OPENCART 1.5.4 - Problem pojawił się z wysyłaniem wiadomości SMTP
Problem pojawił się, z wysyłaniem listów (o zamówieniu , o zakończeniu towaru).W ustawieniach administratora przez wiele lat stała poczta od Gmail i ustawiony był Protokoł pocztowy:
Wybierz pozycję „Mail”. Od wczoraj rozpoczęły się problemy z wysyłaniem wiadomości z wiadomości z Gmail (Undelivered Mail Returned to Sender)
Szukałem rozwiązania i w ustawieniach administratora zmieniłem protokół poczty na SMTP
Ale co się złamało i dostałem na pocztę wiele listów, na przykład po zakończeniu towaru przychodzi list do administratora i grupy nabywców, kupującym przychodzi jedno listy a administratora wiele listów tych samych, różnica tylko w tym, że wysyłający wskazuje pocztę administratora, odbiorca wskazuje pocztę nabywców i tak wiele listów.To administratora przychodzi list do administratora i wszystkie listy, które otrzymują (kupujący).Po zamówieniu administratora przychodzi również 2 listy już , jeden administrator , inny list jest taki sam jak nabywca otrzymał , ale administrator jest podwójnie otrzymywany.
-
Dzień dobry, interesuje mnie Twój projekt. Mam doświadczenie w tworzeniu zasobów internetowych o różnej złożoności, a także rozwiązywania problemów, robót i tworzenia stron internetowych na OpenCart, WordPress i innych.
Chciałbym, aby omówić szczegóły projektu, pisać
Podobne wykonane zlecenie: Разработчик для сайта Opencart
-
5533 77 3 Dzień dobry ! Pracowałem 12 lat w OpenCart.
Zdaję sobie sprawę, co może być problemem.
Z przyjemnością pomogę!