Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!

Побудова реферальної програми з винагородою для мобільного додатку

истекло время актуальности


Шукаю людину, яка могла б створити реферальну програму з двосторонньою винагородою для мобільного додатку під ios та android. В даному питанні не орієнтуюсь, тому потрібна людина з досвідом роботи з такими проектами.  1. ставка скрыта фрилансером
 2. 647
   

  4 дня14 000 ₴
  АНДРЕЙ ЯНОЧИК проверен

  Доброго дня!
  Ваш проект дуже цікавий. Я розробляю додатки для Андроїд і айос на IONIC 4 з нуля. За вашою заявкою у мене є додаток з необхідним функціоналом INVITE A REFERAL.
  Реферальна система «Invite a referal» являє собою механізм запрошення, який дозволить користувачам додатка запрошувати друзів і отримувати за них бали. Додаток згенерує код реферала користувача, який буде активований запрошеним іншому в додатку. Цей модуль використовується разом з модулем Гаманець, щоб користувач накопичував бали за запрошених друзів. У цьому модулі використовується механізм спільного доступу за умовчанням для iOS і Android, тому користувачі можуть запрошувати друзів через свої звичайні програми для обміну повідомленнями, Facebook і т. і.
  Надішліть більш детальну інформацію. Я зроблю прототип і Ви зожете його випробувати.
  Напишіть мені і ми обговоримо деталі.

  З повагою,
  Андрій
  @Ayanochyk

  С уважением, Андрей

  Украина Ужгород | 13 августа 2019 |