Switch to English?
Yes
Переключитись на українську?
Так
Переключиться на русскую?
Да
Przełączyć się na polską?
Tak
Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!

Разработка программы удаленного управления устройством


    1 ставка скрыта
    Еще 2 ставки скрыты
  • Олексій Мамонтов
    4 января 2024, 9:08 |

    Почему все сунут  этот стареющий протокол modbus повсюду , типа он простой - но походу это когда все используют авто , вы продолжаете использовать телегу.


    Например тот же протокол на CAN шине намного круче,  обмен данными реализован аппаратно и лучше защищён от помех.

    CANopen

    CANopen является протоколом связи для 7-го уровня (пользовательский уровень в модели ISO/OSI), который обеспечивает высокую степень гибкости в конфигурации и использует CAN как среду передачи 2-го уровня. Первоначально разработанный для приложений движения, в данное время он стал общепризнанным протоколом, используемым в широком круге задач, таких как медицинский инжиниринг, военно-морская навигация, эксплуатация железных дорог и даже автоматизация зданий.


    CANopen не является классический системой «ведущий-ведомый»; вместо этого она работает с сервисами «клиент-сервер» и следует принципу «производитель-потребитель».

    Предоставляются стандартизированные объекты связи: объекты сервисных данных (SDO) для конфигурирования элементов каталога объектов, объекты производственных данных (PDO) для передачи данных реального времени, объекты управления сетью (NMT) для управления и мониторинга узлов, а также другие объекты, например, объекты синхронизации, временные метки и аварийные телеграммы.


  • Oleg Kostyliev ООО "СКБ ТеплоТехника"
    4 января 2024, 10:17 |

    Дякую за ваш пост.
    Ви самі у своєму посту відповіли чому Modbus, а не CAN.
    Тому що він старий, поширений та простий.
    У кожного протоколу є своя ніша.
    CAN дійсно круто, але за це приходиться й відповідно багато платити.
    Коли будемо обоговорювати Automotiv or Military, то тут CAN однозначно.

  • Олексій Мамонтов
    4 января 2024, 11:25 |

    Хто Вам сказав що Can складний?

    Він простий, весь протокол обміну даними з обробкою помилок реалізовано  на рівні "заліза".


    СAN трансірвер коштує 30 грн ISO1050,

    чіп stm32F0xx в рн від 45 до 100грн з підтримкою Can.


    CаnOpen це протокол верхнього рівня, прочитайте специфікацію DS301 і зрозумієте, що нічого складного.

    а можливостей набагато більше, ніж Модбас.

    https://microsin.net/programming/arm/cia301-canopen-application-layer-and-communication-profile.html



    Весь сенс у тому, що Вам не треба опитувати постійно пристрої (датчики і т.д.), вони самі повідомляють про виникнення події.

    Майстер взагалі не перебуває у постійному опитуванні пристроїв, при цьому може контролювати їхній робочий стан і т.д.


    Та взагалі можна організувати мережу однорангову, де взагалі не потрібен майстер, вона сама зможе функціонувати.


    Цей протокол у Європі поширений високому рівні.

    Він підходить для котелень і обслуговування об'єктів з купою датчиків і виконавчих механізмів (двигуни, контактори, реле і т.п.), він призначений для рейлтайм систем, де потрібна швидка реакція на події.

    Усі світові лідери виробляють дані пристрої.

    Та й можна розробити свої пристрої, поріг входження не є витратним.


    Ви намагаєтеся роздрукувати текст на друкарській машинці, коли є принтери))


    Ви прийдете до нього, але це не точно)))

    деякі досі роздруковують листи на друкарській машинці і їздять на возі, бо їм так простіше))


  • Oleg Kostyliev ООО "СКБ ТеплоТехника"
    4 января 2024, 11:55 |

    Дякую, доволі аргументована відповідь.
    Поважатєте CAN, не проблема, давайте реалызувати проекти з використанням CAN  

  • Олексій Мамонтов
    4 января 2024, 19:35 |

    https://freelancehunt.com/project/vyibor-nastroyka-scada-dlya-rabotyi/1315190.html


    Це дубльована Вами тема.
    БУ103 - це блок управління?
    а є тех.опис?
    на фото БА103)

  • Oleg Kostyliev ООО "СКБ ТеплоТехника"
    4 января 2024, 20:47 |

    так. це варіант ПК-СКАДА
    так.

