Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Opublikuj swój projekt za darmo i otrzymaj oferty od wykonawców freelancerów już minutę po opublikowaniu!

Praca w CorelDraw

Translated97 PLN

Załączniki 1

Wgląd do aplikacji jest dostępny tylko zarejestrowanym użytkownikom.

Opinia zleceniodawcy o współpracy z Nelya R.

Jakość
Profesjonalizm
Koszt
Zawsze w kontakcie
Terminy

Cierpliwe i profesjonalne podejście do pracy - polecam.

Opinia freelancera o współpracy z Stanislav D.

Płatność
Opis zadania
Precyzyjność  wymogów

Transakcja przebiegła z powodzeniem. Polecam .

  1. 3035
     40  2

    4 dni148 PLN

    Moje dane :
    Moszyczuk Igor
    [email protected]
    +38 (068) 57 10 209.
    Мои данные:
    Мосийчук Игорь

  2. 4852
     75  2

    3 dni97 PLN

    gotowy do szybkiego i wysokiej jakości wykonania
    готов выполнить быстро и качественно

  3. 349    14  0
    1 dzień20 PLN

    Pozdrawiam ! Jeśli w dxf wynika - pisz. Zrobię propozycję odpowiedź.
    Здравствуйте! Якщо влаштує результат в dxf - пишіть. Зроблю пропозицію відповіддю.

  4. 160
    3 dni102 PLN

    Dobry dzień .
    Gotowy do wykonania w odpowiednim czasie i jakości, pod warunkiem wyjaśnienia zadania.
    (Wydaje mi się, że jest to łatwiejsze rozwiązanie niż głupie przemawianie wszystkich symboli)
    Pracowałem w Corel od 15 lat, choć na tę pracę wystarczyłoby 1 miesiąc :-)
    Доброго дня.
    Готовий виконати вчасно і якісно, за умови уточнення завдання.
    (впевнений його можна вирішити простіше, ніж тупо перемальовувати вся символи)
    Працюю в Corel років 15, хоча для цієї задачі вистачило б і 1 місяця :-)

  5. 161
    2 dni97 PLN

    Dzień dobry . Wykonam tę pracę w odpowiednim czasie.
    Twoje życzenia pracy, wymagania i preferencje.

    z szacunkiem ,
    Anna
    Добрый день. Выполню эту работу в нужный Вам срок.
    Ваши пожелания к работе, требования и предпочтения.

    С уважением,
    Анна

  6. 694
    2 dni3990 PLN

    Dzień dobry Stanisław!
    Przyjmuję Twój projekt
    Доброго дня, Станіслав!
    Візьмуся за ваш проект

  7. 93    5  0
    3 dni97 PLN

    Interesują się szczegółami pracy. Okres realizacji - 3-7 dni.
    Интересуют детали работы. Срок выполнения - 3-7дней.

  8. 213
    10 dni102 PLN

    Co to jest zadania, po prostu głupie obraz wkładać do korylu, lub potrzebne jest litery do dalszego wykorzystania w drukowanych i płaskich odcieniach, ostateczny cel produktu, do jakich celów będzie dalej wykorzystywany plik, od tego zależy ostateczna część ceny
    В чем состоит задача, просто тупо изображение загнать в корелл, либо нужна весторная буква для дальнейшего использовани в печатной и плотерной порезки, конечная цель вашего продукта, под какие цели дальше будет использоваться ваш файл, от этого и зависит конечная составляющая цены

  9. 507    162  4   3
    2 dni3790 PLN

    Jesteśmy gotowi na Twoją zamówienie!!! Aż do :)
    W poligrafii ponad 10 lat.
    Opłata za usługi WebMoney 24.
    portfel
    Odniesienie do katalogów: https://cloud.mail.ru/public/fvCZ/nkfS4vfza
    WWW.GALO.KIEV.UA
    WWW.GALOINT.RU
    E-mail na adres: [email protected]
    ICQ: 450650512
    Wyświetlacz: GALO-2000
    Готов взяться за Ваш заказ!!! :)
    В полиграфии больше 10 лет.
    Оплата WebMoney, ПРИВАТ 24.
    Портфолио
    Ссылка на каталоги: https://cloud.mail.ru/public/fvCZ/nkfS4vfza
    E-mail:[email protected]
    SKYPE: GALO-2000

  10. 246
    2 dni72 PLN

    Nie pytanie ! PRZYJMUJEMY [email protected]
    НЕ ВОПРОС! СДЕЛАЕМ [email protected]

  11. 193    8  0
    3 dni97 PLN

    Gotowy do rozpoczęcia
    готов приступить

  12. 257    4  0
    5 dni97 PLN

    Bardzo się cieszę, że pomogę, pracuję w korale.
    Буду рада помочь, в кореле работаю.

