Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!
2 000 ₴

Розробка дизайну і конструкції експозитора

истекло время актуальности


Для демонстрації виробів виробництва у магазинах клієнтів потрібно розробити експозитор. Концепцію стелажу, конструктивну частину (як будуть кріпитись вироби), кінцевий дизайн виробів. Фото готових виробів у дизайні можна переглянути за посиланням (розсувні, розпашні дверцята, меблеві фасади, ширми)

Виробник. Посилання на вироби  планує поставити стелаж у партнерів в магазині. Площа конструкції для огляду 1500-2000 м.кв. з підсвіткою, брендуванням, 

Потрібно максимально ефектно та компактно представити вироби на експозиторі: всі варіанти дверцят для кінцевого покупця.

Вимоги до замовлення: 1 етап - розробка концепції виробу, 2 етап - виготовлення креслення несучої конструкції і розміщення виробів на ній, 3 етап -візуалізації конструкції з виробами. Розмір до 2 м.кв наземної площі у магазині, з підсвіткою, брендуванням стелажу, можливістью представити всю лінійку виробів (дверцята, фасади з дерева), можливість доставляти фасади різних кольорових гам


 1. ставка скрыта фрилансером
 2. 5 дней2 000 ₴
  Андрій
  Андрій Андрієвський
  197   

  Добрий день. Зацікавив Ваш проект,
  маю досвід роботи з торговим обладнанням
  Приклади надам
  066 34 35 502
  Гарного дня

  Украина Луцк | 8 октября в 18:01 |
 3. 3 дня2 000 ₴
  Кирилл
  Кирилл Ячников
  253   

  Добрий день, очень цікавий проект, я буду радий єго виполнити.

  Украина Луганск | 9 октября в 06:56 |