Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Opublikuj swój projekt za darmo i otrzymaj oferty od wykonawców freelancerów już minutę po opublikowaniu!

Książka (InDesign) 2

Translated43 PLN

Opinia zleceniodawcy o współpracy z Igor Stusik

Jakość
Profesjonalizm
Koszt
Zawsze w kontakcie
Terminy

Doskonała praca ! Igor spełnił wszystko na najwyższym poziomie i szybko przekroczył wszystkie nasze oczekiwania. Dobrze jest pracować z takim profesjonalistą. Polecam jako specjalista, który zna swoją pracę.

Opinia freelancera o współpracy z Svetlana Svetlana

Płatność
Opis zadania
Precyzyjność  wymogów

Wszyscy dziesiątki nie popełnili błędu. Ustawienie zadania jest jasne, komunikacja, przyczyniająca się do procesu pracy, płatność jest pełna i w porę. Miło było pracować.

Klient nie chce wpłacić zaliczki? Płatność przez Sejf pomoże uniknąć ewentualnego oszustwa.
  1. 1312    12  0
    2 dni25 PLN

    250 zł za wszystko, w terminie około 2 dni roboczych.

    portfelem :
    HTTP:// Freelancehunt

    Na prośbę przedstawię przykłady takich prac.
    250 грн за все, по срокам около 2 рабочих дней.

    Портфолио:
    http:// Freelancehunt

    По запросу вышлю примеры подобных работ.

  2. 226    3  0
    2 dni86 PLN

    Dzień dobry ! Gotowy do realizacji projektu. Kreatywny zespół profesjonalistów będzie wykonywał jakość i na czas!!Będziemy zadowoleni ze współpracy.
    Nasz portfel http://portfolios.ru/djoniblack
    C Szanujemy firmę „ZEFIR”
    Добрый день! Готовы приступить к выполнению проекта. Креативная команда профессионалов выполнит качественно и в срок!!!Будем рады сотрудничеству.
    Наше портфолио http://portfolios.ru/djoniblack
    C уваженипем компания "ZEFIR"

  3. 113
    1 dzień31 PLN

    Dzień dobry .

    Przygotowując się do wykonania tej pracy, wszystkie szczegóły możemy omówić na osobie.
    Skontaktuj się, chętnie będę współpracował.
    Добрый день.

    Готов выполнить данную работу, все детали можем обсудить по личке.
    Обращайтесь, буду рад сотрудничать.

  4. 206    1  0
    2 dni31 PLN

    Pozdrawiam .
    Pracowałem w InDesign. Nie proszę o zapłatę. Niektóre strony można wykonać jako testy.
    Napisz na e-mail: [email protected].
    Dziękuję !
    Здравствуйте.
    Работаю в InDesign. Не прошу предоплату. Несколько страниц могу сверстать как тестовые.
    Пишите на мейл: [email protected].
    Спасибо!

  5. 215
    2 dni

    Wracajcie się!
    HTTP://dancingcolorsart.jimdo.com/
    [email protected]
    Обращайтесь!

  6. 475    2  0

    W moim profilu znajdują się przykłady prac. Również prace projektowe i web można zobaczyć portfolio na alar.com.ua (nie agencja!)
    Jeśli jesteś zainteresowany podejściem - pisz, porozumimy się. = )
    В моем профиле есть примеры работ. Так же работы по дизайну и веб можно посмотреть портфолио на alar.com.ua (не агентство!)
    Если интересует толковый подход - пишите, договоримся. =)

  7. 9085    187  2   2
    3 dni51 PLN

    500 zł za wszystko. Czas realizacji 2-3 dni.
    500грн за всё. Срок выполнения 2-3 дня.

  8. 296    2  0
    2 dni41 PLN

    Gotowy do rozpoczęcia. Jeśli masz źródło tekstu, zrobię to tańsze.
    Готов приступить. Если есть исходник текста, сделаю дешевле.

  9. 371    5  1
    2 dni

    Pozdrawiam ! Wypełnię Twoją listę. Obracajcie się, będę zadowolony!
    Здравствуйте! Выполню Ваш буклет. Обращайтесь буду рад!

  10. 118
    2 dni20 PLN
  11. 328    12  0
    Oferta, która wygrała2 dni43 PLN

    Terminy i ceny są prawdziwe.
    Терміни і ціна реальні.

  12. 1260    99  0
    2 dni

    Jeśli już nie trzeba podnosić na wadze - 2 dni, 300 UAH.
    Если уже не нужно подгонять под вес - 2 дня, 300 грн.

  13. 1059    19  0
    2 dni10 PLN
  14. Jeszcze 4 ofert jest ukrytych

Aktualne projekty freelancerskie w kategorii Grafika wektorowa

Przekonwertować z rastrowej na wektorową

Muszę przekonwertować kilka plików z grafiki rastrowej na wektorową do druku. Gra planszowa jest już w formie rastrowej.

Grafika wektorowa ∙ 20 ofert

Szablon wypalania laserowego na drewnie/polimerze w aplikacji LightBurn.

51 PLN

Mam zdjęcie etui na telefon. Należy przygotować szablon wewnętrznej obwódki do wypalania laserowego w drewnie/polimerach. Obsługiwany format lasera svg. / png./ jpg. / jpeg. / bmp. / dxf.

Grafika wektorowa ∙ 9 ofert

3 иллюстрации сердца в векторе

219 PLN

Есть 3 иллюстрации разных разрезов сердца. Нужно нарисовать их в векторе, сделать немного других цветов и чуть более реалистичными -текстуры точно повторять 100% не нужно но чтобы были очень похожие -синий фон не нужен -надписи не нужны -луч синий сзади нужен треугольный но…

Grafika wektorowaIlustracje i rysunki ∙ 23 oferty

Tworzenie projektu dla Euro 2024 Ukraine na koszulki z kapturem

203 PLN

Do projektu potrzebny jest projektant do stworzenia merchu (koszulki bluzy kubki) na temat Euro 2024 Ukraina Dla startu dostarczymy przykłady życzenia i logo do startu !

Ilustracje i rysunkiGrafika wektorowa ∙ 14 ofert

Zmiany tekstu na Mockup + stworzenie Mockup z przykładu w Adobe

129 PLN

Witaj! Na istniejących przykładach należy zmienić wiersz tekstu i wykonać mockup z przykładu na stronie dla produktu CBD Cartridge. Istnieje 4 zadania. 2 zadania dla opakowań vape'ów. 2 zadania dla opakowań kartek. Dla vape'ów już istnieje mokap Dla kartek nie ma mokapu.…

BaneryGrafika wektorowa ∙ 8 ofert

Zleceniodawca
Svetlana Svetlana
Ukraina Mukaczewo  79  0
Projekt został opublikowany
9 lat temu
729 wyświetlenia