Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Opublikuj swój projekt za darmo i otrzymaj oferty od wykonawców freelancerów już minutę po opublikowaniu!

Laboratorium Python

Translated60 PLN

Załączniki 1

Wgląd do aplikacji jest dostępny tylko zarejestrowanym użytkownikom.

Opinia zleceniodawcy o współpracy z freelancerem

Jakość
Profesjonalizm
Koszt
Zawsze w kontakcie
Terminy

Doskonale wykonany projekt
Wszystko zostało wykonane w terminie
Wszystko z wyjaśnieniami

Opinia freelancera o współpracy z Vladimir Ivanov

Płatność
Opis zadania
Precyzyjność  wymogów

Wszystko szybko i bez pytań!

Profil został usunięty | Sejf Sejf

  1. 164    8  1   1
    1 dzień60 PLN

    Dobry poranek . Przygotuj się na te zadania w ciągu dnia, mogę zacząć teraz. Jest kilka pytań pod warunkiem, że chciałbym omówić w LS
    Доброе утро. Готов сделать данные задачи за день, могу приступить сейчас. Есть несколько вопросов по условию, хотел бы обсудить в лс

  2. Jeszcze 2 ofert jest ukrytych

Aktualne projekty freelancerskie w kategorii Python

Ulepszyć program do automatycznego publikowania na Facebooku/Telegramie

432 PLN

Szukam osoby, która zna się na: fastapi, aiogram - serwer PySide6, selenium, requests - program Mam już gotowy program, który w pełni działa na Facebooku, trzeba go nieco dostosować i dodać Telegram. (preferowane osoby, które miały do czynienia z Facebookiem lub przynajmniej go…

PythonTworzenie chatbota ∙ 3 oferty

Plik CSV nie może być załadowany na platformę handlową, występują błędy.

50 PLN

Zadanie techniczne dotyczące przetwarzania pliku CSV dla eBayCel projektu Celem projektu jest poprawienie pliku CSV, aby mógł być poprawnie załadowany na platformę eBay. W pliku należy rozwiązać problemy z separatorami, cudzysłowami i liczbą pól w wierszach.

PythonBazy danych ∙ 6 ofert

Parser Olx

50 PLN

Witam. Potrzebny jest parser olx, python lub nodejs. Parser powinien zbierać produkty oraz dane kontaktowe sprzedawcy i wysyłać je na moje API. Tylko z doświadczeniem w pracy z parserem właśnie pod olx

Node.jsPython ∙ 6 ofert

Rozszerzenie do przeglądarki

864 PLN

Wymagane rozszerzenie do przeglądarki, które zmienia saldo na stronie (jak to się robi za pomocą f12, ale rozszerzenie jest potrzebne, aby strona pozostała taka sama po odświeżeniu). Kwestie finansowe rozwiążemy na Twoją korzyść

JavascriptPython ∙ 15 ofert

Rozpoznawanie twarzy w systemie monitoringu wideo ( Python, openCV )

400 PLN

Nic nowego, wszystko zostało już napisane i przepisane - wzdłuż i wszerz. Trzeba to zebrać w całość i dostosować do konkretnych zadań, być może wymyślić jakąś przyjazną dla użytkownika powłokę. Implementacja zakłada uruchomienie na jednopłytkowcu (Raspberry Pi), wysyłanie…

PythonTworzenie chatbota ∙ 5 ofert

Zleceniodawca
Vladimir Ivanov
Ukraina Kijów  3  0
Projekt został opublikowany
2 lata temu
120 wyświetleń
Tagi