Ілюстрації до пісні Житомир Існує
У День рідного Житомира, хочу поділитися з вами моєю роботою для Віталія Каби на пісню "Житомир існує".
Для створення цього відео використовував 100500 генерацій у Midjourney, а самого виконавця сам пофоткав. Обробляв все це у Photoshop. Ще Illustrator знадобився. Збирав все у AfterEffects та Premiere Pro.
Вітаю мавпочки з Днем Житіка.
Для створення цього відео використовував 100500 генерацій у Midjourney, а самого виконавця сам пофоткав. Обробляв все це у Photoshop. Ще Illustrator знадобився. Збирав все у AfterEffects та Premiere Pro.
Вітаю мавпочки з Днем Житіка.