Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Opublikuj swój projekt za darmo i otrzymaj oferty od wykonawców freelancerów już minutę po opublikowaniu!

Dokonać poprawek na wp

Translated98 PLN

Opinia zleceniodawcy o współpracy z Anastasiya K.

Jakość
Profesjonalizm
Koszt
Zawsze w kontakcie
Terminy

Dziękuję, praca wykonana! Super szybko i dobrze napisany kod

Opinia freelancera o współpracy z Viktor Sorokin

Płatność
Opis zadania
Precyzyjność  wymogów

Wszystko w porządku, polecam do współpracy

  1. 1796    20  0
    Oferta, która wygrała1 dzień98 PLN

    Witaj, mogę to zrobić!

    O mnie:
    Jestem doświadczonym senior full-stack programistą webowym z ponad 6-letnim doświadczeniem.
    Tworzę strony internetowe od podstaw i dostosowuję istniejące.

    Mój serwis:
    - Bezpłatne konsultacje;
    - Bez problemu dokonuję poprawek nawet po dostarczeniu projektu (w ramach specyfikacji);
    - Korzystam tylko z najlepszych najnowszych technologii;
    - Układ nie psuje się podczas zmiany treści;
    - Jakość mojej pracy to nie tylko moje słowa, ale także wysokiej jakości portfolio i wiele pozytywnych opinii od zadowolonych klientów,
    aby upewnić się w wysokiej jakości mojego kodu,
    możesz sprawdzić repozytoria na moim githubie: github.com/web-programmer-pro

    Moje ostatnie prace:
    - web-programmer-pro.github.io
    - komora4you.com
    - grandmarkcleaning.com
    - pickcase.com.ua
    - elvencrown.org
    - doberman-heavenprogeny.com
    - keydesign.com.ua
    - asb-design.com.ua
    - azgreenmagazine.com
    Здравствуйте, могу сделать!

    Обо мне:
    Я квалифицированный senior full-stack веб-программист с опытом работы уже более 6 лет.
    Занимаюсь созданием сайтов под ключ и доработкой существующих.

    Мой сервис:
    - Бесплатная консультация;
    - Без проблем делаю правки даже после сдачи проекта (в рамках ТЗ);
    - Использую только лучшие из последних технологий;
    - Верстка не ломается при замене контента;
    - Качество моей работы это не просто мои слова, а качественное портфолио и много отзывов от довольных клиентов,
    а чтобы убедиться в высоком качестве моего кода,
    вы можете посмотреть репозитории на моем github: github.com/web-programmer-pro

    Мои последние работы:

  2. 343
    1 dzień78 PLN

    Dzień dobry.
    100% gotowość do wykonania pracy!
    - Wysoki poziom odpowiedzialności i wykonawczości
    - Jakość pracy
    - Ponad 5 lat doświadczenia
    - Umówiona cena
    - Stała komunikacja zwrotna
    Czekam na wiadomość, napiszmy, omówimy.
    Здравствуйте.
    100% готовность выполнить работу!
    - Высокий уровень ответственности и исполнительности
    - Качественная работа
    -Опыт работы более 5 лет
    -Договоренность о цене
    -Постоянная обратная связь
    Жду Вашего сообщения, пишите обсудим.

  3. 1195    9  0

    Witam! Będę zadowolony pomóc. Jeśli to aktualne, proszę napisać, prześlij link.
    Приветствую! Буду рад помочь. Если актуально пишите , присылайте ссылку.

  4. 5005    57  0
    1 dzień196 PLN

    Dzień dobry, stworzę jeden szablon dla karty produktowej w całym sklepie,
    Добрый день, сделаю что бы был один шаблон для карточки на всем магазине,

  5. 2501    176  2   2
    1 dzień118 PLN

    Dzień dobry, mogę wszystko zrobić szybko i solidnie, proszę się kontaktować
    Добрый день, могу все сделать бысто и качественно обращайтесь

  6. 697    2  0

    Dzień dobry)
    Mogę teraz poprawić, z WordPress na ty !

    pisz, będę zadowolony pomóc)
    Доброго дня)
    Могу сейчас подправить, с вордпрессом на ты !

    пишите, буду рад помочь)

  7. 774    18  1

    Dzień dobry! Mogę to poprawić. Ale trzeba sprawdzić panel administracyjny, jak jest zrealizowana niestandardowa karta, żeby ustalić cenę.
    Добрый день! Могу поправить. Но нужно для уточнения цены посмотреть админку как реализована кастомная карточка.

  8. 649    11  0

    Dzień dobry, jestem gotowy/a zacząć teraz, proszę napisać wiadomość prywatną w celu ustalenia szczegółów
    Доброго дня, готовий почати зараз, напишіть в особисті повідомлення для уточнення деталей

  9. Jeszcze 3 ofert jest ukrytych

Aktualne projekty freelancerskie w kategorii PHP

Integracja z Portmone

198 PLN

Trzeba zrobić integrację na php, możliwe z użyciem json, aby kwota była przetwarzana i przekazywana do klienta na Php podczas płatności https://docs.portmone.com.ua/docs/uk/PaymentGatewayUa/ Cena 2000 UAH za pracę, nie więcej..

PHPIntegracja z systemami płatności elektronicznych ∙ 5 ofert

Optymalizować stronę

Witaj! Są dwie strony internetowe, które trzeba zoptymalizować, obie na WP z czystym układem bez konstruktorów. Optymalizacji nie przeprowadzono wcześniej, potrzebny jest wykwalifikowany specjalista, który jakościowo przeprowadzi optymalizację, zarówno na WP, jak i na serwerze…

PHPProgramowanie stron internetowych ∙ 8 ofert

Szablon kostiumowy dla WordPress

99 PLN

Witajcie freelancerzy! Potrzebuję specjalisty, który będzie w stanie stworzyć niestandardowy szablon dla bloga. Potrzebne funkcje wyszukiwania, dodawania postów, dodawania komentarzy do posta oraz kilka innych, które omówimy z ostatecznym wykonawcą. Nie wahajcie się podać swojej…

PHPProgramowanie stron internetowych ∙ 6 ofert

Podłącz Binotel do własnej strony internetowej napisanej w php 5.4

99 PLN

Mamy stronę napisaną w starym php5.4 Teraz musimy podłączyć api binotel, abyśmy mogli z panelu administracyjnego zainicjować połączenie na binotel Informacje o połączeniu zapisujemy do bazy danych.

PHP ∙ 2 oferty

Szukam programisty stron internetowych w Bitrix

Szukam dewelopera stron internetowych w Bitrixie, który potrafi tworzyć własne komponenty/moduły. Znajomość php i js.

JavascriptPHP ∙ 2 oferty

Zleceniodawca
Viktor Sorokin
Kirgistan Biszkek  112  1
Projekt został opublikowany
1 miesiąc 2 dni temu
144 wyświetlenia