Історія про лікаря для сайту «Трибуна.Суми»
«Тут залишаються тільки сміливці». Історія лікаря, який сорок років працює в селі на Сумщині
Володимир Бойчин народився у селі в Івано-Франківській області. Вивчився на медика і за розподілом, оскільки не встиг ще завести родину, поїхав працювати на Сумщину.
Спершу, у 1983 році, приїхав до Сум. Пройшов інтернатуру у центральній міській лікарні, яка тоді знаходилася у садибі Харитоненка на вулиці Дзержинській (тепер — Троїцькій), а за рік, 13 серпня 1984 року, приступив до роботи терапевтом дільничної лікарні у селі Нижня Сироватка — в історичній будівлі, яку теж побудував Харитоненко. Уже за півтора року Володимир Бойчин став тут головним лікарем. І залишився. Ось уже як 39 років.
#статті #контент #авторство #репортаж #журналістика #історія
Володимир Бойчин народився у селі в Івано-Франківській області. Вивчився на медика і за розподілом, оскільки не встиг ще завести родину, поїхав працювати на Сумщину.
Спершу, у 1983 році, приїхав до Сум. Пройшов інтернатуру у центральній міській лікарні, яка тоді знаходилася у садибі Харитоненка на вулиці Дзержинській (тепер — Троїцькій), а за рік, 13 серпня 1984 року, приступив до роботи терапевтом дільничної лікарні у селі Нижня Сироватка — в історичній будівлі, яку теж побудував Харитоненко. Уже за півтора року Володимир Бойчин став тут головним лікарем. І залишився. Ось уже як 39 років.
#статті #контент #авторство #репортаж #журналістика #історія