19-20 листопада 2016 року, місто Київ - перший всеукраїнський конгрес Асоціації студентів стоматологів України. Темою нашого конгресу є «Сучасність та майбутнє української стоматології». "Майбутнє" в плані підходу до лікування, ергономії, навчання та становлення української стоматології.