Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!

Решить 2 задачи по макроэкономике

закрыт без выполнения


Нужно решить 2 задачи.

1. Процес виробництва джинсів до того, як вони потраплять до покупця, складається з п'яти етапів. Фермер, що вирощує бавовну, поставляє її оптовому торговцю по 100 грош. од. за мішок. Той продає бавовну прядильній фабриці по 120 грош. од. Звідти бавовна в нитках надходить на підприємство з виробництва джинсової тканини, що коштує 160 грош. од. Наступною у цьому ланцюзі є фірма, що робить джинси і продає їх по 230 грош. од. роздрібному продавцю. А той продає їх у своєму магазині по 250 грош. од.

Яка сума буде врахована при визначенні величини ВВП? Розрахувати загальну вартість продажів і суму доданої вартості і показати значення доданої вартості для визначення величини ВВП.

2. Фірма А імпортує з США дискети для комп'ютерів Ціна дискеті в Україні 2 грн., в США - 0,3 дол. Курс 1 дол. = 5.2 грн. Визначити прибуток фірми А в гривнях при імпорті 500000 дискет. Податки, мито та транспортні витрати не враховувати.


Пишите свои сроки и цену.


Сделать ставку!

Заказчик не желает делать предоплату? Предложите оплату через Сейф, чтобы избежать возможного мошенничества.

 1.  2994 
  1   170   0

  1 день50 ₴

  Вже розв'язав. Готовий прислати розв'язок 2-х задач. Моя пошта
  [email protected]
  Напишіть мені.

  Украина Львов | 14 сентября 2015 |
 1.  фрилансер больше не работает на сервисе

Заказчик
Алина Колодеева
Украина Украина  9   0
Проект опубликован
14 сентября 2015
194 просмотра
Местоположение исполнителя
Украина Украина
Способы оплаты