Przekazywanie CSS na stronie, aby prawidłowo odblokować we wszystkich przeglądarkach
Opinia zleceniodawcy o współpracy z Denis P.
Przekazywanie CSS na stronie, aby prawidłowo odblokować we wszystkich przeglądarkachJestem bardzo zadowolona z pracy Daniela. Młody, perspektywny specjalista, który na sumienie robi pracę. Oprócz tego, że praca została wykonana zgodnie z projektem, Denis zrobił dodatkowo specjalny kalkulator dla witryny. Jest to dość skomplikowany moduł, który opracował w ciągu 3 dni. W kontakcie zawsze.Rekomenduję jednoznacznie do współpracy i będę skontaktować się jeszcze.
Opinia freelancera o współpracy z Bogdanka Horbatiuk
Przekazywanie CSS na stronie, aby prawidłowo odblokować we wszystkich przeglądarkachBardzo miło było pracować z Bogdanem. Wiedział, czego potrzebuje, i dobrze umieścił TZ.
Również Bogdan sama zwiększyła kwotę za projekt, kiedy nie doceniłem jego zakresu ... Było bardzo przyjemne pracować z nią )
-
1 dzień
210 1 dzieńGotowy do zrobienia. Cena jest umowna.
-
2 dni
342 4 0 2 dniPrzygotowuję się na to, by to było piękne). Mój e-mail: [email protected] Za 100 zł
-
2 dni
95 2 dniDzień dobry . Gotowy do współpracy. Z przyjemnością przyjmuję projekt. Zapewniamy odpowiedzialność i dokładność.
Skontaktuj się ze mną możesz za pośrednictwem poczty e-mail: [email protected]
-
1 dzień
2530 107 0 3 1 dzieńGotowy do naprawy, nie za darmo.
-
1 dzień
2 1 dzieńPozdrawiam !
Skontaktuj się z Skype: chernyavskiy945
-
Oferta, która wygrała1 dzień
588 15 0 Oferta, która wygrała1 dzieńDzień dobry Bogdan.
Zwróć się )
Szydło Jiakki.js
-
Здраствуйте, можете пожалуйста показать сайт?
-
Bogdanka Horbatiuk Okna-Info
tvoeokno.com.ua
-
Bogdanka Horbatiuk Okna-Info
Сайт делала сама, возможно какие то недоделки из-за любительского подхода "присутствуют") Вот именно хочу поправить все, чтоб отображение было корректным. +возможно опытный программист увидит еще какие то ошибки в написании. Вообще, думаю перенести майт на движок megagroup cms/ Что скажете?
-

Не рекомендую использовать рукписные цмс - пока она считается именно такой. Да простота может и подкупает. Но лучше взять стандарт вп или джумла. Постепенно в них освоитесь и будете нормально управлять вашим сайтом. Также это касается и модулей с плагинами на распространённых цмс с этим всё ок.
-
Bogdanka Horbatiuk Okna-Info
ок, поэтому и сомневалась. А если сделать новый сайт, с сохранением адресных ссылок на примере тех которые нравятся и правильной версткой. Какая цена вопроса, в личку.
-