iCOLOR КЕЙС практикум по процесах OneBox OS для підприємців
Планую запускати регулярну рубрику, де ?щосереди? ділитимуся живими кейсами та архітектурними рішеннями з нашої Майстерні.
#практикум_іколор #бізнеспроцеси
Поділюся свіжим кейсом із нашого практикуму.
Повністю переписав логіку першого тижня навчання, ось архітектура першого дня: https://icoloronebox.org.ua/crm-kurs-practicum/zrobit-krok-do-kerovanoho-biznesu/
Технічна суть рішення: В боксі налаштував так, щоб з єдиної вебформи (вона в боксі, тому задачі миттєво в нього падають) кожного разу виставлялася окрема задача, куди автоматично падають дані. Щоб не плодити сотні різних форм під кожен урок, форма залишається одна, але я додав у неї скрипт, який автоматично підставляє потрібні запитання у поля залежно від сторінки.
Станом на зараз думаю над логікою лічильника, щоб коректно рахувати кількість пройдених уроків усередині системи.
Питання до практиків спільноти: Хтось у себе вже проєктував подібні навчальні ланцюжки статусів або лічильники кроків у боксі? Які механіки чи автоматичні дії використовували для підрахунку?
Буду вдячний, коли поділитеся власним досвідом!
#практикум_іколор #бізнеспроцеси
Поділюся свіжим кейсом із нашого практикуму.
Повністю переписав логіку першого тижня навчання, ось архітектура першого дня: https://icoloronebox.org.ua/crm-kurs-practicum/zrobit-krok-do-kerovanoho-biznesu/
Технічна суть рішення: В боксі налаштував так, щоб з єдиної вебформи (вона в боксі, тому задачі миттєво в нього падають) кожного разу виставлялася окрема задача, куди автоматично падають дані. Щоб не плодити сотні різних форм під кожен урок, форма залишається одна, але я додав у неї скрипт, який автоматично підставляє потрібні запитання у поля залежно від сторінки.
Станом на зараз думаю над логікою лічильника, щоб коректно рахувати кількість пройдених уроків усередині системи.
Питання до практиків спільноти: Хтось у себе вже проєктував подібні навчальні ланцюжки статусів або лічильники кроків у боксі? Які механіки чи автоматичні дії використовували для підрахунку?
Буду вдячний, коли поділитеся власним досвідом!