Volodimir

AI video · Animacja

113 1
5.0
1 130
Przejdź do profilu
168 PLN
154
Ai Avatar Reels
AI video
Zadaniem było stworzenie dynamicznego filmu promocyjnego dla aplikacji mobilnej, w którym wirtualny prowadzący (awatar AI) idzie ulicą nowoczesnego metropolii i opowiada o zaletach produktu. Unikalność projektu polega na tym, że 100% treści (…
420 PLN
157
Film na YouTube Ai
AI video
W pełni zrealizowany projekt w zaledwie 2 dni! W tej pracy wykorzystałem sztuczną inteligencję do generowania podstawy wideo. Aby w pełni zanurzyć się w atmosferę, dodałem wysokiej jakości ukraiński dubbing AI i wykonałem dynamiczny montaż. Moja…
420 PLN
114
Film z awatarem AI
AI video
Stworzenie 4-minutowego wideo prezentacyjnego dla firmy zajmującej się elitarną nieruchomością na Cyprze. Głównym zadaniem było zapakowanie dużej ilości informacji komercyjnej (zalety lokalizacji, warunki ratalne, wskaźniki ROI) w dynamiczny,…
Christina

Projektowanie stron internetowych · AI video

18 0
5.0
2 600
Przejdź do profilu
Tożsamości botaniczne
1
Tożsamości botaniczne
AI video
Trzy obrazy na granicy mody, natury i surrealizmu.
Pomarańczowy Wędrowiec
22
Pomarańczowy Wędrowiec
AI video
Portret w formacie "fisheye" (rybie oko) - osoba w puszystej pomarańczowej polarowej bluzie z kapturem i lustrzanymi okularami szeroko uśmiecha się do kamery. Z dołu do góry przez koronę sosnowego lasu przebija się jasne światło słoneczne, tworząc…
Tetyana Chenchenko

AI video · Edycja audio i wideo

18 1
4.9
2 247
Przejdź do profilu
244
Tworzenie awatara AI od podstaw + lip-sync
AI video
Stworzenie awatara AI od zera + lip-syncing Wideo https://youtube.com/shorts/6Fdj8CDNueE?feature=share
Dmitriy Stoyanov

Kompleksowe prace nad stroną internetową · AI video

4 0
5.0
269
Przejdź do profilu
263 PLN
69
Sklep Sprzętu Sportowego UGC
AI video
Generowanie obrazów: Seeadream, Higgsfield. Animacja: HeyGen. Edycja: CapCut.
376 PLN
94
Prezentacja wideo Optimum Nutrition Opti-Men
AI video
Generowanie obrazów: Seeadream, Higgsfield. Animacja: HeyGen. Edycja: CapCut.
Na żywo postęp budowy domu na plaży
452 PLN
136
Na żywo postęp budowy domu na plaży
AI video
Zbadaj na żywo postęp budowy domu na plaży i śledź projekt od pierwszych etapów budowy do ostatecznych detali architektonicznych.
Treść wizualna dla marki kosmetyków do pielęgnacji paznokci
564 PLN
159
Treść wizualna dla marki kosmetyków do pielęgnacji paznokci
AI video
W hiper-konkurencyjnym świecie kosmetyków, opowiadanie wizualne nie jest tylko atutem - to puls marki. Ten projekt koncentruje się na przyszłości reklamy piękna: tworzeniu wysokiej jakości treści wideo z wykorzystaniem sztucznej inteligencji dla…
Tworzenie hiper-realistycznej kinematografii AI – Mango Marakuja
188 PLN
137
Tworzenie hiper-realistycznej kinematografii AI – Mango Marakuja
AI video
W szybko rozwijającym się krajobrazie treści cyfrowych, skrzyżowanie sztuki kulinarnej i sztucznej inteligencji otworzyło nową granicę dla twórców. Ten projekt, „Tworzenie ciasta musowego z mango i marakui”, jest doskonałym przykładem tego, jak…
Viktoriia Tymoshenko