  13. 373    10  1
    3 dni97 PLN

    Zwróć się.
    Szczegóły można przeczytać w L.
    Обращайтесь.
    Детали можем обсудить в лс

  14. 472    4  0
    7 dni9975 PLN
  15. 443    3  0

    Pozdrawiam . Gotowy do pomocy. Robię to szybko i jakościowo! Wracajcie się!
    Здравствуйте. Готов помочь. Сделаю быстро и качественно! Обращайтесь!

  16. -14
    3 dni120 PLN

    Pozdrawiam ! Gotowy do wykonania
    Здравствуйте! Готов выполнить

  17. 676    22  0   1
    7 dni97 PLN

    Zwróć się.

  18. 253    2  0
    1 dzień97 PLN

    Gotowy do rozpoczęcia pracy!!Aż !
    Będę bardzo zadowolony z współpracy!!Aż !
    Obracaj się

    Freelancehunt
    Готова приступить к работе!!!
    Буду рада сотрудничеству!!!
    Обращайтесь

  19. 112
    3 dni86 PLN

    Pozdrawiam, od dawna pracuję nad tym programem.
    Zrobię to szybko i jakościowo.
    Здравствуйте, давно работаю с этой программой,
    сделаю быстро и качественно

  20. 1807    104  1   3
    Oferta, która wygrała5 dni97 PLN

    Pozdrawiam ! Wracajcie się!
    Pracowałem w Corel Draw, doświadczenie ponad 2 lata
    Portfolio w profilu
    adres e-mail: [email protected]
    HTTP://vk.com/design_by_nelly
    Skype: Nellis_29
    Здравствуйте! Обращайтесь!
    Работаю в Corel Draw, опыт более 2-х лет
    Портфолио в профиле
    e-mail: [email protected]
    skype: Nellis_29

  21. 69
    1 dzień40 PLN

    Gotowy do współpracy. Portfolio: Google Drive
    Готовий до співпраці. Портфоліо: Google Drive

  22. 490    19  0

    Długo pracowałem z koralami. Wyślij plik na adres [email protected]
    С корелом работаю давно. Отправьте файл на почту [email protected]

  23. 493    11  0
    3 dni97 PLN

    Jestem bardzo zadowolony z Twojego projektu i mogę zacząć od dziś.
    Specjalizuję się w wektorizacji obrazu. Z przyjemnością wykonuję taką pracę)
    Z mojej strony obiecuję prędkość i jakość.
    Skontaktuj się ze mną, aby uzgodnić szczegóły projektu.
    Skype: anet.summer
    E-mail: [email protected]
    З задоволенням візьмуся за ваш проект, почати можу навіть сьогодні.
    Спеціалізуюся на векторизації зображень. Виконую подібну роботу з задоволенням)
    Зі своєї сторони обіцяю швидкість та якість.
    Зв'яжіться, будь ласка, зі мною для узгодження деталей проекту.

  24. 591    17  1   1
    3 dni97 PLN

    Pozdrawiam Stanisław,
    Gotowy do wykonania Twojej zamówienia.
    Jeśli dajesz mi projekt - będzie kilka pytań dotyczących ostatecznych rozmiarów liter i ostatecznego pliku cdr.

    Zwróć się.
    Źródło: Drinkerdp
    Sergię .
    Здравствуйте Станислав,
    Готов выполнить Ваш заказ.
    Сделаю быстро и качественно.
    Если даете проект мне - будет несколько вопросов относительно финальных размеров букв и финального файла cdr.

    СКАПЙ: drinkerdp
    Сергей.

  25. 404    1  0
    3 dni97 PLN

    Pozdrawiam . Porozmawiajmy o szczegółach i zaczniemy?
    Здравствуйте. Обсудим детали и приступим?

