Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak

Данило Чупиков

Предложите Данило работу над вашим следующим проектом или зарегистрируйте профиль фрилансера и начинайте зарабатывать прямо сейчас.

Украина Ужгород, Украина
2 дня 11 часов назад
Свободен для работы свободен для работы
2 Сейфа завершены
1 месяц 26 дней назад
2 заказчика
возраст 25 лет
на сервисе 8 лет
 • дизайн
 • иллюстратор
 • Логотипы
 • иллюстрация
 • векторная графика
 • графический дизайн
 • дизайн визитки
 • Illustration
 • креативность
 • дизайн логотипов
 • Adode Photoshop
 • дизайн полиграфии
 • нестандартное мышление
 • иллюстрации и рисунки
 • Adode Illustrator

Рейтинг

Успешных проектов
Нет данных
Средняя оценка
Нет данных
Рейтинг
305
Логотипы
Векторная графика 1

Уровень владения языками

Українська Українська: родной
Русский Русский: родной
English English: базовый

Навыки и умения

Дизайн и арт

Портфолио


 • Celectial Specs

  Логотипы
  Мій клієнт хотів створити логотип для компанії, яка займається наданням послуг в області окулярів та лінз. Він хотів мати логотип з окулярами всередині рогівки яких будуть елементи небосхилу: зірки, сонце та місяць. Також логотип мав бути круглим. В результаті ви можете побачити мою роботу. Цей дизайн я розробив у квітні 2022 року. Для технічної творчості використав Illustrator.
 • Umi Podcast

  Логотипы
  Мій клієнт хотів створити логотип. Він хотів мати логотип із піратським черепом і назвою свого аніме-подкасту «UMI» (японською — океан). Спочатку наша концепція полягала в тому, щоб створити шрифтовий логотип з ілюстративною частиною. Текст вписаний у череп пірата. Однак кінцева робота не влаштувала мого клієнта. Він позначив її надто сердитою. Після цього я запропонував повністю змінити концепцію: круглий логотип, стиль старої піратської карти, написано UMI: «з течією» води. Ми обговорили десяток ескізів і прийняли остаточний ескіз. В результаті ви можете побачити мої роботи. Цей дизайн я розробив у квітні 2022. Для технічної творчості використовував Illustrator.
 • Transcarpathian

  Логотипы
  Пригадую, як вперше приїхала на Закарпаття вступати до академії мистецтв. Це дивовижне місце, місцеві дуже шанують свої традиції. Серед дивовижних речей – національний одяг. У місті, де я живу, його носять просто так. Як парадний одяг. А серед пам'ятних речей - головні убори. Ніби опиняєшся у зміненій епосі мушкетерів. У новому поколінні молоді спостерігається суміш традицій і нових стильових течій. Я зобразив закарпатця в традиційній шапці, крутих чорних окулярах і з рокерськими ланцюжками на шиї. Я думаю, що насправді все інакше, але для мене, яка прийшла сюди вперше, це виглядало саме так! Я розробив цей дизайн у червні 2015 року та випробував його у квітні 2022. Я використовував Illustrator для створення роботи.
 • Drunk Sam

  Логотипы
  Мій клієнт хотів створити логотип. Його ідея була буквально такою: «П’яний вікінг, угорі назва і десь нижче назва алкоголю». Якщо з останніми вимогами все зрозуміло, то як намалювати п'яну людину? Лише з його обличчям. Я вирішив, що загальна риса всіх п'яниць - червоний ніс. І нехай він був настільки п'яний, що хтось умовив його тримати в зубах табличку з назвою напою, який його таким зробив. Дизайн зубів я взяв із класичної вистави «Лускунчик». Взагалі, п'яниця і олов'яний солдатик - істоти, дуже схожі за своїми рухами. Так народилася ідея дизайну з дрібниць. Цей дизайн я розробив у квітні 2022. Для технічної творчості використовував Illustrator. Зараз такого дизайну ніде не видно, оскільки мій замовник вирішив не виготовляти лікер. І це, мабуть, на краще.
 • Gentleman