    так

    все правильно, є БУ103, а є БА103

  • Олексій Мамонтов
    5 января 2024, 10:26 |

    Я так зрозумів, що вони для газового обладнання, але інформації мало.

    А також що вони не українського виробництва - або хто їх виробляє ховається))


    Нещодавно робив модулі для хлопців які зчитують кінцевики та датчики, і керують виконавчими механізмами. (Не котельня).


    Вони зробили додаток на

    Electron

    https://www.electronjs.org/

    Програма виглядає як веб-сторінка (виглядала відмінно) з купою показань і кнопок для моніторингу оператором на комп'ютері.

    там є бібліотеки для роботи з CAN шиною.

    Рівень розробки – не складний.



    Або ви шукаєте готову SCADA?

  • Oleg Kostyliev ООО "СКБ ТеплоТехника"
    5 января 2024, 12:00 |

    я не зрозумів

  • Олексій Мамонтов
    5 января 2024, 16:33 |

    Все або частково ?))

  • Олексій Мамонтов
    5 января 2024, 20:19 |

    Існує кілька SCADA-систем з відкритим вихідним кодом (open source) наразі. Ось кілька з них:


    Eclipse SCADA: Це SCADA-платформа з відкритим вихідним кодом, розроблена на основі фреймворка Eclipse. Вона надає потужні інструменти для моніторингу та управління різними системами та процесами.


    OpenSCADA: OpenSCADA - це повнофункціональна SCADA-система з відкритим вихідним кодом, яка забезпечує моніторинг, управління та контроль в різних галузях промисловості.


    Mango Automation: Mango Automation - це SCADA-система з відкритим вихідним кодом, що базується на Java. Вона надає потужні інструменти для збору даних, візуалізації, аналізу та управління системами.


    Node-RED: Node-RED - це графічне середовище програмування з відкритим вихідним кодом, яке може використовуватися для розробки SCADA-подібних систем. Воно надає широкі можливості інтеграції з різними пристроями та системами.


    Це лише кілька прикладів SCADA-систем з відкритим вихідним кодом. Кожна з них має свої особливості, тому рекомендується ознайомитись з їх документацією та функціональністю, щоб вибрати найбільш підходящий варіант для конкретних потреб і вимог вашого проекту.


  • Oleg Kostyliev ООО "СКБ ТеплоТехника"
    5 января 2024, 20:23 |

    Олексій, давайте визначемося.
    Ви плануєте працювати в проекті?
    Чи ви просто хочете підняти мій технічний рівень в цьому питатанні?

  • Олексій Мамонтов
    5 января 2024, 20:31 |

    Я ще ТЗ не побачив, щоб визначитися)
    Мені постійно доводиться добиватися від людей якоїсь конкретики)
    А зараз так я просто намагаюся Вам допомогти)

  • Олексій Мамонтов
    5 января 2024, 21:17 |


    Автор цієї SCADA з України та надає послуги з налаштування під конкретні системи, можете до нього звернутися

  • Олексій Мамонтов
    5 января 2024, 20:35 |

    Я ще не бачив ТЗ, щоби визначитися)).

    Постійно намагаюся домогтися від людей якоїсь конкретики, що їм потрібно, задаючи питання, що наводять.))


    А зараз так я просто намагаюся Вам допомогти)

  • Олексій Мамонтов
    5 января 2024, 21:05 |

    Що зрозуміло у Вас є пристрій, якій Ви хочете підключити, до SCADA (дружньої системи, з візуалізацією) або разробити своє.

    Але не зрозуміло, скільки у Вас там пристроїв і які.

    Я запитав - можете скинути опис, що таке БУ103, БА103.

