• Zleceń 1
  • Ocena -
  • Ranking 129
Wskaźniki
  • Projektów zakończonych: 1
  • Współpraca z freelancerami: 1
  • Data rejestracji: 7 lat
  • Ostatnia wizyta: 5 lat

Wskaźniki

Łącznie zleceń:
1
0 arbitraży
Średnia ocena:
-
1 opinia
5.0
Płatność
1.0
Opis zadania
1.0
Jasność wymagań
4.0
Zawsze w kontakcie

Opinie freelancerów

Замовник одна відома українська марка. Яка має штатного програміста 1с та системного адміністратора. А тепер про співпрацю, її можна розділити на два етапи.
Перший отримання тестових даних та розробка звіту, де тісно працювали з замовником проекту(дуже розумний чоловік, легко було працювати) та технічними спеціалістами платформи. Як виявилось купа функцій не документовано, тому так, робота затягнулась довше вказаних термінів.
А дальше почався другий етап, це просто жесть. Поступила задача адміністратору перекинути з тестового сервера на основний. Перекинув, три дні не міг настроїти регламентного завдання, в ручну регламент запускається а розклад не може настроїти і так три дні. Я запропонував допомогу, але не можна безпека на основний сервер не впускають. Дальше я порекомендував замовнику проконсультуватись, про настройки регламенту. Він пішов до штатного програміста, який видав вердикт «складно написано». Постає питання ти штатний програміст чому сам не зробив… Дальше два генії думки спільними зусиллями настроїли регламент, і процес здачі пішов. В загальному інтеграція з основним сервером тривала два тижні.
Як відомо «Короля делает свита» тільки тому не рекомендую співпрацювати з даним замовником, та берегти свої нерви.

2.8

Automatyzacja zarządzania przedsiębiorstwem
42 PLN Dodano 17 października 2020
Automatyzacja zarządzania przedsiębiorstwem
424 PLN Dodano 24 stycznia 2019
Automatyzacja zarządzania przedsiębiorstwem
Nie podano Dodano 15 stycznia 2019