Марія Гулюк
Рейтинг
Резюме
Привіт! Мене звати Марія (але насправді мені більше подобається коли до мене звертаються Маша)
Мені 14, але вік — це точно не показник досвіду чи відповідальності. Не зважаючи на те, що я ще школярка, я справді вмію братися за справу серйозно і доводити все до кінця
Я — фрілансер-початківець і не боюся пробувати нове. Люблю писати тексти, придумувати ідеї, оформлювати матеріали, працювати з інформацією. Мені цікаво розвиватись і робити все якісно, навіть якщо це щось зовсім нове для мене.
Ще трішки про мене
Я — переможниця міського україномовного конкурсу імені Петра Яцика (це може вам забезпечити мою грамотність), регулярно беру участь у олімпіадах і активно залучена у шкільні заходи — від виступів до організації подій.
Якщо коротко про мене:
✨ відповідальна
✨ творча
✨ швидко вчуся
✨ завжди на зв’язку
Я шукаю можливості реалізувати свої навички, отримати досвід і довести, що навіть у 14 можна працювати круто й професійно