Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Opublikuj swój projekt za darmo i zacznij otrzymywać oferty od wykonawców freelancerów w ciągu kilku minut po ...!

Potrzebny jest autorТребуется автор

Translated500 UAH

Opinia zleceniodawcy o współpracy z Yuliya Boyarenko

Jakość
Profesjonalizm
Koszt
Zawsze w kontakcie
Terminy

Działanie zostało wykonane na wysokim poziomie, za co Julia jest bardzo wdzięczna. Wszelkie uwagi Julia uwzględniała i poprawiała. Nie boję się „przekształcać”. Wszystko jest w porządku, z przyjemnością kontynuuję pracę z Julią.

Opinia freelancera o współpracy z Alvina Alvina

Płatność
Opis zadania
Precyzyjność  wymogów

Współpraca jest całkowicie zadowolona. Wymagania są odpowiednie i zrozumiałe. Alvina szczegółowo wyjaśnia, czego potrzebuje, spokojnie i uzasadnione robi komentarze i wyjaśnia, co naprawić / dodać / usunąć.
Wynagrodzenie otrzymaliśmy na czas i w pełnym wymiarze, zgodnie z umową. Będziemy dalej pracować razem i dalej.

Yuliya Boyarenko | Sejf Sejf

  1. 219    4  0
    Zgłoszenie, które wygrało1 dzień500 UAH

    Dzień dobry .
    Gotowy do wykonania zamówienia. Koszt pracy od 50 UAH/1000 znaków
    Mam wyższe wykształcenie medyczne i doświadczenie w pisaniu tekstów medycznych i recenzji leków.
    W razie konieczności pobieram linki do swoich tekstów na stronach internetowych.
    Poczta: [email protected]
    Tytuł: Lia-Bella
    Добрый день.
    Готова выполнить заказ. Стоимость работы от 50 грн/1000 символов
    Имею высшее медицинское образование и опыт написания медицинских текстов и обзоров препаратов.
    При необходимости скину ссылки на свои тексты на сайтах.
    Почта: [email protected]
    Скайп: lia-bella

Zleceniodawca
Alvina Alvina
Ukraina Charków  15  0
Projekt został opublikowany
5 lat temu
133 wyświetlenia
Podobne projekty

Projekty freelancerskie w kategorii Copywriting