Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!

Необходимые услуги по ведению аккаунта в AmazonПотрібні послуги з ведення акаунту в Amazon

Translated

 1. 1158    6  0
  31 день10 000 UAH

  Добрый день, есть большой опыт работы с Amazon, обороты моих клиентов 5к$ - 40к$ в месяц. Предлагаю обсудить проект более подробно в частных сообщениях.
  Доброго дня, є великий досвід в роботі з Амазон, обороти моїх клієнтів 5к$ - 40к$ на місяць. Пропоную обговорити проект більш детально в приватних повідомленнях.

 2. 1181    10  0
  30 дней10 000 UAH

  Доброго дня! Наша команда занимается продажами на Amazon и eBay как в США, так и в Европе с 2016 года, написанием SEO оптимизированных листов, инфографикой, настройкой PPC рекламы и полным сопровождением аккаунтов (регистрация, back end), анализом ниши.
  Наша преимущество в том, что мы сами занимаемся торговлей на Амазоне и eBay, поэтому лучше доверять тем, кто имеет опыт в данной сфере и мы можем выполнить все перечисленные задачи.
  Если Вам нужны профессионалы, наша команда готова обсудить варианты сотрудничества.
  Есть опыт сотрудничества с крупными производителями на территории ЕС и США.
  Наши работы можно увидеть в портфолио или на сайте (http://ping4win.com/)
  Доброго дня! Наша команда займається продажами на Амазон та eBay як в США так і в Європі з 2016 року, написанням SEO оптимізованих лістингів, інфографіки, налаштуванням PPC реклами та повним супроводом акаунтів (реєстрація, back end), аналіз ніші.
  Наша перевага в тому, що ми самі займаємося торгівлею на Амазоні та eBay, тому краще довіритися тим хто має досвід у даній сфері і можемо виконати всі перелічені завдання.
  Якщо Вам потрібні професіонали, наша команда готова обговорити варіанти співпраці.
  Є досвід співпраці з великими виробниками на території ЄС та США.
  Наші роботи можете побачити у портфоліо або на сайті (http://ping4win.com/)

 3. 661    3  0
  30 дней1000 UAH

  Добро пожаловать, Елена

  Показать, пожалуйста, количество SKU, которое планируется передать в работу? Кроме того, укажите готовность листов к продвижению (фото, тексты, есть ли ревью и т.д.) И что вы планируете передать исполнителю - ведение рекламы, или также и управление аккаунтом?

  Я работаю на Amazon.com более 3 лет.
  Основная направления работы — РРС (реклама) на Amazon.
  Портфолио с кассами можно отправить в частных сообщениях.
  Вітаю, Олено.

  Підкажіть, будь ласка, кількість SKU, які передбачається передати в роботу? Крім того, підкажіть готовність лістингів до просування (фото, тексти, чи є рев'ю і т.д.) і що Ви плануєте передати виконавцю - ведення реклами, чи також і менеджмент аккаунту?

  Працюю Amazon.com більше 3х років.
  Основний напрям роботи- РРС (реклама) на Amazon.
  Портфоліо з кейсами можу вислати в приватних повідомленнях.

 4. 205  
  30 дней10 000 UAH

  Доброго дня, Олено!
  Я є частиною рекламного агентства, з просування товарів та брендів на Amazon - TigeAd.

  Обираючи нас, ви матимете справу з командою професіоналів, які використовують комплексний підхід до реклами. Аналіз ринку, оптимізація лістингу та ведення PPC реклами - це невід'ємні складові успіху товару на амазон.

  Щотижневий звіт включає в себе список виконаної роботи, а саме: коли и яка оптимізація була виконана, сумму затрат на рекламу, які було вимкнено через не єффективність, ситуаціяю на ринку кожного продукту(якщо є якість зміни), рекомендації що до покращення товару(фото, СЕО частина) та подальший план дій.

  Якщо вас зацікавила моя пропозиція - ми можемо війти на дзвінок, для уточнення всіх деталей.