Создать сайт с figma (desktop, mobile) с Tailwind CSS DaisyUI
Інтеграція з API не обовʼязкова, потрібна по більшій частині тільки зверстати.
Дизайн робився з на основі компонентів daisyui тому елементи можна прямо звідти брати і тільки додати стилі яких не вистачає, в цілому не виключаю з 0-ля без використання бібліотеки.
Astro тут використовується для sever-side rendering одразу, щоб сторінки статично генерувались, це не є SPA.
Готовий розглянути кандидатури які готові вчити дані технології, але перевагу віддам якщо хтось вже мав досвід
Потрібно саме Astro, DaisyUI, підвищив мінімальний бюджет за те що треба підлаштуватись під технологію
-
178 Доброго дня .
У меня большой опыт в версти любой сложности. Также часто работаю с различными библиотеками визуальных элементов, поэтому с daisyui не возникнет осложнений.
Документацию по astro пересмотрел. Если вас интересует именно sever-side rendering то могу предложить вместо next.js, который будет легче поддерживать в дальнейшем. Но если вы настаиваете на astro то противоречить не буду.
Буду рад с вами сотрудничать.
-
2457 93 0 Добрый день, я могу сделать качественный адаптивный слой PixelPerfect.
Я предлагаю полностью чистый без лишнего кода с нуля, без использования фреймворков. используемая БЕМ методология + flexbox, css/scss.
строчка будет из блоков, максимально независимый код, чтобы можно было из имеющихся блоков сделать дальнейшие необходимые страницы.
по слайдеру на первой странице в первом блоке, как я понял, нужен либо дополнительный слайдер для отображения объекта или же дополнительный 360° слайдер.
Время написано таким образом, чтобы можно было сделать максимально качественный результат. Но уверен, что сроки будут меньше.
Сейчас с электроснабжением проблем нет, но если снова будут отключения, есть альтернативный интернет и электроснабжение.
-
548 9 0 Добрый вечер, я готов принять за проект, но нужны больше деталей. Я занимаюсь версткой 3 года с astro не работал, но я коротко просмотрел его и смогу научиться/разработать на ходу.
-
добрий день. а навіщо використовувати чийсь ui якщо можна з нуля чисто під ваш проект зробити верстку і прописати стилі з винесенням однакових елементів?
і не дуже зрозумів - вам потрібна верстка чи ще якась інтеграція з api?
-
Підкажіть, що за шрифт на скріні з вскодом?
-
підкажіть будь-ласка, білдер також потрібно використовувати, чи підійде блочна верстка?
маю на квазі - що можна буде використовувати код блоків, і створювати необхідні сторінки з цих блоків.
наскільки я знаю при використанні білдерів, буде дуже багато зайвих тегів, незрозумілих назв класів, а також проблеми з подальшим адаптуванням під мобільні пристрої.
також хотілося побачити усі сторінки для оцінювання.
-