Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Opublikuj swój projekt za darmo i zacznij otrzymywać oferty od wykonawców freelancerów w ciągu kilku minut po ...!

Trzeba opracować stronę internetowąНужно разработать сайт

Translated125 USD

Załączniki 1

Wgląd do aplikacji jest dostępny tylko zarejestrowanym użytkownikom.

Opinia zleceniodawcy o współpracy z freelancerem

Jakość
Profesjonalizm
Koszt
Zawsze w kontakcie
Terminy

Wszystko wykonano szybko i jakościowo! Doradzę ! + więcej

Opinia freelancera o współpracy z Mihail Bolshakov

Płatność
Opis zadania
Precyzyjność  wymogów

Михаил, спасибо за интересную задачу!
Спасибо за терпение и понимание.

Четкое задание, своевременная оплата, что еще нужно для счастья фрилансера?! ))

Profil został usunięty | Sejf Sejf

  1.  freelancer już nie pracuje w naszym Serwisie
  2.  freelancer już nie pracuje w naszym Serwisie
  3. 137
    3 dni4000 UAH

    Napisz na Skype michael_ritchie07, zrobię wszystko dobrze
    пишите в скайп michael_ritchie07, сделаю всё качественно

  4. 513    1  0
    3 dni20 USD

    Dzień dobry .
    Z przyjemnością przygotowuję Twój projekt!!! Pamiętajmy o systemie Ruby on Rails.
    Wyświetlacz: winhack_ua
    E-mail: [email protected]
    Добрый день.
    Разработаю Ваш проект с удовольствием!!! пишу сложные системы на Ruby on Rails.
    Скайп: winhack_ua
    Email: [email protected]

  5. 138    1  0
    1 dzień3000 UAH

    Dzień dobry Mikhail Błyszakow!Jesteśmy dużą firmą i oferujemy pełną gamę usług w zakresie rozwoju stron internetowych i aplikacji mobilnych.Od siedmiu lat pracujemy na rynku europejskim i europejskim.Za naszymi ramionami bogate doświadczenie w tworzeniu sklepów internetowych.Przedstawiamy Państwu kilka z nich:
    Sklep internetowy odzież marki http://montifik.com
    Niezawodny, lekki design.Wskaźnik ten polega na demonstracji towaru, prostotności wyboru odpowiedniego modelu, wyboru koloru i rozmiaru.Sklep internetowy oparty jest na Yii-Framework + MySQL + YiiWheels(bootstrap + yii) + AdminLte (Admin) + JavaScript (Jquery, JUI) + AJAX
    Została opracowana normalna baza danych z zachowaniem integralności.Sklep internetowy z technologią LED.WEB WEB WEB WEB WEB WEB
    Strona internetowa jest przeznaczona do sprzedaży detalicznej i hurtowej.Prosta demonstracja towaru, jego cech, porównanie cech.Ważność udogodnionej komunikacji.Sklep internetowy stworzony z nuli na modułowym systemie
    PHP5 + MySQL + JavaScript + JQuery
    Wykorzystywane były standardowe modele projektowania.Wszystkie przykłady naszych prac można zobaczyć na naszej stronie http://sitio.ua/portfolio.z życzeniami i nadzieją na współpracę,
    SKYPE: sitiogroup2
    Telefon: +16467571944; +380959249498
    Strona internetowa: http://sitiogroup.com
    Доброе утро, Михаил Большаков! Мы – крупная компания и представляем полный спектр услуг по разработке сайтов и мобильных приложений. Мы уже семь лет работаем на рынке СНГ и Европы. За нашими плечами богатый опыт в создании интернет магазинов.
    Представляю вашему вниманию некоторые из них:
    интернет-магазина брендовой одежды http://montifik.com
    Ненавязчивый, легкий дизайн. Упор сделан на демонстрацию товара, простоту выбора нужной модели, подбор цвета и размера.
    Интернет-магазин основан на Yii-Framework + MySQL + YiiWheels(bootstrap+yii)+AdminLte(Админка)+JavaScript (Jquery, JUI) + AJAX
    Разработана нормализованная база данных с соблюдением целостности.
    интернет-магазина светодиодной техники. http://ledmafia.com.ua
    Сайт рассчитан на розничную и оптовую торговлю.
    Простая демонстрация товара, его особенностей, сравнение характеристик. Важность реализации удобной обратной связи.
    Интернет-магазин создан с нуля на модульной системе с использованием
    php5+MySQL+JavaScript+JQuery
    Были использованы стандартные паттерны проектирования.
    Все примеры наших работ вы можете посмотреть на нашем сайте http://sitio.ua/portfolio.
    С наилучшими пожеланиями и надеждой на сотрудничество,
    PHONE: +16467571944; +380959249498
    EMAIL:[email protected]
    WEB:http://sitiogroup.com

