Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!

Проект печи полимеризации на ДППроект печі полімеризації на ДП

Translated

 1. 264    1  0
  1 день500 UAH

  Добрый день, готов обсудить и помочь в вашем проекте. Нахожусь в Броварах как вариант возможной встречи. Цена и сроки после обсуждения и уточнения всех нюансов.
  Доброго дня, готовий обсудит та допомогти у Вашому проекті. Знахожуся в Броварах як варіант можлива зустріч. Ціну та терміни після обговорення та уточнення усіх нюансів.

 • Максим Старкін
  28 января, 20:21 |

  Добрий вечір, ваш вибір насправді невеликий. Ваша існуюча інфрачервона під споживає від 15 до 40 кВт\год, відповідно найпростішим є придбання дизельного генератора відповідної потужності (ціна  від 100 до 400 тис грн).
  Або якщо хочеться заморочитись і пригод, то будувати конвекційну обв'язку камери з завданням отримати повітря підігріте до 200 градусів  (відповідно піч типу булерян з газовим чи дизельним пальником,  по повітряним каналам якого  вентилятор ганятиме повітря через камеру запікання з подачею знизу і так по колу.)

  .

 • Євген Фролов
  29 января, 12:41 |

  Добрий день, Максим. 

  Ну як вам сказати? Там не 15-40 КВт а 112 кВт. 

  І генератор такий коштує 1.5-2.5 млн грн. 

  Відчуваєте різницю? А стосовно пригод... Ловити світло 2 години на добу, це ті ще пригоди. При цьому відповідальність за замовлення ніхто не знімав. За 2 години не завжди вдасться завершити цикл хочаб один. Ви вірно описали принцип того, що я задумав. Але мені потрібні технічні розрахунки, а не принцип дії. То я і сам розумію. 

 • Максим Старкін
  29 января, 18:35 |

  За таких умов, це точно, що електрики не напасешся в наших реаліях((
  Тоді питання складніше і дійсно вимагає інженерного підходу.
  Для розрахунку знадобляться відомості про тепловтрати камери запікання, масу внутрішньої обшивки, масу деталей та подаючих механізмів (рельси та каретки-підвіси).

  Уявімо, що наша внутрішня обшивка разом з такелажем важитиме 1600 кг, і маса деталей 1000 кг.  А камера відмінно теплоізольована.
  Теплоємність сталі С =0,56 кДж/кг*0С  =0,156Вт/кг 0С
  Кількість теплоти щоб нагріти то все  на 195 градусів Q=c *m *dt = 0.156*(1000+1600кг)*(200-5 0С)= 79,43кВт

  Або якщо треба вийти на режим за 30 хв, то треба 159кВт потужності.
  Відповідно матимо витрату по газу до 8-9 м3, ; дизелю чи бензину 7-8 літрів. (як видно з цін палива, то газ буде найдешевшим)

  А далі складніше, потрібно перетворити то все в нагріте повітря, і не просто , а з дельтою 200 градусів.

  Простий пошук по готових рішеннях не дав осяжного результату, це має бути теплогенератор високотемпературний по типу http://agaz.com.ua/oborudovanie/teplogeneratori-vozduhonagrevateli/kaloriferi-teplogeneratori-visokotemperaturnie-tehnologicheskie.html

  Або самостійно виготовлена піч з високотемпературним  теплообмінником і пальником під відповідний тип пального.
  наприклад теплообмінник : https://inzhenerka.prom.ua/ua/p1472544183-teploobmennik-dlya-nagreva.html
  Пальник газовий : https://teplobezgaza.com.ua/ua/kombinirovannaya-gorelkalamborghini-twin-1

  Тож ви праві, є над чим поміркувати, проте якщо вас цікавитиме комплексне рішення, разом з втіленням, то можемо більш предметно продовжити розмову.

   А наразі бажаю вдачі, і перемоги націй країні!


 • Євген Фролов
  30 января, 8:26 |

  Доброго ранку. 

  Дякую за пояснення. Наразі вже чекаю від людини рішення по моєму питанню. Якщо щось в нього не вийде, як що ви не проти, звернуся до вас. 

 • Максим Старкін
  9 февраля, 20:25 |

  Добрий вечір, якщо не складно, розкажіть чим завершились ваші пошуки, і який варіант втілення прийняли?

 • Євген Фролов
  13 февраля, 22:58 |

  Добрий вечір. 

  Поки не чим. 

  Була спроба фарбування (у знайомого) на конвекційной печі з тенами. Так то ще той гіморой. Дуже сильне повітря, дуже багато пилюки. Для моїх критеріїв якості не дуже. Зараз міркую, чи взагалі мені підійде конвекційна пічь.