Кліп Віктора Пашника — «Подяка»
З мною - ідея, зйомки, монтаж, постбработа. З Віктором - пісня і участь у зйомках :) .
Знімали 2 дні. На монтаж і постпродакшн зайняло ще 6 днів.
Знімали 2 дні. На монтаж і постпродакшн зайняло ще 6 днів.