  6. 3336    263  2
    5 dni3600 UAH

    Piszcie, wolne to zrobię.
    Tworzenie stron internetowych pod kluczem
    Promocja stron internetowych (przegląd SEO)
    Reklama w Internecie (kontekst, media i banery)
    - Kompleksowy podejście do tworzenia, optymalizacji, ruchu, wsparcia
    - optymalizacja strony
    - konsultacje
    Kopiowanie, rewitalizacja
    - aplikacje mobilne

    Wielki nie ma nawet ogromnego doświadczenia w tej dziedzinie, indywidualnego podejścia. Jakość jest warunkiem upokorzenia!
    Czy są pomysły? Ciężko zacząć? Boisz się być oszukany? Zadzwoń !Aż !

    * nie studio, osobę prywatną, pracuję wyłącznie na wyniki, minimalne ceny

    Ostatnie prace :
    HTTP://dls.ua
    HTTP://willbeveryclever.ru
    WEB WEB WEB WEB WEB WEB WEB
    HTTP://stolytsa.kiev.ua
    HTTP://gruzovozov.com.ua
    HTTP://arctima.com.ua/
    Пишите, свободен, сделаю.
    -Создание сайтов под ключ
    -Продвижение сайтов (поисковое продвижение сео)
    -Реклама в интернете (контекстная, медийная, банераная)
    -Комплексный подход создание,оптимизация,продвижение, тех.поддержка
    -оптимизация сайта
    -консультация
    -копирайтинг, рерайтинг
    -мобильные приложения

    Большой нет даже огромный опыт работы в данной сфере, индивидуальный подход. Качество - залог упеха!
    Есть идеи? сложно начать? боитесь быть обманутым? звоните!!!

    *не студия, частное лицо, работаю исключительно на результат, минимальные цены

    Последние работы:

  7. 195
    15 dni200 USD

    Jestem menedżerem w Smart Studio, oferuję Państwu usługi. Działamy od 2006 roku.Wytworzymy dla Ciebie stronę internetową firmy z oryginalnym designem. Czas produkcji od 7 dni do 30 dni. Istnieje ponad 1000 gotowych profesjonalnych projektów, z których jeden można wybrać dla witryny. Po utworzeniu witryny na życzenie klienta, towarzyszymy jej, a mianowicie: monitorowanie wydajności witryny, edycja i dodanie informacji do witryny, obsługa informacyjna klienta na temat pracy witryny. Zajmujemy się również reklamą i reklamą kontekstową.
    Portfel można obejrzeć w profilu.
    Я менеджер из веб-студии Smart, предлагаю вам услуги. Работаем с 2006 года.Мы разработаем для Вас сайт компании с оригинальным дизайном. Срок изготовления от 7 дней до 30 дней. Есть более 1000 готовых профессиональных дизайнов, один из которых Вы можете выбрать для сайта. После создания сайта по желанию клиента мы берем его под сопровождение, а именно: мониторинг работоспособности сайта, редактирование и добавление информации на сайт, информационная поддержка клиента по работе сайта. Также мы занимаемся раскруткой сайта и работаем с контекстной рекламой.
    Портфолио можете посмотреть в профиле.

  8.  freelancer już nie pracuje w naszym Serwisie
  9. 111    1  0
    1 dzień22 USD

    Przedstawiam silny, zjednoczony zespół specjalistów IT z ponad 4-letnim doświadczeniem w pracy, gotowi wziąć udział w projektach wszelkich trudności. Oferujemy pełną gamę usług IT - od tworzenia stron internetowych do rozwoju programów i aplikacji mobilnych! Wszystkie szczegóły i odcienie - w osobistym rozmowie! Oferujemy portfel w kontakcie osobistym z klientem!
    Dziękuję, że poświęciłeś mi czas, z szacunkiem Daniel!
    Każdy klient jest dla nas radością!
    Skype - nimes505
    Poczta - [email protected]
    Я представляю сильную, сплоченную команду IT-специалистов с опытом работы более 4-х лет, готовых браться за проекты любой сложности. Предоставляем полный спектр IT услуг - от создания сайтов до разработки программ и мобильных приложений! Все детали и нюансы – в личной беседе! Портфолио предоставляем при личном общении с клиентом!
    Спасибо что уделили мне время, с уважением Даниил!
    Каждый клиент для нас – радость!
    Скайп – nimes505
    Почта – [email protected]

  10.  freelancer już nie pracuje w naszym Serwisie

Zleceniodawca
Mihail Bolshakov
Ukraina Zaporoże  3  0
Projekt został opublikowany
7 lat temu
281 wyświetlenia