    Ви промовчали)

    Чому Windows - якщо для таких систем Linux практичніше (опенсорс, c драйверами краще в ядрі, Linux - більш реалтайм система, ніж віндовс).


    І так далі більше питань, ніж розуміння, що треба буде робити)

  • Oleg Kostyliev ООО "СКБ ТеплоТехника"
    8 января 2024, 10:56 |

    Добрий ранок.
    Олексій, мені зовсім немає бажання вступати в діскусію.
    Поки я не отримаю від вам відповідь який сценарій вирішення задачи пропонуєте саме ви (Залізо?, ПЗ?) не бачу сенсу в подальших розмовах.
    А для того щоб зрозуміти обїем завдання ТЗ на пристрій не треба (хоча це не проблема), треба мати тільки карту регістрив.
    Висновок -мене не цікавить які теоретично можливі шляхи вирішення моєй задачи. Мене цікавить який конкретно ви пропонуєте шлях.
    Дякую за розуміння.

  • Олексій Мамонтов
    8 января 2024, 17:04 |

    Добре, я задав Вам кілька питань , на які ви не відповили, шо я можу Вам запропонувати?.

    Я питався Вас подштовхнути к прийняттю волевих рішень 

    Але я все зрозумів,  гарного дня)   і щиро надіюсь ктось інший  Вам допоможе .  

Актуальные фриланс-проекты в категории Встраиваемые системы и микроконтроллеры

Консультация инженера микроэлектроники / Embedded Developer

20 000 UAH

Ищем на проект - инженера электроники / Embedded Developer. Необходимо - разработать электронную схему; Запрограммировать несколько микроконтроллеров C/C++ / Embedded-разработка логики работы и подключения аппаратного вычислительного блока и сенсоров тестирование и наладка…

ИнжинирингВстраиваемые системы и микроконтроллеры ∙ 3 дня 2 часа назад ∙ 2 ставки

Исследовать электронный блок "генератор импульсного тока"

Необходимо исследовать электронный блок "генератор импульсного тока". Нужны измерения: частота импульсов, форма сигнала, длительность импульса, скважность, напряжение на выходе до катушки, ток через катушку, потребляемая мощность, сопротивление/индуктивность катушки, нагрев во…

Встраиваемые системы и микроконтроллеры ∙ 4 дня 21 час назад ∙ 1 ставка

Нам нужен специалист или команда для разработки полноценной экосистемы умного дома.

Нам нужен специалист или команда для разработки полноценной экосистемы умного дома. Идея проекта: создать центральное устройство/хаб, к которому можно подключать разные устройства умного дома: свет, розетки, климат, отопление, датчики, камеры, замки, бытовую технику, сценарии…

Веб-программированиеВстраиваемые системы и микроконтроллеры ∙ 5 дней 23 часа назад ∙ 28 ставок

Телеграм

7158 UAH

Предлагаю работу по восстановлению доступа к аккаунту Telegram. Мой аккаунт Telegram был взломан, в связи с чем ищу специалиста, который сможет помочь решить данную проблему и восстановить доступ к аккаунту. Готов рассмотреть ваши предложения по стоимости услуг.…

Встраиваемые системы и микроконтроллерыРазработка под iOS (iPhone и iPad) ∙ 6 дней 23 часа назад ∙ 9 ставок

STM32H743 + Ethernet (OpenH743I-C DevBoard)

Для DevBoard OpenH743I-C (https://arduino.ua/prod6139-plata-rozrobnika-openh743i-c-standard-stm32h7-development-board ) та модуля ETHERNET на чіпі DP83848 згенерувати прошивку для перевірки роботи модуля Ethernet на апаратному рівні. Приклади програми від виробника є тут…

Встраиваемые системы и микроконтроллеры ∙ 14 дней 13 часов назад ∙ 5 ставок

Заказчик
Oleg Kostyliev ООО "СКБ ТеплоТехника"
Украина Николаев  18  1
Проект опубликован
2 года назад
158 просмотров