Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Opublikuj swój projekt za darmo i otrzymaj oferty od wykonawców freelancerów już minutę po opublikowaniu!

Praca w laboratorium - Json

Translated47 PLN
C#

Załączniki 1

Wgląd do aplikacji jest dostępny tylko zarejestrowanym użytkownikom.

Opinia zleceniodawcy o współpracy z Gennady P.

Jakość
Profesjonalizm
Koszt
Zawsze w kontakcie
Terminy

Bardzo dziękuję, praca jest świetna.
Z pewnością będę jeszcze z tobą pracował.
Polecam .

Opinia freelancera o współpracy z Aleksandr Bilokon

Płatność
Opis zadania
Precyzyjność  wymogów

Dziękuję, ciekawa praca

  1. 302    9  0
    Oferta, która wygrała3 dni47 PLN

    Można to zrobić zgodnie z warunkami zadań.
    Можно сделать согласно условиям задания.

  2. Jeszcze 2 ofert jest ukrytych

Aktualne projekty freelancerskie w kategorii C#

Moduł uwierzytelniania w witrynie gth.ua (Webclient/httpwebrequest) w C#

Potrzebna jest funkcja do uwierzytelniania na stronie i pobierania określonych danych po uwierzytelnieniu. Na wejściu zostaną podane login/hasło/numer wniosku, na wyjściu wymagany jest kod strony i pobrany plik pdf.

C# ∙ 5 ofert

Konsultacja w sprawie opracowania programu, który przekazuje dźwięk

Aplikacja WPF XAML napisana w języku C#. Do pracy ze dźwiękiem użyto pakietu Nuget NAudio. Program klienta - przesyła dźwięk z mikrofonu i pulpitu Program trenera - W tej aplikacji widoczne są wszystkie programy klientów, którzy są obecnie online i gotowi do podłączenia się i…

C#Programowanie aplikacji

Platforma do nauki

Cześć! Wierzę w siłę społeczności i znaczenie nauki języków. Moje doświadczenia w nauce nie były łatwe z powodu braku wsparcia, ale znalazłem swoją drogę. Teraz, dzięki przyjaznej atmosferze i entuzjazmowi współtowarzyszy, swobodnie posługuję się kilkoma językami. Moim marzeniem…

C#Programowanie stron internetowych ∙ 13 ofert

Zleceniodawca
Aleksandr Bilokon
Ukraina Kijów  128  0
Projekt został opublikowany
1 rok temu
51 wyświetleń
Tagi
  • Windows Forms