Редизайн шапки сайта СРОЧНО!
151 PLNЗдравствуйте. Необходимо редизайн шапки(верхнего банера) сайта
Оплата только факту выполненной работы. Просьба объективно оценивать свои возможности.
Спасибо.
Opinia zleceniodawcy o współpracy z Mariya Ivasenko
Редизайн шапки сайта СРОЧНО!Na prośbę projektanta zostały dostarczone wcześniejsze rozwiązania dla kapelusza. W rezultacie po trzech dniach projektant wydał plagiatowe surowe rozwiązanie-eski. Co jest niedopuszczalne. Z tym projektantem praca jest zakończona.
![]()
Opinia freelancera o współpracy z ze zleceniodawcą
Редизайн шапки сайта СРОЧНО!Z klientem wykonaliśmy prace zgodnie z moimi życzeniami! Początkowo osoba ta powiedziała, że jest szaleńczo zakochana w jednej części starego projektu, ale nie w drugiej! Dlatego jedną część pozostawiono (po co wymyślać koło na nowo?), a drugą zmieniono zgodnie z przyjętym stylem!
Na co usłyszałem instrukcję: „jeśli jutro nie będzie innego radykalnie nowego rozwiązania, to dokończymy pracę”. Nie jesteśmy niewolnikami ani telepatami, ale projektantami! Dlatego zadanie musi być jasno i konkretnie postawione! Co TK, to jest wynik! Bardzo się cieszę, że go wysłałem!
-
2 dni151 PLN
289 24 0 2 dni151 PLNготов к работе!!
-
Oferta, która wygrała3 dni
211 20 2 Oferta, która wygrała3 dni+
-
1 dzień151 PLN
162 17 0 1 dzień151 PLNГотов выполнить. Какие требования к новому дизайну?
-
1 dzień
215 25 0 1 dzieńГотова выполнить.
-
1 dzień
162 1 dzieńВыполню оперативно и качественно.
Контакты и портфолио :
http://weber-design.hol.es
e-mail [email protected]
-
1 dzień151 PLN
214 1 dzień151 PLNСегодня сделаю
-
а что случилось с этим проектом?
-
бывает 🙂
-

Если
Мария Ивасенко (Pany_Mari4ka)
говорит:
ааа, я поняла. Хорошо, я подумаю.
Скажите, а не могли бы вы скинуть результат работы прошлого проекта, который вас не удовлетворил?
ответ: ДА.
Идея хорошая, но левая часть - это 10-й вариант и мне не нравится!!!
Это называется безумно нравиться?
МАРИЯ СПУСТИТЕСЬ с небес!
-
Вы знаете, один факт все объясняет! Я без работы не сижу, именно поэтому сроки на вашу шапку были 3 дня, хотя делается это за 30 минут не больше.
А вот вы уже 3 раз проект будете открывать по одному заданию..
Наверное, таки дело не во мне...
-
А это вообще очень красиво и по мужски!)))))))))))))))))))))))))
Ребята опосайтесь его.... если цените свой труд и время, а теперь оказалось и собственное достоинство)))
-