Witamy w konkursie piękności
Opinia zleceniodawcy o współpracy z Nataliia Udartseva
Witamy w konkursie pięknościPraca została wykonana w 100%. Bardzo wyraźnie, wyraźnie i harmonijnie napisane.
Profesjonalizm na najwyższym poziomie?
Opinia freelancera o współpracy z Viktoriya Grin
Witamy w konkursie pięknościCiekawy i interesujący projekt, świetny klient, będę chętny do współpracy w przyszłości jeszcze 😉
-
269 Jestem reżyserem i scenarzystą, autorem wierszy. Będę z przyjemnością pomóc Ci dotrzeć do rzeczy kreatywnie:) Mój Skype - irinirin3
-
436 35 0 Pozdrawiam Victoria
Z Tobą już współpracowaliśmy.
Będę chętny Ci pomóc
-
218 10 0 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.Wszystkie szczegóły na liście