Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Opublikuj swój projekt za darmo i otrzymaj oferty od wykonawców freelancerów już minutę po opublikowaniu!

Potrzebna jest konsultacja z AdS

Translated31 PLN

Opinia zleceniodawcy o współpracy z Dmitry Medenko

Jakość
Profesjonalizm
Koszt
Zawsze w kontakcie
Terminy

Praca została wykonana w najkrótszym czasie. Został dostarczony szczegółowy raport z ekranami i zaleceniami.
Zostały również udzielone kompleksowe odpowiedzi na pytania i zaproponowane opcje rozwiązywania naszych „słabych miejsc”.
Tylko najlepsze zalecenia. Dmitry jest profesjonalistą swojej pracy.

Opinia freelancera o współpracy z Tatyana Melnik

Płatność
Opis zadania
Precyzyjność  wymogów

Tatiana jest doskonałym klientem. Wszystkim zdecydowanie polecam współpracę. Czyste i zrozumiałe TZ, zawsze w kontakcie, natychmiastowa płatność.

  1. 345
    2 dni31 PLN

    Dzień dobry Tatiana!
    Przygotuj się dzisiaj do przeglądu swojego konta.
    Wracajcie się!
    Добрый день, Татьяна!
    Готов приступить сегодня к аудиту вашего аккаунта.
    Обращайтесь!

  2. 204
    30 dni31 PLN

    Pozdrawiam !

    Jestem zaangażowany w optymalizację ~ SEO ~ Promocja ~ Rozpoczęcie ~ Reklama ~ Reklamy kontekstowe ~ Zakup linków ~ SEO tekstami ~ Chcę zaoferować Ci moje usługi w przystępnej cenie.

    Doświadczenie ponad 6 lat w najlepszych agencjach (SEO, google ads, analytics, youtube, facebook ads, insta)
    Cechy, certyfikaty itp. Wszystko jest.
    Napisz do Ls, porozmawiamy o szczegółach.
    Będę z przyjemnością współpracował
    Приветствую!

    Занимаюсь Оптимизацией ~ SEO ~ Продвижением ~ Раскруткой ~ Рекламой ~ Контекстной Рекламой ~ Закупкой Ссылок ~ SEO текстами ~ Хочу предложить Вам свои услуги по приемлемой цене.

    Опыт более 6 лет в топовых агентствах (SEO, google ads, analytics, youtube, facebook ads, insta)
    Кейсы, сертификаты и т.д. всё есть.
    Пишите в лс, обсудим детали.
    Буду рад сотрудничать

  3. 214
    1 dzień51 PLN

    Dzień dobry Tatiana.

    Przeprowadzimy audyt Twojej strony internetowej i konta reklamowego. Sprawdź poprawność ustawień śledzenia konwersji.

    Dajemy zalecenia dotyczące poprawy jakości ruchu z kampanii reklamowych i zwiększenia wartościowych działań konwersyjnych.

    Pomagamy rozszerzyć kampanie reklamowe.

    Doświadczenie w Google Ads ponad 6 lat.
    Добрый день, Татьяна.

    Проведём аудит вашего сайта и рекламного аккаунта. Проверим правильность настройки отслеживания конверсий.

    Дадим рекомендации по улучшению качества трафика с рекламных кампаний и увеличения ценных конверсионных действий.

    Поможем масштабировать рекламные кампании.

    Опыт работы с Google Ads больше 6 лет.

  4. 505    9  0

    Dzień dobry

    Przygotuj się na konsultacje i audyt Twojego RK. Pracowałem z Google od ponad dwóch lat i mogę Ci pomóc.

    Skontaktujemy się z Tobą w odpowiednim czasie.
    z szacunkiem ,
    Michał
    Добрый день

    Готов провести консультацию и аудит Вашего РК. Работаю с гуглом более двух лет и смогу помочь в Вашем вопрсое

    Свяжемся с Вами в удобное время
    С уважением,
    Михаил

  5. 2497    55  1   2
    1 dzień102 PLN

    Dzień dobry !
    W dniu dzisiejszym przeprowadzę audyt i wszystko szczegółowo wypiszę, w razie potrzeby pomożę w dokonaniu zmian w koncie.
    Napisz to!
    Добрый день!
    Выполню аудит прямо сегодня и все детально распишу, по-необходимости помогу с внесением изменений в аккаунт.
    Пишите!

  6. 3316    53  0   1
    Oferta, która wygrała1 dzień31 PLN

    Pozdrawiam !Czy nie sądzisz, że wszystkie wnioski kandydatów są podobne?Próbuję Cię zainteresować w inny sposób.5 powodów, dla których wybieramy się na aktorkę!1 .Wynik w 100%.Będziesz inwestować pieniądze w reklamę, która naprawdę będzie działać.Pracuję na dwóch wskaźnikach: wzrost liczby aplikacji i spadek kosztów aplikacji.2 .Zawsze w kontakcie.Jestem w kontakcie przez większość czasu dnia, więc szybko odpowiadam na Twoje wiadomości.3 .Gwarantuję obniżenie kosztów aplikacji o 20%.Masz teraz reklamę?Daję gwarancję, że po bezpłatnym audycie i wprowadzeniu praw do niego, koszt wniosku spadnie jako minimum o 20%.CzteryIndywidualne podejście .Wchodzę w każdą drobną część Twojego biznesu, więc już po 2 dniach pracy mogę sprzedać Twoje usługi znacznie lepiej niż Twoi specjaliści.Mam własną metodę wyboru słów kluczowych i ustawienia kampanii reklamowych.5 .Zalecenia marketingowe .Doświadczenie w marketingu nauczyło mnie odkrywać błędy, które wpływają na konwersję.Otrzymasz zalecenia dotyczące przyciągania klientów i skutecznej sprzedaży swoich produktów/usług.- - - - - -

