Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Opublikuj swój projekt za darmo i otrzymaj oferty od wykonawców freelancerów już minutę po opublikowaniu!

Adapcyjna wersja strony

Translated133 PLN

Opinia zleceniodawcy o współpracy z Kilill Tsaryov

Jakość
Profesjonalizm
Koszt
Zawsze w kontakcie
Terminy

Doskonała, czysta praca w terminie!

Profil został usunięty | Sejf Sejf

Opinia freelancera o współpracy z ze zleceniodawcą

Płatność
Opis zadania
Precyzyjność  wymogów

Bardzo miło było pracować, mam nadzieję, że w dalszym ciągu będziemy z Tobą współpracować 🙂

  1. 269    4  0
    Oferta, która wygrała2 dni133 PLN

    Pozdrawiam Maryję
    Twoja strona jest gotowa zrobić jak najszybciej.
    Możemy omówić projekt w Skype lub telegramie, a ja opowiem, jak dokładnie widzę adaptację witryny
    Здравствуйте Мария
    посмотрел Ваш сайт готов сделать максимально быстро
    можем обсудить проект в скайпе или телеграме и я расскажу как именно я вижу адаптивность сайта

  2. 554    14  0
    1 dzień58 PLN

    Dzień dobry .
    Gotowy do adaptacji.
    Istnieje doświadczenie zarówno w adaptacji, jak i w adaptacji gotowych stron internetowych.
    Добрый день.
    Готова выполнить адаптацию.
    Есть опыт как в адаптивной верстке, так и в адаптации готовых сайтов.

  3. 696    53  0
    3 dni116 PLN

    Pozdrawiam, moje doświadczenie w tworzeniu stron internetowych wynosi ponad 5 lat. Chciałbym zaoferować Państwu swoje usługi jako profesjonalistę.
    Здравствуйте, мой опыт веб разработки более 5 лет. Хочу вам предложить свои услуги как профессионала.

  4. 4572    166  0   9
    2 dni87 PLN

    Zadzwoń, zrobię to profesjonalnie. Doświadczenie 5 lat, wynik będzie zadowolony!
    Обращайтесь, сделаю профессионально. Опыт работы - 5 лет, результатом будете удовлетворены!

  5. 476    9  0
    15 dni4984 PLN

    Wystarczy stworzyć strony na CMS, takie jak WordPress i OpenCart.
    Mogę opracować stronę pod kluczem z unikalnym, adaptowym pod ekranem różnego rozmiaru projektu. Stronę tworzę z panelem administracyjnym, z możliwością zmiany tekstu lub obrazów. Pomogę w zakupie domeny i hostingu.
    Koszt opracowania strony internetowej uzgodniamy po przygotowaniu TZ. Opłata za pośrednictwem "Safe" lub 50% przedpłaty, 50% po zakończeniu rozwoju strony internetowej. Zawsze zachowuję przyjazne relacje z klientem, uczę się pracować z witryną. Zawsze w kontakcie, zawsze staram się realizować projekt jakościowo i w terminie.
    Po prostu skontaktuj się ze mną:
    telefonicznie: 0954515002, 0680535449;
    za pośrednictwem: [email protected]
    Przykłady można zobaczyć tutaj: http://natalukha.tk/
    Я занимаюсь разработкой сайтов на таких cms как wordpress и opencart.
    Могу разработать сайт под ключ с уникальным, адаптивным под экраны разных размеров дизайном. Сайт сделаю с административной панелью, с возможностью изменения текста или изображений. Помогу с покупкой хостинга и домена.
    Стоимость разработки сайта согласуем после составления ТЗ. Оплата либо через "сейф", либо 50% предоплата, 50% после окончания разработки сайта. Всегда поддерживаю доброжелательные отношения с заказчиком, научу работать с сайтом. Всегда на связи, всегда стараюсь выполнить проект качественно и в срок.
    Просто свяжитесь со мной:
    по телефону: 0954515002, 0680535449;
    по почте: [email protected]
    Примеры можно посмотреть здесь: http://natalukha.tk/

  6. 231
    2 dni150 PLN

    Dobry czas dnia. Twoja strona może być dostosowana do wszystkich urządzeń. Doświadczenie w takich zadaniach.
    Доброго времени суток. Могу сделать Ваш сайт адаптивным под все устройства. Опыт в подобных заданиях имеется.

