Разместите свой проект бесплатно и начните получать предложения от фрилансеров-исполнителей уже спустя минуты после публикации!
50 $

Виготовлення малогабаритного електромеханічного апарата

истекло время актуальности


Габарити і зовнішня форма конструкції майже аналогічні дамській сигаретній пачці, тобто це пластина товщиною 13мм шириною 50мм і довжиною 100мм. З одного боку на пластині кнопки керування, а з протилежного – кнопки, які виконують механічну роботу, а тобто ховаються/вистрелюють з корпусу пластини, 35 кнопок (вистрелюють і залишаються у зафіксованому вигляді). А тобто людина натискає якусь одну з кнопок керування з одного боку пластини, а з іншого боку вистрелює певна кількість, закріплених за цією кнопкою кнопок-молоточків. Акцент в технічному завданні – на швидкості з'яви/зникнення механічних кнопок, саме під цю швидкість потрібно сконструювати вид і принцип двигуна, а тобто електромагніт чи, можливо, якийсь інший привід.

Механізм кнопки-молоточка має два основних параметри: розмір і рух. Розмір механізму, який вистрелює кнопку-молоточок, не повинен вийти за рамки ширина 10мм довжина 10мм висота 13мм – для того, щоб сховатись в загальні габарити корпусу і розміститись в потрібній кількості на даній площині. Винос кнопки-молоточка за межу корпусу не повинен бути меншим 10мм. Діаметр кнопки-молоточка не має принципового значення, аби пиптик був стійким і не відхилявся від своєї вертикалі. Кнопки-молоточки повинні ходити в цьому механізмі як поршні в циліндрі, тобто чітко по прямій лінії туди-сюди, тисячі разів за час своєї експлуатації. І ходити, скажем так, з абсолютною для людини швидкістю, тобто з тією ж швидкістю, з якою пучка пальця натискає кнопку пуску на протилежному боці пластини. Ходити тобто: як вистрелювати, так і ховатись назад. Сила удару кнопки-молоточка може бути прирівняна до того зусилля, з яким ми натискаємо сигнал водію маршрутки над дверима, тобто з певним невеличким зусиллям. Механізми, які вистрелюють кнопки-молоточки, повинні бути розміщені в оптимальній конфігурації, аби поміститись найбільш компактно, 35 механізмів. Їх слід закріпити на одній пластині і сховати футляром. Для керування механічними кнопками потрібна невеличка кіберсхема, яка би дозволяла комбінації різних керуючих кнопок закріпити за комбінаціями різних механічних молоточків. Живлення апарату – електричне, з побутової мережі. Якість використаних матеріалів не є ключовим питанням, аби вистачило на… ну десятки тисяч рухів, не більше цього. Щодо приводу, то ми уявляємо так: кнопку-пиптик витискає з кишеньки-циліндра пружина, а повертає назад до кишеньки – електромагніт. Ну але це ми так уявляємо – гуманітарії.


Сделать ставку!

Заказчик не желает делать предоплату? Предложите оплату через Сейф, чтобы избежать возможного мошенничества.

 1. 15 дней200 $
  Ервін Молнар
   4049  проверен   39   0   1

  Доброго дня. Я можу це зробити, але 50$ це дуже мало за таку роботу, так як розміри дуже маленькі. Пружина не підійде там. Тільки електромагніт.

  Украина Киев | 22 февраля 2015 |
 2. 1 день
  Александр Л.
   1649  проверен   44   0   1

  За 50$ такой объём...
  Если действительно нужно такое устройство, то готов выполнить работу с поэтапной оплатой:
  - согласование ТЗ;
  - разработка концепции типового элемента (пыптыка);
  - изготовление и испытание типового элемента;
  - разработка конструкции устройства.
  Цена и сроки по каждому этапу согласовываются в ЛС.

  Украина Ивано-Франковск | 23 февраля 2015 |
 • А Ви - фантазер!

  На довжині 100 мм розташувати 35 кнопок!!! Це 2 мм на кнопку! Розмір кнопок обмежено габаритами тому єнергію від руху кнопки не отримати.

 • Мирослав Герасимович — заказчик проекта
  Пожаловаться | 23 февраля 2015 |

  на площині шириною 50мм і довжиною 100мм 35 кнопок. В циліндр з діаметром 10мм і висотою 13мм сховати механізм вистрілювання і повернення поршня-молоточка. Така картина. Зусилля кнопки повинні бути... ну фільт сигарети ми роздушуємо з такими зусиллями, хіба це аж так багато?

 • Я би з задоволенням подивився на кінцеве фото цього виробу. Дуже мало залишається простору (діаметр 10 мм та довжина 3 мм) для механізму (і механічного і електричного).

  Я технарь за покликанням та освітою, тому це дуже цікавить мене.

 • Ржунимагу ... это устройство для убийства тараканов? 🙂

  И 50 долларов за такую работу ... ну будьте вже реалістами ... це тільки халтура буде ... гроші на вітер 🙂

 • Я думаю, что это будет "очень кодовый замок" с объемно-механической кодировкой. ))


Заказчик
Проект опубликован
22 февраля 2015
416 просмотров
Местоположение исполнителя
Способы оплаты