    Moje gwarancje :

    1 .Praca jest wykonywana w pełnym zakresie.Zawsze pracowałem „w świetny sposób” od pierwszego dnia, więc wszystko zapisuję i nic nie zapominam.2 .Jeśli nie uda się w terminie, otrzymasz 50% zniżki.Czas jest cennym zasobem dla przedsiębiorcy.Jeśli nie uda mi się w ustalonym terminie, cena za projekt spadnie o 50%.3 .Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim.Wszystkie informacje dostarczone do pracy pozostają w rygorystycznej tajemnicy i nie są ujawnione.- - - - - -

    Jeśli przeczytałeś do końca, to już zainteresowałeś się moją propozycją.Teraz, gdy myślisz, że potencjalni klienci idą do konkurentów.Skontaktuj się ze mną w dowolny sposób, który jest dla Ciebie wygodny, a my zaczniemy współpracę.Z szacunkiem i nadzieją na współpracę, Dmitrij Medenko.
    Здравствуйте!
    Вам не кажется что все заявки кандидатов похожи друг на друга? Давайте, я попробую заинтересовать вас другим способом.

    5 причин выбрать меня исполнителем!

    1. Результат 100%. Вы будете вкладывать деньги в ту рекламу, которая реально будет работать. Я работаю на 2 показателя: рост количества заявок и снижение стоимости заявки.
    2. Всегда на связи. Я на связи большую часть времени суток, поэтому оперативно отвечаю на ваши сообщения.
    3. Гарантирую снижение стоимости заявки на 20%. У вас сейчас есть реклама? Я даю гарантию, что после БЕСПЛАТНОГО аудита и внесение по нему правок, стоимость заявки снизится как миннимум на 20%.
    4. Индивидуальный подход. Я вникаю в каждую мелочь Вашего бизнеса, поэтому уже через 2 дня работы я могу продать Ваши услуги намного лучше, чем Ваши специалисты. У меня собственная методика подбора ключевых слов и настройки рекламных кампаний.
    5. Маркетинговые рекомендации. Опыт работы в маркетинге научили меня находить ошибки, которые влияют на конверсию. Вы получите рекомендации по привлечению клиентов и эффективной продажи своих продуктов/услуг.

    Мои гарантии:

    1. Работа выполняется в полном объёме. Я всегда работаю «на отлично» с первого раза, поэтому всё записываю и ничего не забываю.
    2. Если не успею в срок, Вам скидка 50%. Время – ценный ресурс для предпринимателя. Если я не справлюсь в оговорённые сроки, цена за проект снижается на 50%.
    3. Ваши данные не будут переданы третьим лицам. Вся предоставленная для работы информация остаётся в строгом секрете и не разглашается.

    Если вы дочитали до конца, значит, уже заинтересовались моим предложением.
    Прямо сейчас, пока вы думаете, ваши потенциальные клиенты уходят к конкурентам.

    Свяжитесь со мной любым удобным для вас способом и мы начнём сотрудничество.
    С уважением и надеждой на сотрудничество, Дмитрий Меденко.

  7. Jeszcze 7 ofert jest ukrytych

Aktualne projekty freelancerskie w kategorii Reklama kontekstowa

Reklama kontekstowa. Specjalista ppc

Jesteśmy producentami drzwi wejściowych i ścianek działowych typu loft. Poszukujemy specjalisty PPC do reklamy kontekstowej i tworzenia banerów.

Reklama kontekstowaProjektowanie stron w mediach społecznościowych ∙ 15 ofert

Skonfigurować reklamę kontekstową w Ukrainie

509 PLN

Dzień dobry, potrzebna jest konfiguracja reklamy kontekstowej dla kilku kategorii, 5-10. Wszystkie informacje dostarczę w korespondencji

Reklama kontekstowa ∙ 13 ofert

Udoskonalenie Google AdWords + konfiguracja Google Merchant Center

Witaj Poszukujemy specjalisty, który będzie w stanie uporządkować i zoptymalizować istniejący gabinet reklamowy oraz kampanie reklamowe, a także stworzyć nowe. Główne zadania obejmują: przeprowadzenie analizy istniejących materiałów, przegląd i ulepszenie jądra semantycznego,…

Reklama kontekstowaPromocja w wyszukiwarkach (SEO) ∙ 9 ofert

Zarządzanie i optymalizacja reklamy kontekstowej dla strony internetowej usług prawnych

Poszukujemy doświadczonego specjalisty od reklamy kontekstowej z doświadczeniem w branży prawnej, który podejmie się opracowania, uruchomienia i optymalizacji kampanii reklamowych w Google Ads i Yandex.Direct. Celem projektu jest zwiększenie liczby wysokiej jakości zapytań…

Reklama kontekstowa ∙ 10 ofert

Skonfiguruj reklamę Google na naszej stronie promocyjnej

Mamy stronę internetową na promi smartishop.com.ua, która ma 7 miesięcy. Pracujemy na zasadzie dropshippingu. Średnio na stronie jest 1500 pozycji. Mamy autoryzowane konto Google Ads. Ustawienia Google Shopping i maksymalizacji jeszcze nie było. Proszę oszacować przybliżony…

Reklama kontekstowa ∙ 11 ofert

Zleceniodawca
Tatyana Melnik
Ukraina Lwów  14  0
Projekt został opublikowany
2 lata temu
95 wyświetlenia