Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Opublikuj swój projekt za darmo i zacznij otrzymywać oferty od wykonawców freelancerów w ciągu kilku minut po ...!

Artykuł na grupę towarów na promie. TenderyСтаття на групу товару на промі. Тендер

Translated25 UAH

Opinia zleceniodawcy o współpracy z Dmitry Kuznetsov

Jakość
Profesjonalizm
Koszt
Zawsze w kontakcie
Terminy

Celem pracy było spróbować - spróbowałem. Zrozumiałem styl pracy odrębnych freelancerów. Z pracy zadowolony. Aleksander

Klient nie chce wpłacić zaliczki? Płatność przez Sejf pomoże uniknąć ewentualnego oszustwa.
 1. zgłoszenie zostało ukryta przez freelancera
 2. 122    2  0
  Zgłoszenie, które wygrało1 dzień25 UAH

  Gotowy do pracy. Doświadczenie jest.
  25 zł. Za tysiąc znaków bez przepustowości. Objętość do 5 kilogramów dziennie.
  Mój profil na giełdzie etxt.ru http://www.etxt.ru/d_kuznetsov.html
  [email protected]
  Готов работать. Опыт есть.
  25 грн. за 1000 знаков без пробелов. Объем до 5 килознаков в день.
  Мой профиль на бирже etxt.ru http://www.etxt.ru/d_kuznetsov.html
  [email protected]

 • Vlad Remezov
  16 sierpnia 2015, 10:46 |

  Все вроде бы хорошо, но написать описания для защитной пленки на 3к символов без воды...

  Если снимать самостоятельно видео - предоставляется ли непосредственно товар для съемки?

  И каким образом следить фрилансеру за проданным товаром через гугл? Выглядит странно. И сроки выплат? Если ваш товар будет продаваться год - фрилансер будет получать свои проценты год?

 • Oleksandr Popovich
  16 sierpnia 2015, 13:48 |

  Все вроде бы хорошо, но написать описания для защитной пленки на 3к символов без воды...

  Если снимать самостоятельно видео - предоставляется ли непосредственно товар для съемки?

  И каким образом следить фрилансеру за проданным товаром через гугл? Выглядит странно. И сроки выплат? Если ваш товар будет продаваться год - фрилансер будет получать свои проценты год?

  1. Цілком можливо, але може я не так написав ТЗ, або ви не вчитались. Про 3к знаків це на опис групи, а тут опис їде на ряд товарів - простіше. Можна туди додати відгуки "конкретних" покупців про товар і особливості його пошуку і покупки саме в мене. Я тільки пояснюючи клієнту як це писати легко накидав 1000 знаків. В групу власне можна дописати і текстову розшифровку відео.

  Щодо опису самого товару - досить буде 1000-1500 поки що. Але насамперед через мої фінанси. Тому я б не проти побачити від конкретного фрілансера ним подвійне виконання і одного і іншого опису - повне - все як він може викластись і економне. З можливістю ним потім до тих економних дописати решту.

  2 Так для відео звісно готовий надати матеріали. Плівки можна безповоротно, або по опту якщо вам треба багато щоб поекспериментувати. По чохлам ще не придумав - можна вислати з можливістю повернути для разової роботи, можна дешево купити якщо хочете собі лишити, або є задумка тестово затаскати до смерті (мені цікавий досвід практичного тривалого або екстремального використання). Відео любительське, хоч і на фотоапарат, але прийнятної якості і зрозумілим звучанням та лише потрібними в даному випадку словами. Тобто не з рук і загодя придумати текст і дії.

  3 так я розумію, тому ця ідея не була зрозумілою в моєму іншому ТЗ, де все докладно розписав - не читають. Якщо доступно - гляньте моє попереднє замовлення про пром. Тут я вже не ставлю як основну форму оплати - цьому ніхто не повірив. Тепер я хочу це лише як додаткову форму. Тобто іде звичайна трохи економна оплата за виконання зробленої роботи, а лише після цього як бонус від мене - процент від прибутків з якогось товару.

  Наразі я не знаю скільки це може бути, бо цей товар не продавався, майже весь сайт в соплях гугла, трафік переважно з яндекса, але тей що іде з гугла - дуже якісний і його може бути більше. Не гарантую чи буду відкривати цифри загальному загалу фрілансерів. Але конкретний фрілансер знатиме, так само зацікавлений, щоб його це задовольнило, щоб написати відгук, який зацікавить інших. Бо - мені треба зробити просто прорву роботи і тільки таким способом я це зможу оплатити швидко.

  Так само - в попередньому моєму тендері розписано - я зможу платити проценти на протязі домовленого часу. Зараз це для проби 3 місяці і приблизно 20 грн з товару вартістю 45 грн. Пізніше - ймовірніше 10 грн з цього варіанту. З товару за 150 це може бути 50 перші 3 місяці і 20 - надалі.

  Я бачу враховуючи недовіру та нерозуміння цього варіанту такий сценарій роботи - не бажаний, а просто так швидше всього буде:

  Оголошені 20 грн з 45 і 50 з 150 на 3 місяці. Фрілансер робить якийсь обсяг роботи, достатній на його думку, неповний на мою. До появи перших продаж опирається бажанню переконати його робити значно більше. Починається якийсь обсяг продаж - виконавець задоволений чи не задоволений конвертацією зусиль в гроші, навіть якщо задоволений, може бути незацікавлений прикладати 200% зусиль, або не мати знань для того щоб робити навіть більше ніж домовлено, Відповідно через 3 місяця я знатиму який вал прибутку зможу запропонувати, а фрілансер знатиме скільки зусиль він за ці гроші ладен витратити і чи досить у нього знань для цієї роботи.

  По вибраним товарам - на них не йтиме директ, трафіку туди до цього майже не було явний не гугл я переважно зможу відслідкувати - контролюю через вебвізор і запитую всих своїх клієнтів як шукали.

  Повторю - він не зможе проконтролювати продажі, орієнтуватиметься на суму прибутку. Я ж зацікавлений щоб його він влаштовував, бо мені потрібно зробити ще дуже багато роботи і швидко.

  Якщо питання - дзвоніть

 • Oleksandr Popovich
  16 sierpnia 2015, 13:51 |

  Подзвоніть - телефони є на банері сайту що вказаний вище. Написав 2000+ знаків відповіді і сайт просто ковтнув слова. Прямо зараз нема бажання повторно писати. Пізніше. Дзвонити до 00 годин

 • Oleksandr Popovich
  16 sierpnia 2015, 13:53 |

  Не ковтнув)) Це так працює - текст і телефони вище.


Zleceniodawca
Oleksandr Popovich
Ukraina Ukraina  3  0
Projekt został opublikowany
7 lat temu
333 wyświetlenia
Tagi
 • Написание статей
 • seo-копирайтинг
Zaproszeni do udziału w projekcie
Podobne projekty

Projekty freelancerskie w kategorii Pisanie artykułów