Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!
500 ₴

Семантичні та функціональні особливості прислівїв та приказок

истекло время актуальности


В останні десятиріччя XX століття відзначається помітний зростаючий інтерес науковців-лінгвістів до функціональної сторони мови. У роботі розглядаються прислів'я німецької мови через призму нової лінгвістичної парадигми — комунікативної лінгвістики, залучаючи суміжні науки і досліджуючи ролі мовних одиниць у процесі комунікації. Більшість сучасних пареміологічних досліджень починається з висвітлення питання про сутність приказок і прислів'їв як мовних одиниць і опису проблеми виділення їх загальних і диференційних ознак, що пояснюється відсутністю в лінгвістичній літературі єдиного погляду на дане питання. Прислів'я й приказки як невід'ємна частина мови здавна привертають увагу як письменників, так і вчених. Із цієї причини їх зіставне вивчення є актуальним і в наш час. Цій проблематиці присвячені праці В. В. Виноградова, В. П. Анікіна, В. П. Жукова, В. Н. Кравцова, Е. В. Іванової тощо.

Приложения 1

Просмотр приложений доступен только зарегистрированным пользователям.

Сделать ставку!

Заказчик не желает делать предоплату? Предложите оплату через Сейф, чтобы избежать возможного мошенничества.

 1. 5 дней500 ₴
  Eve Stokoloss
   1109   57   1

  Виконаю за цю ціну. Термін - 3-5 днів.

  Украина Харьков | 26 января 2017 |
 2. 2 дня500 ₴
  Yuliana Rodina
   477   19   0

  Здравствуйте. Могу помочь в ближайшее время

  Украина Украина | 26 января 2017 |
 3. 3 дня500 ₴
  Оксана Маруневич
   1481   41   0

  Здравствуйте, буду рада сотрудничеству. Большой опыт переводческой деятельности + недавно завершила проект по написанию курсовой работы сходной тематики (по фразеологии) на английском языке.

  Украина Харьков | 26 января 2017 |

Заказчик
Яна Носкова
Украина Херсон
Проект опубликован
25 января 2017
187 просмотров
Местоположение исполнителя