Andrii Vorobiov

Інжиніринг · Креслення та схеми

5 0
5.0
957
Перейти в профіль
Имея немалый опыт, более 20 лет, успешной работы по проектированию и разработке конструкторской документации предлагаю свои услуги в автоматизированном проектировании: - изделий в области машиностроения и станкостроения; - нестандартного оборудования и оснастки; - оборудования для нефтехимического производства. -проектирование металлоконструкций, торгового и выставочного оборудования, мебели; -проектирование малых архитектурных форм; -проектирование металлических корпусов электрических приборов.
Лавка-стіл
297
Лавка-стіл
Креслення та схеми
Лавка-стіл два в одному. У складеному положенні - лавка, розкладене стіл з двома лавками #3Dмоделирование #деревообробка
Стрічковий конвеєр
323
Стрічковий конвеєр
Креслення та схеми
Стрічковий конвеєр був розроблений для переміщення насипних вантажів
Майданчик вертолітний
320
Майданчик вертолітний
Креслення та схеми
Майданчик вертолітний на даху готельного комплексу #металлоконструкции #3Dмоделирование
Лавка
248
Лавка
Креслення та схеми
Лавка напівкругла для встановлення в зонах відпочинку
Игорь Т.

Архітектурні проєкти · Креслення та схеми

18 0
5.0
875
Перейти в профіль
Архітектор, візуалізатор, дизайнер інтер'єрів
Реконструкція нежитлової будівлі
324
Реконструкція нежитлової будівлі
Креслення та схеми
План поверху виконаний при роботі над проєктом реконструкції нежитлової будівлі під центр суспільної та ділової активності у м. Добропілля Роль: #проєктування , #креслення Програмне забезпечення: #archicad
План житлового будинку з розстановкою меблів
2000 UAH
218
План житлового будинку з розстановкою меблів
Креслення та схеми
Роль: #дизайн , #Креслення Програмне забезпечення: #Archicad
Реконструкція нежитлової будівлі
355
Реконструкція нежитлової будівлі
Креслення та схеми
Кладочний план поверху виконаний при роботі над проєктом реконструкції нежитлової будівлі під центр суспільної та ділової активності у м. Добропілля Роль: #проєктування , #креслення Програмне забезпечення: #archicad
Реконструкція нежитлової будівлі
327
Реконструкція нежитлової будівлі
Креслення та схеми
Демонтажний план поверху виконаний при роботі над проєктом реконструкції нежитлової будівлі під центр суспільної та ділової активності у м. Добропілля Роль: #проєктування , #креслення Програмне забезпечення: #archicad
Реконструкція нежитлової будівлі
235
Реконструкція нежитлової будівлі
Креслення та схеми
Розріз будівлі виконаний при роботі над проєктом реконструкції нежитлової будівлі під центр суспільної та ділової активності у м. Добропілля Роль: #проєктування , #креслення Програмне забезпечення: #archicad
Евгений Д.

Креслення та схеми · Інжиніринг

4 0
5.0
815
Перейти в профіль
Мене звати Євген, і я спеціалізуюся на розробці технічних рішень для цивільного та промислового будівництва. Уже понад 4 роки я займаюся створенням деталізованих креслень, технічних схем та інженерних рішень у сфері металообробки, каркасних конструкцій і технологічного обладнання.Що я роблю:Розробка конструкцій з урахуванням навантажень, технологічності та безпекиПобудова креслень та 3D-моделей у SolidWorksПідготовка виробничої документаціїОптимізація витрат матеріалівСупровід виробництваМої проєкти — це:Металеві каркаси та опорні конструкціїПлатформи, кріплення, монтажні вузлиСпеціалізоване…
Vitalii Bezsmertnyi

