Нікіта Дойжа

Банери · Зовнішня реклама

106 0
517
Перейти в профіль
Реклама для соусу. мереж
300 UAH
426
Реклама для соусу. мереж
Зовнішня реклама
Баннер для реклами в соці. З мереж . #фотообробка #фотошоп #банер #баннер #реклама #зовнішняреклама
Реклама для соусу. мереж
300 UAH
408
Реклама для соусу. мереж
Зовнішня реклама
Баннер для реклами в соці. З мереж . #фотообробка #фотошоп #банер #баннер #реклама #зовнішняреклама
Реклама для соусу. мереж
300 UAH
383
Реклама для соусу. мереж
Зовнішня реклама
Баннер для реклами в соці. З мереж . #фотообробка #фотошоп #банер #баннер #реклама #зовнішняреклама
Яков Винокгойз

Предметний дизайн · Зовнішня реклама

4 0
5.0
251
Перейти в профіль
Моделювання вивіски
670
Моделювання вивіски
Зовнішня реклама
#погляд #Вивіска #зовнішняреклама #об'ємні букви #моделювання #дизайн #реклама #Логотипи #візуалізація
Бренд вхідної групи
678
Бренд вхідної групи
Зовнішня реклама
# Вивіска # вивіски # Зовнішня # Зовнішня реклама # Дизайн # ДизайнВсесвіт
Рекламний стінд Henkel
568
Рекламний стінд Henkel
Зовнішня реклама
# Зовнішня # Зовнішня реклама # Вивіска # Станди # Дизайнвивіски
Таблиця акрилова
461
Таблиця акрилова
Зовнішня реклама
# вивіска # вивіски # Зовнішня # Зовнішня реклама # Дизайн # ДизайнВсесвіт
Дмитро Порініс

3D моделювання та візуалізація · Зовнішня реклама

0 0
250
Перейти в профіль
Займаюсь 3D-моделюванням для реального виробництва - деталі, корпуси, конструктиви, які одразу готові до друку або фрезерування. Не просто красива модель, а файл, який одразу йде у роботу. За плечима - 15 років досвіду у рекламного виробництва: УФ-друк, брендування, виготовлення рекламних вивісок, сувенірна продукція, таблички, нагороди, лазерна різка. Знаю, як виглядає кінцевий виріб і що важливо ще на етапі проєктування. Що роблю: - 3D-моделі під FDM-друк (Bambu, Mingda та інші)- Деталі та вузли в Fusion 360 - від ескізу до фінального файлу- Редизайн і доопрацювання існуючих моделей - УФ-…
Крістіна Мала

Зовнішня реклама · Дизайн візиток

1 0
229
Перейти в профіль
Початківець в 3д моделюванні та веб дизайні. Набуті навички на курсах Blender 3D modeling Texturing and Rendering Lighting UX /UI Адаптивність Об'єкти розробкиБанери та рекламні креативи; Інтернет-листівки; Електронні презентації;
Реклама
200 UAH
57
Реклама
Зовнішня реклама
#дизайн_окуляри_безкоштовно проконсультую на що людина має звертати увагу при діагностиці зору. Виготовимо окуляри і відправимо в любу точку України та за кордон.
Artem Kryvoruchko

Зовнішня реклама · Фірмовий стиль

0 0
207
Перейти в профіль
Дизайн для розклейної реклами. 2 А5 на А4
250 UAH
175
Дизайн для розклейної реклами. 2 А5 на А4
Зовнішня реклама
Дизайн створювався для чорнобілого друку і подальшого розрізання і розклеювання. Шрифти обирались замовником
Анастасія Ніколаєва

Зовнішня реклама · 3D моделювання та візуалізація

0 0
123
Перейти в профіль
Привіт! Я дизайнер з фокусом на створення візуальних рішень, що працюють на результат.Допомагаю бізнесу та приватним клієнтам втілювати ідеї у якісний візуальний контент — від графічного дизайну до складних 3D-візуалізацій.Мої основні напрямки: 3D Моделювання та Візуалізація: створення реалістичних рендерів інтер'єрів, об'єктів та персонажів (3D Max, Blender, Maya, ZBrush). Графічний дизайн: розробка логотипів, фірмового стилю та рекламних матеріалів. UI/UX Дизайн: проектування зручних та сучасних інтерфейсів у Figma.Чому варто працювати зі мною: Професійний підхід: маю академічну освіту в…
Олександр Чоловський

Анімація · Зовнішня реклама

0 0
118
Перейти в профіль
Привіт! Я — Motion-дизайнер з досвідом у створенні анімацій, графіки та відео-контенту, що захоплює та доносить ідеї через динаміку.Спеціалізуюся на:— 2D/3D анімації— моушн для реклами, брендів і соціальних мереж— монтажі та відео-продакшн для YouTube, TikTok, презентацій.Мої інструменти:After Effects • Photoshop • + AI.Працюю з агенціями, стартапами та підприємцями, щоб візуально оживляти ідеї — від логотипу до повноцінного ролику. Якщо вам потрібно, щоб відео говорило за бренд — зробимо це разом.В сучасному світі відео повинно давати глядачеві максимум емоцій та динаміки!
Відео для реклами мережі магазинів "Золото України"
6715 UAH
120
Відео для реклами мережі магазинів "Золото України"
Зовнішня реклама
Замовлення на створення відео для реклами магазину "Золото України" в місті Трускавець, на білборді. #motion #AfterEffect #Animation #logoanimation #videomontage #motiondesign
Дмитро

3D моделювання та візуалізація · Зовнішня реклама

0 0
117
Перейти в профіль
Я — студент і 3D-дизайнер із досвідом роботи в Blender, спеціалізуюсь на створенні низькополігональних моделей персонажів, будівель, інтер’єрів та об’єктів середовища. Вивчаючи нові технології та вдосконалюючи свої навички, поєдную навчання з творчою діяльністю. Захоплююся пауерліфтингом і туризмом, що допомагає мені розвивати не лише фізичну силу та витривалість, а й креативне мислення та уяву, що є важливими в моїй роботі. Відзначаюся уважністю, мотивованістю та відповідальністю у всьому, до чого берусь. Маю 2–4 години вільного часу на день, які готовий присвятити роботі, саморозвитку та…
Ігор Погребняк

Дизайн інтер’єрів · Зовнішня реклама

17 1
5.0
242
Перейти в профіль
В 1989 році закінчив Інститут декоративного та прикладного мистецтва, відділення художнього текстилю. В творчій діяльності маю декілька напрямків: сценографія та моделювання театрального костюму, дизайн нтер'єрів, дизайн поліграфічної продукції, живопис та комп'ютерна графіка. З 1992 р. працював головним дизайнером у рекламних агенціях, в тому числі „Бізнес-Контракти” та УРА „Галицькі Контракти”. З 2002 року – приватний підприємець. Основний напрямок роботи - дизайн приміщень, в тому числі 19 магазинів „Салон „Крез”, „Шок” Гіпермаркет електроніки”, по всій Україні, де займався проектуванням та…