  Логотипы
  Спочатку я розробив тематичне оформлення для одного пабу. Я пам’ятаю, як мене захопила ця ідея, і цього року я створив її для себе. Моя молодість пройшла в компанії крутих хлопців, які стежили за своїм іміджем. Ходили в перукарню, набивали собі татуювання в найкращих салонах міста. З усіма хорошими спогадами, я також пам’ятаю їхню молодість. Дизайн про джентльмена в костюмі. Однак цей кавалер забезпечений качкою, яка може досить боляче вщипнути. Я розробив цей дизайн у червні 2020 року та завершив його у квітні 2022 року. Для створення роботи я використовував Illustrator і Photoshop. Тепер цю роботу можна знайти в моєму інстаграмі.
 • Forest Camp

  Логотипы
  Замовником цієї роботи був друг моєї родини. Він займається туризмом у місцевих горах. Він не мав чіткого уявлення про те, чого хоче. Тому я мав свободу дій. Я намагався передати класичні асоціації з туризмом. Те, що може зрозуміти будь-хто, де б він не жив. Я додав сокири, гори та темний ліс із місяцем як стабільну частину походу. Ця ілюстрація розроблена в січні 2022 року. Для технічної творчості я використовував ілюстратор. Цю роботу зараз ніде не видно через ситуацію в моїй країні.
 • Sky Sity

  Логотипы
  Мій клієнт хотів зафіксувати місто так, ніби це була фотографія «риб’яче око». Мене надихнуло вечірнє місто з маленькими будівлями, оранжереями та арками. Хотілося передати атмосферу міста, його обійми. Я зібрав колаж з різних безкоштовних фотографій, а потім зробив ескіз. Я додав чорне небо, щоб підкреслити відчуття ночі. А в центрі додали напис. Цей дизайн я розробив у квітні 2022. Для технічної творчості використовував Illustrator.
 • Backpack

  Иллюстрации и рисунки
  Подорожі завжди захоплювали мене. У дитинстві ходив у походи в Кримські гори. Відтоді я в захваті від інструментів для кемпінгу. Якщо мене попросять розповісти про себе на 3 ілюстраціях, то одна з них обов'язково буде рюкзаком. Ця ілюстрація була розроблена в березні. Для технічної творчості використовував Illustrator. Зараз ця робота використовується в портфоліо на Fiverr.
 • Ghost Icecream

  Логотипы
  Коли клієнт звернувся до мене, він не знав, чого саме хоче. Він сказав, що виготовляє натуральне морозиво і хоче мати логотип, який виділяється. Я намагався передати поняття асоціативного ряду. У моїй інтерпретації морозиво на паличці схоже на зображення привидів у старих фільмах. У тих, де простирадлом передавали потойбічні сили. Я вирішив не використовувати відомі пари шрифтів і сам створив їх для логотипу, надавши йому унікального вигляду. Цей дизайн я розробив у квітні 2022. Для технічної творчості використовував Illustrator.
 • Whale Bike

  Логотипы
  Мій клієнт хотів милу ілюстрацію. Мене дуже надихають комічні малюнки та історії. Я теж давно хотів намалювати мистецтво з китом. Байк дуже маленький на тлі величезного кита. Але ось він уже на ньому катається, і мені здається, що це дуже мило. Коли я дивлюся на цей твір, я розумію його зміст. Я не дивуюся, як кит може їздити на велосипеді, коли в нього немає ніг?). Це гарна ілюстрація простої і цікавої роботи. Цей дизайн я розробив у травні 2022. Для технічної творчості використовував Illustrator.
 • Game Zone ver.2

  Логотипы
  Замовником цієї роботи був мій друг. Я великий фанат ігрових приставок та ігор. А також теми скелетів, черепів і вічності. Ця робота – моя спроба поєднати юнацьке захоплення та дозвілля. Мистецтво ніби говорить глядачеві: «Бути в грі до самого кінця, і навіть після продовжувати». Ця ілюстрація була розроблена на початку квітня 2022 року. Для технічної творчості я використовував Illustrator.
 • Game Zone

