Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!

Пошук спонсорів на giveaway

истекло время актуальности


Я блогер і проводжу конкурс на окремій сторінці з рекламою в блогерів. Потрібно знайти спонсорів для гіву в Інстаграм. ПЛАЧУ 200 грн за кожного знайденого спонсора. Умови вигідні для спонсорів, прихід хороший, є вже підготовані  повідомлення для розсилки, потрібно справитись до 29 вересня 2019. По 2-3 спонсора в день повинні оплатити участь
Чекаю ваших пропозиційОбновление #1 от 28 сентября в 12:24
Я блогер і проводжу конкурс на окремій сторінці з рекламою в блогерів. Потрібно знайти спонсорів для гіву в Інстаграм. ПЛАЧУ 200 грн за кожного знайденого спонсора. Умови вигідні для спонсорів, прихід хороший, є вже підготовані повідомлення для розсилки, потрібно справитись до 7 жовтня 2019. По 3-4 спонсора в день повинні оплатити участь. Лишилось знайти 30 спонсорів, якщо все окей і знайдете всіх спонсорів, зможете заробити 6 тис грн на цій роботі)
Чекаю ваших пропозицій

Сделать ставку!

Заказчик не желает делать предоплату? Оплата через Сейф поможет избежать возможного мошенничества.

 1. 1 день200 ₴
  Анастасия Деревянко
   192   0  1

  Добрый день) готова начать поиск спонсоров, через страницы Инстаграма) пишите)

  Украина Торецк (Дзержинск) | 21 сентября в 16:08 |
 2. 7 дней200 ₴
  Катя Романова
   226 

  Доброго дня)
  Колись шукала спонсорів для Вінницького блогера. Є знайомі інста блогери. Можу зробити додатково безкоштовну рекламу гіву. Буду рада співпраці. Чекаю відповідь.

  Украина Винница | 21 сентября в 18:38 |
 3. 7 дней200 ₴
  Анастасия Прокопенко
   225 

  Здравствуйте, меня зовут Анастасия. Я занимаюсь развитием аккаунтов и поиском спонсоров для гивов. Если вам интересно сотрудничество, напишите мне.

  Украина Харьков | 21 сентября в 19:41 |
 4. 1 день200 ₴
  Вероника Косаренко
   202 

  Доброго дня!
  Дуже зацікавила Ваша пропозиція. Я активний користувач інстаграм, знаю багато українських блогерів. Буду рада допомогти Вам. Уточніть, будь ласка, терміни виконання завдяння. Буду рада співпраці. P.S. У Вас дуже гарний профіль :)

  Украина Мариуполь | 8 октября в 23:41 |