Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!

Реалізувати адресну книгу

закрыт без выполнения


У  користувача має бути можливість авторизуватися. Якщо введені дані користувача співпадають з вже наявними, то здійснити вхід, якщо такого користувача немає, то запропонувати створити обліковий запис (автоматична реєстрація) після чого здійснити автоматичний вхід. Якщо якісь дані для входу не співпали, наприклад, пароль, то вивести про це відповідне повідомлення.

Відповідно має бути і кнопка Вихід, для завершення поточного сеансу.


Кожен запис книги містить інформацію:

- Прізвище (обов'язкове поле)

- ім'я (обов'язкове поле)

- країна

- місто

- email (обов'язкове поле)

- номер телефону (обов'язкове поле)

- місце роботи (назва компанії)


Користувач повинен мати можливість додавання, редагування, видалення, перегляду списку всіх записів в таблиці (поля прізвище та ім'я, email і номер телефону) та можливість перегляду розширеної інформації про вибраний запис (модальне вікно). При створенні\редагуванні запису, забезпечити перевірку на валідність даних, які вводяться.

Якщо email чи телефон нового контакту при створенні співпали з вже наявним в базі (масиві), то вивести про це повідомлення, і запитати чи провести мерджинг даних - дозаповнити старий запис новими даними, чи створити новий контакт (якщо співпадіння два або більше то мати можливість вибору, який запис перезаписати).


Також забезпечити можливість сортування та фільтрації записів в списку (для фільтру по полям країна та місто використати select) Фільтри країни та міста є в основній таблиці, а дані про  них видні тільки у модалці(якщо вони є). 


В першому стовпці таблиці навпроти кожного запису є checkbox, що забезпечує можливість вибору кількох записів, які потім можна видалити разом (наприклад, як в gmail - обрали кілька листів, і видалили їх цілою групою). При видаленні запису(-ів) забезпечити підтвердження дії (наприклад, через confirm).


Також повинна бути кнопка Експорт, яка зберігає вибрані дані (через ті ж checkbox в таблиці) в сsv файл.


Реалізувати збереження записів між сеансами (в local storage). Відповідно, тут зберігаємо дані і про самих користувачів, і про їхні контакти.


- Список міст та країн підтягувати з google place autocomplete.

- Реалізувати кнопку Імпорт даних, яка доступна у випадку коли в таблиці немає даних, при натисненні на цю кнопку в таблицю додаються записи про контакти з json файлу.

- Обовязково реалізовувати завдання потрібно на ES6 й через ООП, , без сторонніх бібліотек й фреймворків.

В якості HTML/CSS фреймворку  використати  Bootstrap(важливо), краса верстки не є пріоритетною.

 1. 7 дней500 ₴
  Bogdan Polezhaev
   101 

  Добрый день,я ознакомился с вашим заказом и готов выполнять
  (Я уже выполнял такие заказы)

  Украина Запорожье | 15 июля 2018 |
 2. 4 дня4000 ₴
  Дмитрий Webmonte
   595   2  0

  Здравствуйте. Специализируюсь на базах данных, CRM и WEB-сервисах обработки и аналитики. Удобный и современный дизайн. Разработка полностью под ключ. Обращайтесь

  Украина Львов | 15 июля 2018 |
 1. ставка отозвана

Заказчик
Проект опубликован
15 июля 2018
86 просмотров