Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!

Сдавать годовые отчеты ФОП 2 группы на упрощенной системеЗдати річні звіти ФОП 2 групи на спрощеній системі

Translated500 UAH

Отзыв заказчика о сотрудничестве с Elena R.

Качество
Профессионализм
Стоимость
Контактность
Сроки

Робота була виконано добре в вчасно. Надіюсь будемо в подальшому свіпрацювати

Отзыв фрилансера о сотрудничестве с Orest Duda

Оплата
Постановка задачи
Четкость требований
Контактность

Все чудово! Дякую за співпрацю.

Elena R. | Сейф Сейф

 1. 601    13  0
  2 дня600 UAH

  Доброго дня, Орест. Маю багаторічний бухгалтерський досвід, наразі веду декілька ФОП. Виконаю ваше завдання. Якщо ви весь рік були на спрощеній системі і не мали найманих працівників, то потрібно подати звіт по ЕСВ (додаток 5) та декларацію платника единого податку. В ціну входить звірка з податковою по взаєморозрахунках по ЕСВ та ЕП (в т.ч. за період карантину), підготовка платіжних доручень та інструкція на поточний рік. Потрібна банківська виписка та книга (або реєстр, де відображені транзакціїї, якщо були готівкові розрахунки) та ключі ЕЦП. Ціну обговорюємо в залежності від ваших оборотів. Деталі в особистих повідомленнях. Буду рада співпраці.

 2. 450    34  0   2
  2 дня500 UAH

  Доброго вечора! Головний бухгалтер із досвідом роботи більше 15 років, усі системи оподаткування, в т.ч. ФОП на єдиному податку. Продам усі річні звіти за наявності ЕЦП або підготую електронні екземпляри звітів до друку для подання до податкової. Звірка взаєморозрахунків з бюджетом та консультації за супутніми питаннями автоматично включені у закриття року.

 3. 243    1  0
  2 дня500 UAH

  Доброго дня!
  Маю досвід роботи з підприємствами на різних системах оподаткування більше 12ти років.
  Виконаю все швидко і якісно.

 4. 104  
  1 день600 UAH

  Доброго дня. Маю досвід ведення бух.обліку більше 15 років. Можу виконати Ваше завдання. За наявності ключів можу сама сформувати та відправити звіти. Пояснити як і де їх переглянути та написати інструкцію.

 5. 2802    92  0
  1 день500 UAH

  Доброго дня! Виконаю Ваше завдання, досвід роботи гол.бухгалтером 15 років. Судячи з того, що у Вас питання з чого починати, то Ви зареєстровані як ФОП у 2020р. Треба подати 3 звіти: декларацію за період на заг.системі (з дати реєстрації до останього числа місяця в якому зареєстровані) декларацію за період на єдиному податку ( з 1 числа місяця наступного за місяцем реєстрації і до 31.12.20) та звіт єсв. Для роботи потрібна виписка банку та інформація по готівкових надходженнях якщо вони були. В ціну входить також звірка з бюджетом, надання інформації що до сум та рахунків по податказ на 2021 рік, формування та подача звітів за 2020 рік та інші Ваші питання при виконанні даного завдання. Звертайтесь, буду рада співпраці!

 6. 186    1  0
  1 день500 UAH

  Доброго дня! Готовий допомогти Вам з річною звітністю. Сам бухгалтер-аудитор з 20-ти річним стажем. Маю великий досвід роботи з підприємцями усіх груп та з різними системами оподаткування.

 7. 153    3  0
  Победившая ставка2 дня500 UAH

  Доброго дня. Як раз займаюсь цим для 3-х ФОП на 2 гр. :) З Вас банк.виписка (та можливі готівкові надходження), з мене звіти. Звертайтесь.

 8. 413    16  0
  1 день500 UAH

  Доброго дня! Можу допомогти зробити звіти + надати повну інформацію та показати все через віддалений доступ. Маю досвід більше 5 років, на обслуговувані 20 ФОП. (Звіт потрібно зробити 2, а також вірно показати оплати ЕСВ в період карантину)

 9. 50  
  1 день500 UAH

  Добрий день! Маю досвід роботи головним бухгалтером більше 20-ти років з різних систем оподаткування, в т.ч. ведення ФОП 1,2,3 груп. Надам повну консультацію по річній звітності і по звітах і веденню документації на 2021 рік. Буду рада співпраці.