Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!
500 ₴

Переклаз з англійської (звіт) 1224 слів, потрібно виконати на ранок

резервирование средств


Потрібно перекласти описовий звіт про заходи громадської організації в сфері молодіжної політики. Не обтяжений специфіччними термінами.  УВАГА ПЕРЕКЛАД ПОТРІБЕН НА СЬОГОДНІ ДО 18:00. УРИВОК: 

За запитом наданим молодіжним центром “Джем толока” міста Переяслава, під час візиту наша тренерка провела стратегічну сесію результатом якої стала стратегія розвитку молодіжного центру на 3 роки (документ в додатку).  

Згідно плану був досягнутий успіх в інституційному зміцнені молодіжного центру, зокрема підписаний договір про оренду, та проведена кампанія з фандрайзингу (повний план в додатку).

За планом команди молодіжного центру м. Чернігова для збільшення їхньої інституційної спроможності їм потрібно посилити комунікаційну складову (план роботи в додатку)

ПОВНИЙ ТЕКСТ ДЛЯ ПЕРЕКЛАДУ ТУТ І В ДОДАТКУ: https://docs.google.com/document/d/1cgeHPDf3DQi_xc6eFqz2bB4WRX_LJ9cz4qMs-COdvaY/edit?usp=sharing

Приложения 1

Просмотр приложений доступен только зарегистрированным пользователям.


 1. 1 день500 ₴Победившая ставка
  Софія Коваленко
   442   17  0


  Украина Сумы | 7 октября в 21:48 |
 2. 1 день500 ₴
  Алена Скрипник
   253   4  0

  Якщо Вас влаштує виконання проекту до кінця дня (00.00) (можливо, буде швидше), то я готова взятися до роботи.

  Украина Могилев-Подольский | 8 октября в 18:13 |