AI graphic · AI video

5 0
5.0
378
Przejdź do profilu
378 PLN
178
AI-wideo/AI-wideo/AI-treści - Uroda/ Kosmetyki
AI video
AI-wideo do mediów społecznościowych (15–30 s), przedmiotowy beauty-kreatyw z akcentem na produkt, zwiększa zaangażowanie odbiorców. Stworzone: tekst, lektor, montaż. #AI #aicreator #AI-treści #wideo-kreatywy #wideo-animacja #beauty #kling #Veo3 #VN…
378 PLN
183
AI-wideo / AI-treść - Premium Moda
AI video
Premiumowe wideo AI do mediów społecznościowych (15-30 s). Prezentuje produkt poprzez obraz modelki, koncentrując się na emocjonalnym odbiorze i "luksusowej" estetyce. Idealne do poprawy wizerunku marki i przyciągania zamożnej publiczności…
AI-wideo/AI-video/AI-treści - Tehnotable: Morphing stołów
378 PLN
184
AI-wideo/AI-video/AI-treści - Tehnotable: Morphing stołów
AI video
AI-wideo dla mediów społecznościowych (do 15s), dynamiczna kreatywność fashion dla marki mebli Tehnotable. Demonstruje modelową linię za pomocą płynnego morfingu. Wideo zostało wykorzystane do zwiększenia rozpoznawalności marki, filmik otrzymał ponad…
AI-wideo/AI-video/AI-treść – VOVK: Noworoczna kreatywność
294 PLN
242
AI-wideo/AI-video/AI-treść – VOVK: Noworoczna kreatywność
AI video
AI-wideo dla mediów społecznościowych (15–30 s), pokazuje rozpoczęcie noworocznej akcji marki oraz uruchomienie projektu prezentowego. Zwiększa rozpoznawalność marki i zaangażowanie odbiorców, ponad 28 000 wyświetleń. #AI-treści #wideoanimacja #wideo…
AI-wideo/AI-wideo/AI-treść – Okrągły Kwadrat
378 PLN
190
AI-wideo/AI-wideo/AI-treść – Okrągły Kwadrat
AI video
AI-wideo dla mediów społecznościowych (15-30 s), stworzone dla nowo utworzonej strony marki. Wykorzystane w reklamie ukierunkowanej, zwiększyło rozpoznawalność i zaangażowanie odbiorców, ponad 18 000 wyświetleń. #AI-treści #aivideo #aicreator #kling…
Bohdan Ivanyshyn

AI video · AI graphic

7 0
5.0
361
Przejdź do profilu
185 PLN
70
AI Wideo / AI Animacja+montaż / AI Wideo Zegary
AI video
Prośba od klienta była prosta. Stworzyć ciekawe, dynamiczne wideo z jego produktem, połączyć styl, elegancję i dynamikę w jednym wideo z kilkoma pozycjami produktu. Wybrałem przybliżony referencję, zrobiłem storyboard i przedstawiłem klientowi. Po…
120
UGC Wideo | Wideo AI | Wideo
AI video
Na tym przykładzie chcę pokazać, że za pomocą sztucznej inteligencji można zrealizować dowolne pomysły i plany. Wziąłem losowe zdjęcie dziewczyny, ubranie z internetu, wybrałem odpowiednie miejsce i stworzyłem serię zdjęć, po czym stworzyłem z nich…
Sesja zdjęciowa AI / Sesja zdjęciowa odzieży AI Prezentacja odzieży AI / Wideo AI
147
Sesja zdjęciowa AI / Sesja zdjęciowa odzieży AI Prezentacja odzieży AI / Wideo AI
AI video
Prośba klienta polegała na pokazaniu i przekazaniu autentyczności, kolorytu i narodowości poprzez sesję zdjęciową AI z wyszywankami na improwizowanych modelach. Początkowo planowano po prostu zrobić statyczne ujęcia, ale potem zdecydowaliśmy, że to…
AI-Wideo dla marki samochodowej AUDI
137
AI-Wideo dla marki samochodowej AUDI
AI video
Opracowałem wstępny scenariusz, przygotowałem storyboard z rozkładem na każdą scenę. Użyłem stylu Old Money + sportowy samochód, aby pokazać, że nie zawsze sportowe oznacza sport. Użyłem takich narzędzi jak Nano Banana PRO, Kling i AI Film Studio na…
AI Wideo / dla URBAN Coffee
164
AI Wideo / dla URBAN Coffee
AI video
Zadanie od klienta Klient zwrócił się z prośbą o stworzenie trendowego, dynamicznego wideo dla produktu marki kawowej. Głównym celem jest przekazanie poczucia premium, ciepła i aromatu, wykorzystując nowoczesne rozwiązania wizualne AI. Wymagania…
Mariia

