Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Opublikuj swój projekt za darmo i otrzymaj oferty od wykonawców freelancerów już minutę po opublikowaniu!

Praca laboratoria z budowli z budowli liniowych i rozluźnionych alg

Translated20 PLN

Załączniki 2

Wgląd do aplikacji jest dostępny tylko zarejestrowanym użytkownikom.

Opinia zleceniodawcy o współpracy z Anton T.

Jakość
Profesjonalizm
Koszt
Zawsze w kontakcie
Terminy

Wszystko w porządku, dziękuję! Polecam współpracę!

Opinia freelancera o współpracy z Artem Temafeyev

Płatność
Opis zadania
Precyzyjność  wymogów

Prosty projekt, Zamówca w kontakcie, szybka kontrola i płatność

  1. 798    34  0
    1 dzień20 PLN

    Dobry dzień .
    Mogę rysować podobne schematy, mogę dodać kolor, zmienić rozmiar
    P.S. Teraz mogę to zrobić.
    Skontaktuj się proszę
    добрий день.
    можу намалювати подібні схеми, може додати колір, змінити розмір
    зараз за пк, можу зробити
    звертайтесь будь ласка

  2. 4545    231  0
    Oferta, która wygrała1 dzień20 PLN

    Jeśli tak się dzieje, to na pewno można to zrobić.
    Rysuję te dwa schematy blokowe do zadań 1 i 2 na 10 postaci i 8 strzałów w 10 minut w MS Word...
    Раз така справа, то звісно можна зробити.
    Намалюю ті дві блок-схеми до завдань 1 і 2 на 10 фігур і 8 стрілок за 10 хвилин в MS Word...

    1 oferta jest ukryta
  • Anton T.
    28 października 2022, 10:54 |

    Це треба програми чи тільки блок-схеми?

  • Artem Temafeyev
    28 października 2022, 10:56 |

    Тільки блок-схеми

  • Anton T.
    28 października 2022, 11:00 |

    Ужас, там для первого и второго задания по 5 фигур на каждой блок-схеме будет, что не получается-то?

    28 października 2022, 11:03 |

    Ніхто і не пробував робити. Треба зробити.

Aktualne projekty freelancerskie w kategorii Delphi i Object Pascal

Napisz program na Delphi

51 PLN

Jest program do przykładu. Wystarczy przesłać ją na Delphi. W programie minimalna funkcja - możliwość dodania części mechanizmów i ich połączenia. Po naciśnięciu - mechanizm zaczyna działać

Delphi i Object Pascal ∙ 2 oferty

Потрібна розробка програми для обмінного пункта

2252 PLN

Потрібна функціональна та проста у використанні програма для обміну валют! Основні вимоги до програми: - Купівля та продаж валюти через гривні. - Підтримка крос-курсу. - Можливість зміни курсів валют. - Відображення сумарного балансу всіх валют та залишків в реальному часі та…

Delphi i Object PascalPython ∙ 14 ofert

Zleceniodawca
Artem Temafeyev
Ukraina Dniepr  10  0
Projekt został opublikowany
1 rok temu
50 wyświetlenia