Маркетинговые исследования 19

популярные сегодня | за неделю | за месяц

Фильтр

SWOT-анализ ХАРП и разработка ССП



Проведен SWOT-анализ Харьковского подшипникового завода. На основе обработанного материала разработана сбалансированная система показателей для данного предприятия а так же составлена стратегическая карта.



   Mari_0510   2

Внедрение кластеризации на предприятиях МС Украины



В данной работе тезисно охарактеризовано внедрение кластеризации на предприятиях машиностроения и их развития после нее.



   Mari_0510   2

SWOT – таблица ТЭК Украины



Проанализирована Энергетическая стратегия Украины на период до 2030 года и составлена SWOT – таблица топливно - энергетического комплекса Украины.



   Mari_0510   2

Анализ показателей по Харьковской обл



В работе проведен аналитический обзор по показателям ВВП, структуре и динамике основных показателей экспортно - импортных операций Харьковской области



   Mari_0510   1  2

Презентация_1




   Mari_0510   2

1500 ₴ Соціальні та демографічні аспекти планування сім’ї



У роботі наведено аналіз соціальних та демографічних аспектів планування сім’ї за допомогою статистичних методів. Проведено прогноз кількості народжених на 2010 рік.

Галузі: статистика, соціологія, психологія, демографія України.



   Mari_0510   2

1500 ₴ Загальний аналіз рентабельності підприємства



У процесі становлення ринкових відносин в Україні всі ланки фінансової системи опинилися у глибокій кризі. І тому необхідним є аналіз показників прибутковості (рентабельності) діяльності підприємства з метою запобігти його банкрутства і для подальшої успішної діяльності з перспективами виходу на міжнародні ринки і тим самим підвищувати авторитет держави.

Мета дослідження. Проаналізувати прибутковість та рентабельність підприємства за 2 роки і з’ясувати які фактори вплинули на їх зміни і які наслідки це мало для підприємства.

Темы: статистика, экономика, финансовый анализ.



   Mari_0510   1  2

Вплив збитковості підприємств на соціальну напругу



Стаття присвячена розгляду впливу збитковості підприємств на стан соціальної напруги в умовах кризових явищ в Україні 2009р у регіональному розрізі.



   Mari_0510   2

ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ЗОВНІШНЬОЇ ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ



В данной работе с помощью статистических методов проведен анализ тенденций развития ВТУ 2006-2012 годов в помесячном разрезе.



   Mari_0510   2

Тезисы для научной конференции



В данной работе приведено использование рекурсивных уравнений для моделирования экспортных поставок угольной отрасли Украины.



   Mari_0510   18  2