  Логотипы
  Замовником цієї роботи був мій друг. Я великий фанат ігрових приставок та ігор. А також теми скелетів, черепів і вічності. Ця робота – моя спроба поєднати юнацьке захоплення та дозвілля. Мистецтво ніби говорить глядачеві: «Бути в грі до самого кінця, і навіть після продовжувати». Ця ілюстрація була розроблена на початку квітня 2022 року. Для технічної творчості я використовував Illustrator.
 • Boot of travel

  Иллюстрации и рисунки
  Коли я навчався в школі, у мене був вчитель, з яким я добре ладнав. Він робив мистецтво для себе, щоб розвивати свій кругозір. Якось він сказав мені: «Хороше мистецтво має або сильну ідею, або багато деталей». Через роки я зрозумів, що він був правий лише наполовину. Деталі в мистецтві так само важливі, як і хороша ідея. Основою цієї роботи було моє бажання показати процес деталізації, аж до ідеального балансу композиції. Більш прості версії цієї роботи ви можете побачити в моєму Instagram. Цей дизайн я розробив у квітні 2022. Для технічної творчості використовував Illustrator та Photoshop. Зараз ця робота використовується в портфоліо на Fiverr.
 • Pizza&Donut

  Иллюстрации и рисунки
  Замовником цієї ілюстрації був хлопець із Лос-Анджелеса. Він володіє компанією з виробництва квадратної піци та пончиків під назвою HUSTLE N DOUGH. Він попросив мене намалювати бійку піци та пончиків. Щось схоже на боротьбу. Я намагався передати ефект руху, останню крапку перед падінням. І я вважаю, що мені це вдалося, що можна вважати великим успіхом з мого боку як художника. Зрозуміло, що завжди потрібно видавати високу якість своєї роботи, але насправді це не завжди виходить. Тому я все ще по-дитячому щасливий, коли створюю справді хорошу роботу. Це також дає мені сили рухатися далі. Ця ілюстрація була розроблена на початку червня. Для технічної творчості використовував Illustrator. Робота наразі опублікована (я отримав дозвіл на використання її у своєму портфоліо).
 • Dancha's logo

  Логотипы
  Кожен дизайнерський шлях починається з особистого бренду та логотипу. Створюючи цей логотип, я хотів передати молодість, динамічність і свободу. Звичайно, щоб виділитися, я шукав для себе унікальну форму, відому і зрозумілу, але досі ніким не використовувану. Тому за основу логотипу було взято відео музичної групи Jungle, де пара хлопців катається на роликах з 19 століття. Цей дизайн я розробив у березні 2022. Для технічної творчості використовував Illustrator. Тепер це логотип, який представляє мене (пізніше він також з’являтиметься на кожній роботі).

Отзывы и комплименты о выполненных проектах 2

5 декабря 2022 2000 UAH
Дизайн для футболки

Качество
Профессионализм
Стоимость
Контактность
Сроки

Робота выполнена вовремя. Данило отлично понял и исполнил задание, правки внесены.
Рекомендую на 100%!

Andrey Zhabinskyi | Персональный | Ответный отзыв

Качество
Профессионализм
Стоимость
Контактность
Сроки

Хорошие идеи, рекоммендую

Активность

  Последние ставки 10
Emoji Розмалёвки для мобильной игры
3000 UAH
Сделать 40 стикеров по примерам и наложить их на мокап
2800 UAH
Разработка макета CD диска для печати
3000 UAH
Лайнарт, Adobe Illustrator
600 UAH
Ищу художника вектор
100 500 UAH
Мы ищем художников для создания дизайнов фигур из греческого/эгипетского
1000 UAH
Отрисовать вектор из jpg 3 картинки для LinkedIn
1000 UAH
Создание 10 иллюстраций в векторе
1200 UAH
Баннер криптовалют
1200 UAH
Нужно отрисовать в векторе изображение ящерицы по готовому эскизу
500 UAH