Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Opublikuj swój projekt za darmo i otrzymaj oferty od wykonawców freelancerów już minutę po opublikowaniu!

Jednostka deweloper

Translated2177 PLN

Opinia zleceniodawcy o współpracy z freelancerem

Jakość
Profesjonalizm
Koszt
Zawsze w kontakcie
Terminy

Wspaniała praca . 10 gwiazdek Cieszę się, że pracuję z

Opinia freelancera o współpracy z David Tourino

Płatność
Opis zadania
Precyzyjność  wymogów

Świetny klient, bardzo miło było z Tobą pracować!

Profil został usunięty | Sejf Sejf

  1. 12371
     46  0

    30 dni2381 PLN

    Pozdrawiam !
    Jesteśmy zespołem ukraińskiego biura Grupy Senika. Posiadamy szerokie doświadczenie w opracowywaniu gier na jednostce i silnikach Ue4.
    Nasz zespół obejmuje profesjonalnych programistów i projektantów, którzy mogą szybko wziąć udział w projektach.
    Praca zgodnie ze specyfikacją techniczną i bez niej. Czy istnieje specyfikacja techniczna? Nie ma problemu, pomożemy Ci go wyciągnąć!
    Przygotuj się do dyskusji na temat szczegółów projektu z Tobą w osobistej korespondencji.

    Będziemy chętni do współpracy i życzymy Wam dobrego dnia!
    Hello!
    We are a team of the Ukrainian office of Senika Group. We have extensive experience in developing games on the Unity and UE4 engines.
    Our team includes professional programmers and designers who can quickly get involved in the projects.
    Work according to the technical specification and without it. Haven`t technical specification? No problem, we will help to draw it up!
    Ready to discuss the details of your project with you in personal correspondence.

    We will be glad to cooperate and wish you a good day!

  2. 271    1  0
    7 dni2381 PLN

    Cześć, moje imię to Daniel!Moje doświadczenie w biznesie w rozwoju jednostki wynosi 3 lata.On opracował projekty w szerokim zakresie gatunków, można znaleźć przykłady na poniższym linku:

    Http: //Bg-Games.Com.Ua / RozwójJa mam doświadczenie:
    Prototypowanie mechaniki gier podstawowych z rzęs;
    zrozumienie koncepcji architektury gier Hyper-Casual i projektów Mid-Core;
    Porting reklamy i Sdks analityczne (Google Admob, Apodeel, Facebook Ads, Firebase, Appmetrica, Appsflyer);
    Integracja zakupów w grze;
    publikowanie projektów w App Store i Google Play Market.Aby ocenić koszt Twojego projektu i termin jego realizacji, proponuję udać się do Komitetu wideo, aby omówić wszystkie szczegóły tematu Twojego zadania i zatwierdzić zadania techniczne.Następnie powrócę krótko z dokładną szacunkiem liczby Iterations (Sprints rozwoju), a także przejrzystą formułę cenową!Proszę powiedzieć, kiedy i jak będzie wygodne, abyś się ze mną skontaktował?Będę zadowolony z wykonania Twojego polecenia!Czekam na Twoją opinię, najlepiej na Daniel Berner
    Hello, my name is Daniel!

    My commercial experience in Unity development is 3 years.

    He has developed projects in a wide range of genres, you can find examples at the link below:

    I have experience:
    ⁃ Prototyping core game mechanics from scratch;
    ⁃ Understanding of the concept of architecture of hyper-casual games and Mid-core projects;
    ⁃ Porting advertising and analytical SDKs (Google AdMob, Apodeel, Facebook Ads, FireBase, AppMetrica, AppsFlyer);
    ⁃ Integration of in-game purchases;
    ⁃ Publishing projects to the App Store and Google Play Market.

    To assess the cost of your project and the timing of its implementation, I propose to go to the video committee to discuss all the details of the subject of your task and approve the technical task.

    Then I will return you a brief with an accurate estimate of the number of iterations (development sprints), as well as a transparent pricing formula!

    Please tell me when and how it will be convenient for you to contact me?

    I will be glad to fulfill your order!

    I look forward to your feedback, best regards Daniel Berner

  3. Jeszcze 2 ofert jest ukrytych
  • Yevgeny Antoschenko
    4 grudnia 2021, 11:09 |

    David, freelancers can't write here pm to you by rules 😉 only reply to projects

Aktualne projekty freelancerskie w kategorii C#

Analiza i wysyłka na Facebooku

Potrzebny jest Bot / program do udostępniania informacji w grupach na Facebooku. Należy w pełni zasymulować pracę człowieka, aż do wprowadzenia tekstu.

C#Tworzenie chatbota ∙ 2 oferty

Unity Klient+Serwer + Sieć

95 PLN

1. Należy połączyć klienta Unity z serwerem. 1.1 Serwer uruchamia się pomyślnie 1.2 Połączenie z bazą danych istnieje. - Połączenie jest widoczne w logach, rozumiem, że łączy się z niewłaściwym identyfikatorem serwera, który został utworzony. -- Próbowałem różnych opcji,…

C#Bazy danych ∙ 4 oferty

SERWER DO GTA Z TEMATYKĄ KRYPTOWALUT

Szukamy aktywnie partnerów i zainteresowanych osób, gotowych wesprzeć nasz ambitny projekt. Jeśli znasz kogoś, kto mógłby być zainteresowany, daj znać. W sprawie samego projektu napisz, wszystko opowiemy i omówimy.

C i C++C# ∙ 1 oferta

Należy opracować grę online

2571 PLN

Witaj wszystkich, potrzebna osoba z doświadczeniem w grach, która w ciągu 1-3 miesięcy zrealizuje wersję beta związana z metawersumem, strategią i walkami. Proszę przesyłać swoje portfolio. Budżet jest dobry! Antyspam 2334

C i C++C# ∙ 4 oferty

Platforma do nauki

Cześć! Wierzę w siłę społeczności i znaczenie nauki języków. Moje doświadczenia w nauce nie były łatwe z powodu braku wsparcia, ale znalazłem swoją drogę. Teraz, dzięki przyjaznej atmosferze i entuzjazmowi współtowarzyszy, swobodnie posługuję się kilkoma językami. Moim marzeniem…

C#Programowanie stron internetowych ∙ 13 ofert

Zleceniodawca
David Tourino TouxStudio
Hiszpania Las Palmas  4  0
Projekt został opublikowany
2 lata temu
113 wyświetleń
Tagi