333 

ФрилансерыАнна Лещенко

Вы заказчик? Предложите Анне работу над вашим следующим проектом. Фрилансер? Зарегистрируйте профиль и начинайте зарабатывать прямо сейчас.

Украина Киев, Украина
1 месяц 11 дней назад
сделана 1 ставка
Свободен для работы Свободен для работы
на сервисе 3 года
1 Сейф завершен
Анна Л.

Специализация

Дизайн интерьеров
280 место из 3263
Позиция в общем рейтинге 31
  8772 место из 391094

Резюме

Я, Лещенко (Корнієнко) Анна Олександрівна 1988 року народження. Дипломований дизайнер з 2012 року після отримання диплому Дизайнер навколишнього середовища Київського Державного інституту декоративно-прикладного мистецтва та дизайну ім. Бойчука.
Працювати почала на 4-му курсі з 2009 року. Спочатку це була невеличка дизайн-студія Олега Калича. Потім я працювала у компанії Fitnesssolution – створювала проекти фітнес-клубів (досі з ними співпрацюю). Влітку працювала ландшафтним дизайнером в студії «Едем». Потім 1,5 року працювала дизайнером в студії «Арх-декор», креслила стелі, карти, каміни, все що зв’язано з ліпнино т гіпсовим декором. Деякий час працювала сама на себе вела 3три об’єкти починаючи з першої зустрічі з клієнтом і до підбору меблів та матеріалів. Співпрацюю з мережею пабів «Траллебус»- робила для них бренд –бук, планування, візуалізації. 3 рока пропрацювала дизайнером в компанії Будвест холдинг.
В мої обов’язки входить спілкування з замовником, виїзд на об’єкт, 3Д візуалізація, виконання проектних креслень, розробка меблів та спілкування з підрядниками, розробка декоративних елементів (мармурові розетки, елементи ковки, дзеркала, художній розпис, курн, вентиляційних решіток і т.д ), підбір матеріалів (плитка, декоративка, шпалери,тканина, камінь, деревина, скло, дзеркало, метал, паркетна дошка) підбір меблів, люстр, сантехніки , калимів, штор, подушок. Маю досвід співпраці з багатьма фірмами Zanaboni, Fine Art, Flos, Colombo Stile, Meridiani, Porada, Flexform, Massiero, Bazzi, Maggi Massimo, Swan, Calligaris, Mobilfresno, Gullo, Point,Arte Veneziana, Gentry Home, THG, Kreoo, Kohler, Tagina, Refin,Inbani. Можу завжди знайти ціновий компроміс з замовником, запропонувавши меблі з демократичними цінами , наприклад Blest, Pufetto, IKEA, JYSK, меблі виготовлені українськими підрядниками за поданими їм ескізами. Спілкування з представниками фабрик дало змогу отримати більше інформації про фабрику, дизайнерів, якість матеріалу, умови співпраці, можливість отримати зразки та нові каталоги.
Під час виконання ремонтних робіт я виїжджаю на об’єкт і контролюю підрядників, чи в правильному місці вони зробили дверний проєм, розетку, вивід світильника.
На останок я хочу сказати, що з 4 чи 5-ти років мріяла бути дизайнером, любила малювати, вигадувати щось нове, закінчила художню школу. Я отримувала задоволення від навчання в інституті, де наша фантазія не обмежувалась. В планах писати дисертацію на тему «Тимчасова трансформація простору» . Я дуже люблю свою професію, розумію усі складнощі, які виникають під час роботи і з задоволенням шукаю шляхи їх вирішення.
Знання програм: Cinema 4D , 3DMax,Corona , ArchiCAD, Photoshop, CorelDRAW, Landscape in real time.
Рівень англійської мови середній
Рівень чеської мови А2
Рівень російської мови розмовний
Рівень української мови досконалий
Знак зодіаку Діва
Хобі : туризм, ковзани, лижі, ролики, екстремальні види спорту.
З дизайнерів та архітекторів мені подобається Alberto Pinto він дуже різноманітний йому під власний марокканський стиль, модерн, класика, арн-нуво. Він береться за все літаки, яхти, готелі, в нього все продумано до дрібниць. Kelly Wearstler , вона круто працює в модерні не боїться кольрів, насиченого зеленого, пурпурового чи яскраво жовтого. Le Corbusier- ВЕЛИКЕ ЙОМУ ДЯКУЮ ЗА МОДУЛОР! Він прорив сучасної архітектури та дизайну.

Навыки и умения

Портфолио

200 ₴кухня

Дизайн интерьеров Дизайн интерьеров  41  0

Санвузол

Дизайн интерьеров Дизайн интерьеров  65  0

кухня

Дизайн интерьеров Дизайн интерьеров  64  0

Дитяча кімната

Дизайн интерьеров Дизайн интерьеров  40  0

Кухня-студія

Дизайн интерьеров Дизайн интерьеров  33  0

квартира-студія

Дизайн интерьеров Дизайн интерьеров  31  0

Салон краси

Дизайн интерьеров Дизайн интерьеров  29  0

Кафе

Дизайн интерьеров Дизайн интерьеров  28  0
 

Отзывы о выполненных проектах 4

Качество
Профессионализм
Стоимость
Контактность
Сроки

Я уже оставлял отзывы по поводу работы с Аней. Но еще раз скажу, что она слышит клиента с первой встречи. Рекомендую.

Сергей К. Сергей Кузнецов

Качество
Профессионализм
Стоимость
Контактность
Сроки

Мы с Аней отработали уже несколько проектов и клиенты очень довольны. Также, хочу добавить от себя, она как дизайнер выполняет свою работу на 200%.

Сергей К. Сергей Кузнецов

Качество
Профессионализм
Стоимость
Контактность
Сроки

Мне очень понравилось работать с Анной, она умеет услышать клиента и дать ему рекомендации о правильности размещения мебели с точки зрения практичности и дизайна. Она умеет сказать клиенту, как нужно сделать интерьер в котором можно жить и чувствовать себя как дома.
Спасибо!

Сергей К. Сергей Кузнецов | Ответный отзыв

Качество
Профессионализм
Стоимость
Контактность
Сроки

Спасибо большое Анне за выполненную работу! Всегда была на связи, прислушивалась к деталям и предлагала разные варианты оформления визуализации проекта. Очень приятно и продуктивно сработались! Все сделано качественно и учитывая все наши пожелания! Однозначно рекомендую! Будем сотрудничать и над следующими проектами!

Anton Z. Anton Zhurylo | Сейф Сейф | Ответный отзыв

Активность

  Последние ставки 10
Дизайн проэкт студии депиляции
12000
Квартира 250м2
Дизайн квартиры-студио
дизайнер интерьера на ресепшн медицинского центра
В немецкое архитектурное бюро требуется чертежник
Дизайн и визуализация офиса для компании
250
Разработать дизайн проект офиса 40 кв.м
2500
Дизайн квартиры
Дизайнерские идеи для бара
Интерьер дизайн двухкомнатной квартиры около 70 кв.м.
20000

Контактная информация

Просмотр контактной информации доступен только зарегистрированным пользователям.

Команда

Anton Z. 

Поделиться ссылкой на профиль