Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!

Шукаємо україномовного адміністратора на форум

закрыт без выполнения


Запрошуємо на довготривалу роботу україномовного адміністратора на форум по рукоділлю і декору, обов'язково з досвідом організації форумів, бажано з досвідом роботи на подібних форумах (phpBB). 1. 10 дней100 ₴
  Инга Полонская
   172   1   0

  Доброго дня. Вакансія зацікавила. Я закінчила педагогічний університет, за освітою філолог - вчитель української мови та літератури. Скажу чесно, раніше з форумами не працювала. Але тема рукоділля і декору дуже близька. Сама займаюсь різними видами рукоділля (бісер, орігамі, квілінг і т.д.). Хотілося б з Вами співпрацювати.

  Украина Кременчуг | 14 октября 2017 |
 2. 1 день100 ₴
  Инна Дорошенко
   84 

  Доброго дня. Дуже хотілося з Вами співпрацювати, досконало володію українською мовою, маю повну вищу освіту. Рукоділлям займаюсь як хобі, хотіла б спробувати досконало вивчити цей напрямок. Готова здобувати нові навички, розвиватись, працювати

  Украина Канев | 14 октября 2017 |
 3. 30 дней3000 ₴
  Виктория Пясецкая
   863   42   0

  Доброго дня, Андрій.
  Маю досвід роботи на форумі та у службі підтримки 3,5 роки. Адмініструванням займалась мало, але люблю отримувати новий досвід та вирішувати нові задачі. Вивчала також html, css та photoshop. Українська мова - рідна, рівень грамотності високий, а рукоділля - моє хобі.
  Готова обговорити умови виконання завдання просто зараз. Пишіть мені в особисті повідомлення, або у скайп: muza.ua

  Украина Винница | 15 октября 2017 |
 4. 22 дня2222 ₴
  Леонид М.
   766  проверен   20   0

  Добрий день.
  Спеціалізуюся більше на ВП і ДЛЕ, Лендінзі, підтримую сайти на Джумла, Модх. Але часто доводиться братися і за інші движки / скрипти. Так як більше працюю з кодом. Але програмуванням як таким не займаюся. Версткою макетів - теж.
  Працював з форумами.
  В основному робота з готовим - установка, настройка, доопрацювання, коригування ...
  Обробка картинок (ф-шоп), php, css, html, хостинг, бази тощо ...
  ----
  скайп blackcat_mla
  Поки що наповнюється портфоліо BlackCat.com.ua (або BceMoe.ru).

  Украина Харьков | 15 октября 2017 |
 5. 10 дней100 ₴
  Ирина Федоренко
   169 

  Добрий день! Зацікавила Ваша пропозиція. Українська - рідна, з правописом проблем не маю. Для душі вишиваю, роблю дрібнички з бісера та багато іншого. Досвіду роботи з форумами не маю, але впевнено працюю з компьютером, готова навчитись за короткий проміжок часу.

  Украина Одесса | 16 октября 2017 |

Заказчик
Андрій Мельнік
Украина Украина  6   0
Проект опубликован
14 октября 2017
203 просмотра
Местоположение исполнителя
Украина Украина