  7. 378    1  0
    1 dzień104 PLN

    Zrobię dla Ciebie wersję mobilną. Okres 1 dzień. Cena 30 $.
    Сделаю для вас мобильную версию сайта. Срок 1день. Цена 30$.

  8. 1746    117  0   2
    3 dni199 PLN

    Pozdrawiam !

    Gotowy na projekt. Będę zadowolony z współpracy. Zapewniamy wysoką jakość i spełnienie wszystkich wymagań. Porozmawiajmy o szczegółach, piszmy.
    Portfolio: Freelancehunt

    Kontakty :
    E-mail: [email protected]
    Tytuł: Ty4kakiller
    Źródło: TychinVlad

    z szacunkiem
    Władysław
    Здравствуйте!

    Готов взяться за проект. Буду рад сотрудничеству. Гарантирую высокое качество и соблюдение всех требований. Давайте обсудим детали, пишите.
    Портфолио: Freelancehunt

    Контакты:
    Skype: Ty4kakiller
    Telegram: TychinVlad

    С Уважением
    Владислав

  9. 183    1  0
    2 dni87 PLN

    Pozdrawiam
    Tworzę model wersji mobilnej i jej wersję
    Skype nieon888881
    Wiadomości Neon1200
    Здравствуйте
    Сделаю макет мобильной версии и его верстку
    Skype neon888881
    Telegram neon1200

  10. 118    3  0
    2 dni299 PLN

    Cześć, jesteś gotowy wziąć udział w projekcie.
    HTML/CSS (adaptive, crossbrowser), SASS/SCSS, JavaScript, ES6, TypeScript, GIT, Gulp, Webpack
    jQuery, AngularJS, Angular 2/4/5
    Pracowałem bardzo szybko i jakościowo.
    Здравствуйте, готов взяться за Ваш проект.
    Работаю очень быстро и качественно.

  11. 121    6  0
    2 dni120 PLN

    Pozdrawiam . Gotowy do wykonania. Zrobię to jakościowo i w terminie. Mój portfel z pracą http://htmldev.pro/vs/
    Здравствуйте. Готов выполнить. Сделаю качественно и в срок. Мое портфолио с работами http://htmldev.pro/vs/

  12. 102
    1 dzień40 PLN

    Dzień dobry ! Mamy doświadczenie w takich projektach. Gotowy do rozpoczęcia już teraz.
    Добрый день! Есть опыт в подобных проектах. Готов приступить сейчас.

  13. 293
    1 dzień70 PLN

    Pozdrawiam .
    Strona dostosowuje się w ciągu kilku godzin.

    Chcesz, aby wszystko było dobrze i w określonym terminie? Napisz to!
    Здравствуйте.
    Сделаю сайт адаптивным за пару часов.

    Хотите, чтоб всё было выполнено качественно и в указанный срок? Пишите!

  14. 206    8  0
    2 dni145 PLN

    Dzień dobry ! Potrzebujesz tylko adaptacji? Spojrzałem na stronę, myślę, że są normalne pomysły na adaptację. Często pracuję nad adaptacją, mogę pokazać adaptację, którą niedawno skończyłem. Zrobię to pięknie i jakościowo. Porozmawiajmy o szczegółach, piszmy do Ls.
    Добрый день! Нужна просто адаптация? Посмотрел сайт, думаю есть нормальные идеи для адаптива. Часто занимаюсь адаптацией, могу показать адаптацию которую недавно закончил. Сделаю красиво и качественно. Давайте обсудим все детали, пишите в лс.

