Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!

Копірайтер на сайт юридичної компанії

истекло время актуальности


Колотко про нас: ми є юридична компанія і маємо два сайта. Для їх просування ми шукаємо людину, яка буде звязуватися з нашими юристами і писати статті на сайт про справи якими ми займаємося. Якщо Вас зацікавив такий варіант співпраці, звяжіться з нами за ном. тел 067-371-43-43 Тетяна, або ел. ад: [email protected]Обновление #1 от 13 февраля 2017
Нам потрібна людина тільки зі Львова, яка зможе раз на тиждень приходити до нас в офіс, щоб збирати матеріал для написання новин про компанію.

Сделать ставку!

Заказчик не желает делать предоплату? Предложите оплату через Сейф, чтобы избежать возможного мошенничества.
 1. 1 день300 ₴
  Aleksandra Chaikina
   748   84   0

  Доброго дня!

  За освітою - юрист. Маю великий досвід роботи. З радістю буду співпрацювати.
  Вартість - 30 грн/1000 грн.

  Украина Днепр | 13 февраля 2017 |
 2. ставка скрыта фрилансером
 1. ставка отозвана
 • Добрий день! Чи розглядаєте можливість обміну інформацією лише через інтернет або по телефону? Тема цікава, але я не зі Львова.

 • Тетяна Автопоміч — заказчик проекта
  Пожаловаться | 13 февраля 2017 |

  В нас немає людини, яка займалася б  копірайтерами. Немає кому писати технічного завдання, відписуватися всім копірайтерам, кожному перерахувати гроші  і т. д. Потрібно щоб людина приходила і сама знаходила матеріал для написання публікацій, спілкуючись з нашими юристами (це щодо новин компанії). Щодо статей: даємо список тем і до них ключові слова. 


Заказчик
Проект опубликован
13 февраля 2017
148 просмотров
Местоположение исполнителя
Способы оплаты
Приглашены на проект