  26. 355    12  0
    7 dni97 PLN

    10 zł/symbol
    10 грн/символ

  27. 207
    1 dzień53 PLN

    Gotowy do wykonania.
    Готов выполнить.

  28. 1347    127  0
    3 dni97 PLN

    Pozdrawiam . Mogę pomóc.
    Здравствуйте. могу помочь.

  29. 1828    139  6   6

    Zrobię
    Сделаю

  30. Jeszcze 4 ofert jest ukrytych
  1. 538    12  0
    2 dni92 PLN

    Zrobię
    Сделаю

  2. 469    21  0
    3 dni97 PLN

    Dzień dobry .
    Pracowałem w formacie CDR.
    Piszcie
    Добрый день.
    Работаю с форматом cdr.
    Пишите

  3. 471

    Czy dobry dzień jest gotowy? Potrzebujesz formatu cdr, czy po prostu przetłumaczyć go na wektor?
    Czy plik PDF jest zadaniem testowym? A może jest to tylko przykład?
    Добрый день готова выполнить? нужен именно формат cdr, или просто перевести в вектор?
    Прикрепленный пдф файл это тестовое задание? или это просто пример?

  4. 4027    110  5   1
    7 dni97 PLN

    Napiszcie i porozumimy się.
    День добрый.
    Пишите, договоримся.

  5. 1383    107  2   2
    7 dni97 PLN

    Z zadowoleniem z pomocy, skontaktuj się
    С УДОВОЛЬСТВИЕМ ПОМОГУ, ОБРАЩАЙТЕСЬ

  6. 4220    99  4   4

    готов выполнить.

  7. 1 oferta jest ukryta
  • Aleksey K
    5 lipca 2016, 14:58 |

    Оплата не адекватна работе. Реальная стоимость одной такой достаточно простой буквы - 6-8грн.  Если нужна квалифицированная работа - обращайтесь.

  • Aleco Sh
    7 lipca 2016, 11:50 |

    У вкладці символи зі шрифта "RoadNumbers" (шрифт автономерів) або чогось подібного.  Якщо мова йде про підгонку готових шрифтів до потрібних вам розмірів, то тут одна справа, але якщо потрібно переводити у вектор щось нове, то ціна явно занижена. Та й потрібен вам тоді не Корел, а якийсь ФонтЕдітор.

Aktualne projekty freelancerskie w kategorii Grafika wektorowa

Seria ilustracji o tematyce ślubnej do grawerowania na skórze i drewnie.

Stwórz serię ilustracji do grawerowania na skórze i drewnie na prezenty dla świadków pana młodego, a także na wieczór kawalerski (groomsmen gift, stag party | bachelor party gift). Prezenty dla mężczyzn. Tematyka - ślubna (westernowa ceremonia ślubna, patriotyczna amerykańska,…

Grafika wektorowaIlustracje i rysunki ∙ 10 ofert

Obiekty w programie Adobe Illustrator

Należy powtórzyć 3 przedmioty, jak na zdjęciu. Użyć tylko tego, co jest wskazane na zdjęciu poniżej. Obiekty powinny wyglądać bardzo podobnie.

Grafika wektorowa ∙ 44 oferty

Narysować obrazek anime

51 PLN

Istnieje zdjęcie dziewczyny. I zdjęcie pokoju. trzeba narysować obrazek anime, dziewczyna siedzi w pokoju. Za podstawę należy wziąć zdjęcie dziewczyny i zdjęcie pokoju. ile czasu zajmie?

Grafika wektorowaIlustracje i rysunki ∙ 26 ofert

Tworzenie obrazu mockup dla karty produktu w sklepie internetowym

86 PLN

Witaj! Potrzebny jest mockup karty produktu dla sklepu internetowego. Poniżej zamieszczam przykłady. Nazwę należy zmienić na HHCPO zamiast HHC-P

Grafika wektorowaWizualizacja i symulacja ∙ 13 ofert

Narysuj cały obraz wektorowy do druku

51 PLN

Wyróżnij rysunek z odzieży, narysuj wektorową wersję do dalszego drukowania. Będzie kilka rysunków, cena do uzgodnienia.

Ilustracje i rysunkiGrafika wektorowa ∙ 16 ofert

Zleceniodawca
Stanislav D.
Ukraina Lwów  6  0  4
Projekt został opublikowany
7 lat temu
433 wyświetlenia