  15. 926    18  0
    2 dni100 PLN

    Pozdrawiam ! Twój projekt adaptacji jest bardzo zainteresowany, gotowy do rozpoczęcia już teraz (ale dopiero po omówieniu wszystkich szczegółów).
    Dokonuję jakościowo i w terminie
    Obracaj się
    Zawsze cieszy się współpracą.
    Здравствуйт! Очень заинтересовал Ваш проект по адаптации, готова приступить прямо сейчас (но только после обсуждения всех деталей).
    Сделаю качественно и в сроки
    Обращайтесь
    Всегда рада сотрудничеству.

  16. 796    20  0

    Pozdrawiam, gotowy do rozpoczęcia pracy natychmiast po wyjaśnieniu szczegółów.
    Здравствуйте, готов приступить к работе сразу после уточнения деталей.

  17. 962    25  0
    2 dni290 PLN

    Dzień dobry . Gotowy do natychmiastowego rozpoczęcia. Wszystko można zrobić „małą krwią” =)
    Добрый день. Готов приступить немедленно. Можно все сделать "малой кровью" =)

  18. 41    1  1   1
    1 dzień87 PLN

    Dzień dobry . Twoja strona może być dostosowana do wszystkich urządzeń. Doświadczenie w takich zadaniach. Zrobię to w ciągu jednego i pół dnia.
    Kod będzie ważny i cross-browser
    Добрый день. Могу сделать Ваш сайт адаптивным под все устройства. Опыт в подобных заданиях имеется. Сделаю за день - полтора.
    Код будет валидный и кросс-браузерный

  19. Jeszcze 17 ofert jest ukrytych

Aktualne projekty freelancerskie w kategorii Układ HTML i CSS

Modyfikacje wyświetlania cen i jednostek w Opencart 3

ocstore 3, Szablon Deals 1. W panelu administracyjnym produktu na karcie "dane" dodaj pole typu logiczne z tekstem "Cena od" Wtedy, jeśli wartość pola "Cena od" = TRUE, to na całej stronie produktu zostanie dodany napis "Cena od" Tekst "Cena od" w zależności od wybranego…

Układ HTML i CSSPHP

Trzeba sformatować 1 tabelę

60 PLN

https://www.figma.com/design/aFIFcyP3mHQnmgrSkG3CtX/Untitled?node-id=0-1&t=mvYpx9Ic2DUVfeda-1 Warunki - 1-2 dni Poprawny HTML (nie duży) z rozwijanymi filtrami (wypełnij filtry hardcodem) podczas tworzenia układu należy pamiętać o backendzie, należy używać odpowiednich elementów…

Układ HTML i CSSJavascript ∙ 6 ofert

Układ danych do płatności na konto indywidualnego przedsiębiorcy

50 PLN

Należy wykonać układ danych do przelewu na konto indywidualnego przedsiębiorcy. Jak na zdjęciu, dodaj przycisk "Zapisz dane do pliku" i przycisk "Skopiuj wszystkie dane". Mamy moduł do płatności kodem QR. Zawiera on pole do wprowadzenia instrukcji (akceptuje html).

Układ HTML i CSSProgramowanie stron internetowych ∙ 7 ofert

Projektowanie i wypełnianie strony internetowej na platformie Google.

498 PLN

Cześć! Potrzebny jest wysokiej jakości design i treść strony internetowej na platformie Google. Strona usług budowlanych. Czekam na propozycje. W propozycji koniecznie podaj koszt i termin wykonania. Potrzebne są również przykłady prac.

Układ HTML i CSSProjektowanie stron internetowych ∙ 6 ofert

E-mail podpis dla Outlook

Ma subskrypcję e-mailową utworzoną w HubSpot. Wyświetla się poprawnie we wszystkich klientach poczty, z wyjątkiem Outlook Kod - https://docs.google.com/document/d/17dv0pY8hYFJnUgqnC3Juot9uUM3A_EZ8A4Vc7dbyJJ4/edit Należy to naprawić i upewnić się, że wyświetla się poprawnie…

Układ HTML i CSS ∙ 3 oferty

Zleceniodawca
Profil został usunięty

Projekt został opublikowany
6 lat temu
350 wyświetleń