Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Opublikuj swój projekt za darmo i otrzymaj oferty od wykonawców freelancerów już minutę po opublikowaniu!

Praca kursowa

Translated20 PLN

Załączniki 1

Wgląd do aplikacji jest dostępny tylko zarejestrowanym użytkownikom.

Opinia zleceniodawcy o współpracy z Oleksandra K.

Jakość
Profesjonalizm
Koszt
Zawsze w kontakcie
Terminy

Wszystko szybko i dobrze 🙂

Opinia freelancera o współpracy z Veronika Ryzhaya

Płatność
Opis zadania
Precyzyjność  wymogów

Zadanie było jasne i zrozumiałe. Polecam tego wykonawcy.

  1. 1746    103  1
    1 dzień20 PLN

    Dobry dzień . Przeglądam pracę, poprawię wszystkie błędy w projektowaniu i gramatyce, poprawię poziom unikalności. Doświadczenie w pracy ponad 3 lata pisania kursów i dyplomów. Będę zadowolony ze współpracy.
    Добрий день. Перегляну роботу, виправлю всі помилки оформлення та грамматику, підійму рівень унікальності. Досвід роботи більше 3 років написання курсових та дипломних. Буду рада співпраці.

  2. 1062    38  1
    2 dni20 PLN

    Veronika, dobry wieczór
    Wczoraj zakończył się projekt pisania kursu! Temat jest bardzo podobny!
    Zaproponuję Ci moją pomoc!
    Piszę w sposób wykwalifikowany, posiadam wszystkie normy języka ukraińskiego i zasady sporządzania takich dokumentów.

    Gotowy do współpracy z Tobą! Operacyjnie zorganizuj kurs)
    Вероніко, доброго вечора!
    Буквально вчора закінчила проект по написанню курсової! Ще й тема дуже схожа!
    Пропоную Вам свою допомогу!
    Пишу грамотно, володію всіма нормами української мови та правилами оформлення подібних документів.

    Готова до співпраці з Вами! Оперативно відредактую курсову)

  3. 1359    81  0
    Oferta, która wygrała3 dni20 PLN

    Dobry wieczór ! W dodatku tylko strona tytułowa. Chciałbym zobaczyć pełną ilość pracy. Z tematem jestem znany i mogę dostosować pracę zgodnie z wymienionymi zauważeniami.
    Доброго вечора! В додатку тільки титульна сторінка. Хотілося б побачити повний обсяг роботи. З темою знайома та можу відкорегувати роботу згідно зазначених зауважень.

  4. 12888    427  0   2
    2 dni20 PLN

    Dzień dobry, mogę zrobić wszystko dobrze i w odpowiednim terminie. Napisz do pp. Będę z przyjemnością współpracował.
    Доброго дня...можу виконати....роблю все якісно і в потрібний термін. Пишіть в пп. Рада буду співпраці.

Aktualne projekty freelancerskie w kategorii Edukacja

Poszukuję metodyka do opracowania lekcji

Poszukuję osoby, która przygotuje lekcje z języka angielskiego dla szkoły! Lekcje w formie prezentacji na podstawie podręcznika i innych źródeł!

Edukacja ∙ 1 oferta

Poszukujemy eksperta od web designu do zapisania kursu mini-angielskiego

Poszukujemy eksperta od web designu w Figma z umiejętnościami pracy z AI do nagrania kursu angielskiego w 10-15 lekcjach według gotowego programu za wynagrodzenie. Zawartość koncepcyjna: Blok 1: Podstawy Web Designu Wstęp Czym jest web design? Rodzaje pracy freelance w…

Edukacja

Poszukujemy eksperta od zarządzania treścią do nagrania kursu w języku angielskim

Poszukujemy eksperta od zarządzania treścią i SMM z umiejętnościami pracy z AI do nagrania kursu angielskiego z 10-15 lekcjami według gotowego programu za honorarium

Szukam osoby z Google Pixel

Zadanie - zainstalować Graphene OS i utworzyć konto w jednym komunikatorze W wiadomości prywatnej prześlę szczegółowe wymagania Dziękuję

EdukacjaWyszukiwanie i zbieranie informacji

Zrób prezentację

Zrób prezentację na 10-11 slajdach Musisz zrobić prezentację zorientowaną na przykład, ale wybierz inny projekt

EdukacjaWyszukiwanie i zbieranie informacji ∙ 24 oferty

Zleceniodawca
Veronika Ryzhaya
Ukraina Krzywego Rogu  6  0
Projekt został opublikowany
3 lata temu
60 wyświetlenia