AI video · Tłumaczenie tekstów

2 0
293
Przejdź do profilu
Tusz do rzęs Dior
116
Tusz do rzęs Dior
AI video
Reklamy maskary Dior wspierane przez AI Więcej zdjęć i filmów na Google Drive https://drive.google.com/drive/folders/1pkSdg60ySslVVyxYlfZXE3mZxZLjk-HE?usp=drive_link
Maryna Zakharchuk

AI graphic · AI video

1 0
363
Przejdź do profilu
124
Immersyjny koncept audiobooka AI
AI video
Kreatywna prezentacja, jak AI może przekształcić doświadczenie słuchowe w wizualną podróż. Opracowałem narrację, w której codzienna rutyna (gotowanie) łączy się z fantastycznym światem. Mój proces pracy: Wizualizacje: Użyłem Midjourney i Runway…
Ruslan

AI graphic · AI video

2 0
382
Przejdź do profilu
146
Hiperrzeczywisty awatar do handlu (PL/SK)
AI video
Zadanie: Opracować cyfrowego ambasadora dla niszy finansowej, który wzbudza natychmiastowe zaufanie u widza. Główny fokus — idealna artykulacja skomplikowanej polskiej/słowackiej fonetyki oraz naturalna, ekspercka mimika. Co zrealizowano:…
153
Kreatywna reklama AI z charakterem i humorem.
AI video
Kreatywne wirusowe reklamy (Testosteron 10000+) Przykład użycia tej samej stabilnej postaci w innym ampuł. Pokazuję, jak awatar AI może być charyzmatyczny, emocjonalny i działać na wiralność (w stylu UGC). Syntetyczny pipeline #AIMotion #…
176
Tworzenie stabilnych AI-ambasadorów „pod klucz”
AI video
Demonstracja hiperrealistycznej postaci dla tożsamości marki. 100% spójności, idealny lip-sync i premium vibe. #AIMotion #DigitalHuman #VirtualInfluencer #MotionTransfer #LipSync #AIAnimation #TikTokAI #GenerativeVideo #AnimateDiff #LivePortrait #…
200
AI Moda i Styl Życia: Hiperrealistyczna animacja ruchu (2.5K Q)
AI video
Zadanie: Stworzyć dynamiczną treść dla TikTok/Reels z naciskiem na naturalną plastykę ruchów i fotorealizm. Głównym wyzwaniem jest zachowanie stabilności tekstur i rysów twarzy podczas aktywnego ruchu (taniec). Specyfikacje techniczne: • Wysoka…
191
AI Storytelling: Techniczny prototyp animowanego serialu
AI video
Zadanie: Opracować koncepcję dziecięcego filmu animowanego „Dinozaury i Chłopiec”. Stworzyć stabilnego głównego bohatera i animować jego interakcję z otoczeniem. Co zostało zrobione: Animacja fabularna: Tworzenie dynamicznych scen - ruch, emocje,…