Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Opublikuj swój projekt za darmo i otrzymaj oferty od wykonawców freelancerów już minutę po opublikowaniu!

Podnoszenie serwera SMTP

Translated61 PLN

Opinia zleceniodawcy o współpracy z Andrii Kisil

Jakość
Profesjonalizm
Koszt
Zawsze w kontakcie
Terminy

Doskonała praca wykonana! Polecam

Profil został usunięty | Sejf Sejf

Opinia freelancera o współpracy z ze zleceniodawcą

Płatność
Opis zadania
Precyzyjność  wymogów

Wszystko przebiegało dobrze. Współpraca jest zadowolona. Polecam .

  1. 2040    113  0
    Oferta, która wygrała3 dni61 PLN

    Dzień dobry . Napisz, porozmawiamy o Twojej propozycji i dostosowujemy wszystko. Dziękuję .
    Доброй ночи . Пишите, обсудим ваше предложение и настроим всё. Спасибо.

  2. 58
    1 dzień51 PLN

    Jest gotowe rozwiązanie z wygodnym interfejsem. Jeśli istnieje domena, można ją zrealizować w 15-20 minutach.
    @Losandrey
    Есть готовое решение с удобным интерфейсом. Если есть домен, то реализовать можно минут за 15 - 20
    @losandrey

  3. 852    18  1   1

    Mogę zaoferować swoje usługi instalacji i ustawienia serwera SMTP. Trzeba wyjaśnić pewne szczegóły.

    Źródło: toxi22
    Źródło: Romanpavlovsky
    E-mail: [email protected]
    ICQ: 267015082
    Jabber: [email protected]
    Могу предложить свои услуги по установке и настройке SMTP сервера. Нужно уточнить некоторые детали.

    Skype: toxi22
    Telegram: romanpavlovsky
    E-Mail: [email protected]

  4. 315    17  0

    Dzień dobry . Szybko ustawię serwer pocztowy z wygodnym interfejsem internetowym do obsługi. Połączenie DKIM, SPF, DMARC zapewni doskonałą reputację wysyłanych wiadomości. Skontaktuj się z: telegram @dmitrij_r
    Добрый день. Оперативно настрою почтовый сервер с удобным веб интерфейсом для обслуживания. Подключу DKIM, SPF, DMARC обеспечу отличную репутацию исходящих писем. Обращайтесь: telegram @dmitrij_r

  5. Jeszcze 2 ofert jest ukrytych
  1. 254
    1 dzień153 PLN

    Dobry wieczór . Gotowy do zainstalowania serwera pocztowego z wygodną stroną internetową i administratorem. Zrób wszystkie niezbędne rekordy.
    Добрый вечер. Готов установить почтовый сервер с удобной вебкой и админкой. Настроить все нужные записи.

  2. 1633    75  3   1
    2 dni153 PLN

    Dobry czas dnia
    Ustaw serwer i skrypt z panelem sterowania do przesyłek - skontaktuj się z nami.
    доброго времени суток
    настрою вам сервер и скрипт с панелью управления для рассылок - обращайтесь..

  3. 266
    1 dzień118 PLN

    Pozdrawiam Alex R
    Ustaw SMTP w systemie i wszystkie niezbędne parametry DNS. Posiadam wieloletnie doświadczenie z serwerami pocztowymi. Szczegóły w twarzy.
    привет, Alex R
    Настрою SMTP на вашей системе, и все нужные параметры DNS. Имею многолетний опыт опыт с почтовыми серверами. Детали в личку.

  4. Jeszcze 2 ofert jest ukrytych
  • Roman Pavlovsky
    25 listopada 2019, 17:39 |

    SMTP сервер нужен только для отправки писем с сайта либо им будут пользоваться пользователи-администраторы для рассылки писем?

Aktualne projekty freelancerskie w kategorii Konfigurowanie oprogramowania i serwerów

Odblokowanie Facebooka

345 PLN

Konto zostało zablokowane przez FB. Kontakt przez e-mail i formularze zwrotnej informacji nie przyniósł żadnych rezultatów (brak odpowiedzi). Potrzebna pomoc specjalisty.

Konfigurowanie oprogramowania i serwerówPromocja w sieciach społecznościowych (SMM) ∙ 6 ofert

Walcz z klikaniem w Google Adwords

Dzień dobry, mam problem z klikaniem reklam w adwords z urządzeń mobilnych za pomocą proxy. Za każdym razem nowe ip, ale ta sama podsieć. Próbowałem usług clixtell i podobnych. Nie przyniosło to korzyści. Wprowadziłem captcha, ale sam bot potrafi ją ominąć. Zbanowanie podsieci…

Ochrona i bezpieczeństwo oprogramowaniaKonfigurowanie oprogramowania i serwerów ∙ 1 oferta

Konfiguracja serwerów TikTok i GA 4

598 PLN

Zadania techniczneCelem: Ustawienia konfiguracji serwera TikTok i GA 4 za pomocą usługi https://stape.io/ dla sklepu na platformie WooCommerce.Zadania: Ustawienie sekcji serwera TikTok dla sklepu na platformie WooCommerce zgodnie z zaleceniami https://stape.io/. Zrób ustawienie…

Konfigurowanie oprogramowania i serwerów ∙ 1 oferta

Ustawienie antydetektora przeglądarki na MacOS

102 PLN

Konieczne jest ustawienie identyfikatu przeglądarki (pożądanego Incogniton) W prostych słowach - potrzebny jest przeglądarkę, która wyprowadzi nas jako użytkownika z Miami z stabilnego IP i aby mieć możliwość wejścia z różnych urządzeń Głównym zadaniem jest znalezienie…

Konfigurowanie oprogramowania i serwerów ∙ 2 oferty

Przywracanie pracy Oktell Oktel

Szukam specjalisty, który ma doświadczenie w konfiguracji i może przywrócić wydajność Oktell. Szczegółowe informacje w komunikacie osobistym.

Telefonia IP i VoIPKonfigurowanie oprogramowania i serwerów ∙ 3 oferty

Zleceniodawca
Profil został usunięty

Projekt został opublikowany
4 lata temu
98 wyświetlenia