Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!

Шукаємо веб-розробника для дольової участі в перспективному проекті

истекло время актуальности


Шукаємо веб-розробника в якості партнера, який буде готовий до співпраці в рамках дольової участі в комерційному інтернет проекті (не інтернет магазин).
Суть проекту - створення платної онлайн платформи для підготовки до ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання), яка може повністю замінити приватних репетиторів чи курси підготовки. Мета платформи - зробити підготовку до ЗНО (екзамен після 11 класу, який щорічно складають близько 250 тис. абітурієнтів України) максимально доступною для кожного, а також простою та цікавою.
Веб-розробник повністю бере на себе IT-блок - створення і мінімальне обслуговування та оновлення сайту. Ми забезпечуємо наповнення сайту матеріалами.
Поки що схема сайту і взагалі принцип як усе це повинно виглядати є лише на бумазі, зараз в процесі складання конкретного технічного завдання + є приклад схожої онлайн платформи, яка вже працює.
Вимоги до розробника:
- досвід розробки сайтів в якості універсала (розробка, дизайн, верстка, адміністрування)
- портфоліо створених сайтів
- ідейність, прагнення до результатів, проактивність, готовність вирішувати питання швидко
- надійність, постановка глобальних цілей
- бажано, щоб розробник був із Києва (при особистій зустрічі буде простіше обговорювати деталі проекту)
Умови:
- дольова участь в проекті (хороший відсоток від продажів)
- можливість отримувати пасивний дохід у майбутньому, не прикладаючи великих зусиль, так як ЗНО складають щороку і його програма практично не міняється, тому онлайн-платформа буде актуально тривалий час
- робота з націленою на результат командою проекту (ми - молоді викладачі репетиторського центру Cactus - єдиною в Україні компанією з підготовки до ЗНО, де всі викладачі - 200-бальники ЗНО минулих років)
Таким чином, створивши якісний, відтестований сайт, ви отримуєте часткове володіння бізнес проектом, що здатен приносити прибуток протягом тривалого часу в якості практично пасивного доходу (в подальшому буде потрібна лише незначна підтримка діяльності сайту).


Приложения 1

Просмотр приложений доступен только зарегистрированным пользователям.


 1. 1 день500 ₴
  Владимир WEB
   1193   40   0   3

  Доброй ночи! Создание платной платформы - дело сложное и трудоёмкое. Немного не понятно как Вы планируете оплачивать наш труд. Процент от продаж? Продаж чего? Через сайт? Если у Вас нет денег на создание, то на продвижение и подавно не будет. Объясните подробнее какой процент от продаж и какая гарантия оплаты?

  Украина Киев | 1 ноября 2017 |
 2.  фрилансер больше не работает на сервисе
 3. 1 день1111 ₴
  Антон Ерофеев
   329   4   0

  Здравствуйте, Назар.
  Заинтересовал проект.
  Мое портфолио: http://antonerof.pp.ua/.
  Профессионально занимаюсь версткой сайтов более 3 лет. По желанию заказчика могу добавлять необходимы js-скрипты. Так же могу выбрать любой фреймворк исходя из требований заказчика для создания верстки. Пользуюсь препроцессором sass, сборка проекта происходит с помощью таск-менеджера Gulp. Использую БЭМ + Sass – легко поддерживать, переносить. Блоки не зависят друг от друга. Также использую jQuery и Git. Сборка идет Gulp-ом. На выходе исходники в виде html файлов (часть блоков, которые повторяются вынесены в отдельные файлы), scss, js, файлы иконок. И скомпилированные файлы страниц, минифицированный код css и js. Все иконки собраны в один файл. Работаю с WordPress около 2 лет. Базовые знания PHP, SQL.
  С уважением, Антон.
  Мой скайп: [email protected]
  Мой имейл: [email protected]

  Украина Киев | 1 ноября 2017 |
 4. 1 день100 ₴
  Вячеслав Клочек
   81 

  Доброго ранку
  Команда розробників з задоволенням готова співпрацювати з командою молодих викладачів.
  Націленість на результат.
  Володіємо необхідними технологіями для розробки складних продуктів як з бекенду так і з франтенду. Ніяких СМС на кшталт Вордпресу
  Для подальшого обговорення проекту:
  skype: slava.kl7
  email: [email protected]

  Украина Киев | 2 ноября 2017 |

Заказчик
Назар Хлань
Украина Киев  5   0
Проект опубликован
1 ноября 2017
98 просмотров
Местоположение исполнителя