Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!
12 000 ₴

Співпраця на постійні основі (неповна зайнятість)

закрыт без выполнения


Доброго дня, Ігор!


Зацікавив ваш профіль, а саме відчуття стилю і брендових кольорів, чіткий і зрозумілий дизайн


Я - Людмила, маю власний проект (команду і сайт) по таргетованій і контекстній рекламі. Крім розкрутки аккаунтів, налаштування реклами, розсилочного сервісу робимо повністю візуальну частину. В команді працюють дизайнер з поліграфії, декілька ретушерів і дизайнери. Зараз є потреба в ще одному дизайнерові. Скажіть, будь ласка, чи маєте ви на разі по пару годин в день або вільні вихідний / вихідні, щоб долучитися до команди?По оплаті якщо це баннер для вебу, варто очікувати 150 грн, інколи по цій же дизайн-концепції потрібно підготувати розміри до соціалок відповідно бюджет таких завдань більший. Є також чисто технічні завдання, наприклад відредагувати елемент в логопиті, перевести растер в криві, зробити рісайз. Скажімо 50 грн якщо замінити TM в лого на R і рісайз. Завдання є постійно.

Працюючи неповний робочий день будете мати 3000-4000 грн в тиждень. Довідчені дизайнери і ретушери, а також при більшій завантаженості отримують більше. Оплата у нас раз в тиждень.Якщо є час і можливість, будемо розпочинати з декількох окремих реальних завдань. Якщо все добре, буду вводити вас увнітрішню систему сайту. Там працювати зручніше ніж пошта і мессенджери. В тестовому періоді оплата за кожне виконане завдання окремо і одразу.Інформацію як вам бути найбільш ефективним (що найбільш імовірно сподобається клієнту, зразки, шаблони, які шрифти краще брати і який рівень кастомізації має бути) буду розповідати і висилати. Потім ви і самі побачити що існують деякі закономірност в нашій роботі.В результаті для вас має бути все чітко, зрозуміло, ефективно.


Чекаю на вашу відповідь. І чи готові ви зробити декілька завдань на цих вихідних?З повагою,

Людмила


  1. ставка отозвана