ФрилансерыОлександр Пудовий

Бухгалтерія с\г (БСПУ), КРСХП, Управління арго-холдингом (УАХ).
Вы заказчик? Предложите Олександру работу над вашим следующим проектом. Фрилансер? Зарегистрируйте профиль и начинайте зарабатывать прямо сейчас.

ФЛП
Украина Винница, Украина
22 дня 7 часов назад
Свободен для работы свободен для работы
возраст 42 года
на сервисе 5 лет

  • 1с 7.7
  • СКД
  • 1с 8.3
  • 1с 8.2
Фрилансер Олександр П. — Украина, Винница. Специализация — 1C
313

Специализация

1C
160 место из 932
Общий рейтинг 1
  14059 место из 199898

Проверенные данные

Просмотр информации о верификации доступен только зарегистрированным пользователям.

Резюме

За свою багаторічну діяльність мені довелося працювати в різноманітних виробничих і торгових організаціях але найбільше довелося працювати саме у секторі сільськогосподарського виробництва. Зокрема це були цукровий завод, насіннєвий завод перетворений у елеватор, торгівля засобами захисту рослин, завод з виробництва яблучного концентрату та крупний агрохолдинг з 60 тис. га, чотирма елеваторами та кількома юрособами в межах Вінницької області.

З платформою 1С:Підприємство від 7.7 до 8.3 працюю вже 15 років, з яких виключно з 8.1-8.3 працюю останніх 7 років. Мене завжди беруть на якісь нестандартні конфігурації, які вже впроваджені але так ефективно і не працюють або користувачі не можуть в них розібратися, або там безліч різноманітних помилок чи відсутній потрібний функціонал.

Я не дарма називаю себе програмістом з аналітичним мисленням, оскільки мені подобається колупатися в чужому коді. Я можу дуже довго перелопачувати кучу модулів та коду і аналізувати отримувані дані, паралельно створюючи допоміжні звіти та уточнюючі запити і врешті-решт знайти «глючний» рядок. Таким чином виправлю один рядок і не буду переписувати кілька тисяч, щоб зробити нові помилки…

Це моя робота удосконалювати документи та наводити лоск у всіх графічних елементах. Доводити друковану форму до досконалості. Робити роботу користувача зручною і логічною, зменшуючи кількість випадкових помилок. Перфекціонізм вилікувати неможливо, про нього можна лише забути!

В бізнес-орієнтованому програмуванні цінується патерналізм (розробка по шаблонам), особливо це стосується розробки в конфігураціях 1С. А тому я ніколи не ламаю існуючу структуру написаного коду, а вплітаю свій код таким чином, щоб створити гармонію у існуючому хаосі. Звісно, документуючи у коментарях зроблені зміни.

У вісімці мені дуже подобається система компонування даних (СКД), яка допомагає створювати незлічену кількість звітів. Так що, для тих, хто знає що таке «консоль звітів», то мої навички з СКД будуть цінною допомогою.

Добре розбираюся у різноманітній ІТ-інфраструктурі на рівні заліза. Можу створити справжню структурована кабельну систему (СКС), закупити і налаштувати обладнання, організувати роботу серверів, маршрутизаторів, модемів, локальних мереж, автомобільних ваг, тощо.

Навыки и умения

Программирование

  • 1C
    от 400₴ за час

Портфолио

5 000 ₴Обслуговування Бухгалтерії сільського господарства

1C


Обслуговування конфігурацій на базі 1С:Підприємство Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства, Комплексна конфігурація сільськогосподарського підприємства, Бухгалтерія елеватора та мукомольного заводу, Управління агрохолдингом.  11  0
 

Активность

  Последние ставки 10
Обновить налоговые накладные в 1С Бухгалтерия Украины, 1.2
500
Доработки внешней обработки 1С на базе штатного Прайс-листа (УТП)
500
Исправление ошибок 1С, возможно долгосрочное сотрудничество
500
Установка, настройка Windows Server (для удаленной и локальной работы)
3 000
Нужен 1сник для аудита нашей 1с и модернизации
1 000
Програміст 1С: Підприємство
7 000
Помогите восстановление утерянного пароля к 1С 8.2 бухгалтерии
1 500
Научить/подсказать как использовать подарочные сертификаты в 1С
500
Администрировании (программировании) 1с 8.3.13
400
Загрузить данные из файла xml в 1с.
800