3D моделювання та візуалізація · Креслення та схеми

5 0
5.0
752
Перейти в профіль
Інженер‑дизайнер / Конструктор (Механіка, Виробництво, 3D‑друк, Метал, Роботизовані системи) Інженер‑конструктор. Проектування автоматизованих і роботизованих систем. Із фокусом на механіку та підготовку виробів до реального виробництва. Інженер-конструктор з реверс-інжинірингу автомобільних деталей Спеціалізація: робота з пошкодженими деталями відновлення геометрії по 3D-сканам підготовка CAD-моделей під виробництво реконструкція рідкісних та комерційно недоступних деталей У межах професійної діяльності займаюся: проєктуванням автоматизованих систем і компоновкою роботизованих комплексів,…
Схема монтажу трансмісійного вузла
184
Схема монтажу трансмісійного вузла
Креслення та схеми
Розроблено детальну 3D-модель і технічну документацію для складання трансмісійного вузла. Схема включає всі необхідні компоненти: редуктор, з'єднувальні вали, муфти, опори, та засоби кріплення. Особливості: - Повна збірка в 3D з коректними…
Проставка для головної частини екструдера
156
Проставка для головної частини екструдера
Креслення та схеми
Спроєктовано пролонговану вставку (проставку) для корпусу головної частини екструдера, яка бере участь у процесі формування пластикової труби методом екструзії. Особливості конструкції: - Робоче середовище: високі температури та агресивне…
Костянтин Варода

Креслення та схеми · Інжиніринг

21 0
5.0
702
Перейти в профіль
Уміння, на професійном (високому) рівні креслити в AutoCAD, SolidWorks, CAD програми та ін. Обробка фотографій та зображень Photoshop, Corel, Adobe Illustrator та ін. Робота з документами World, PDF та ін. Виготовлення 3D моделей та креслень (остані: Басейни, Дизайн приміщень, Вуличні майданчики і тренажери) з подальшим виготовленням взривних креслень, візуалізації, специфікацій, зборочних креслень Виготовлення Робочих проектів: Газопостачання, Опалення, Басейнів
Виготовлення 3D моделі, Редерінг,  Креслення
605
Виготовлення 3D моделі, Редерінг, Креслення
Креслення та схеми
Виготовлення 3D моделі, Редерінг, Виготовлення Загальних, Зборних(Взривних) і креслень окремих деталей
Виготовлення 3D моделі, Редерінг,  Креслення
632
Виготовлення 3D моделі, Редерінг, Креслення
Креслення та схеми
Виготовлення 3D моделі, Редерінг, Виготовлення Загальних, Зборних(Взривних) і креслень окремих деталей
Виготовлення 3D моделі, Редерінг,  Креслення
627
Виготовлення 3D моделі, Редерінг, Креслення
Креслення та схеми
Виготовлення 3D моделі, Редерінг, Виготовлення Загальних, Зборних(Взривних) і креслень окремих деталей
Виготовлення 3D моделі, Редерінг,  Креслення
412
Виготовлення 3D моделі, Редерінг, Креслення
Креслення та схеми
Виготовлення 3D моделі, Редерінг, Виготовлення Загальних, Зборних(Взривних) і креслень окремих деталей
Виготовлення 3D моделі, Редерінг,  Креслення
375
Виготовлення 3D моделі, Редерінг, Креслення
Креслення та схеми
Виготовлення 3D моделі, Редерінг, Виготовлення Загальних, Виготовлення Креслень
Владимир Василега

Креслення та схеми · 3D моделювання та візуалізація

15 0
5.0
548
Перейти в профіль
Пральня
8738 UAH
23
Пральня
Креслення та схеми
Проект пральні в класичному стилі, з урахуванням побажань замовника. Проект виконувався в ВИЯР(VIYAR).
Шкаф в дитячу
10 703 UAH
60
Шкаф в дитячу
Креслення та схеми
Шкаф в дитячу з висувними ящиками та органайзерами. Відзначу важливу деталь, що на фасадах здійснено перехід текстури матеріалу. - корпус Kronospan 5981 PD Кашемір NEW - фасади SAVIOLA Devon/Devon AP2 Ясень сірий з глибокою текстурою Проект був…
Прихожа, Таня
8919 UAH
62
Прихожа, Таня
Креслення та схеми
Замовник звернувся з побажанням виготовити прихожу, на базі компанії ВИЯР(VIYAR). Відзначу важливе побажання замовника, щоб шафа стала майже впритул до стін. Таке можливе тільки при більш-менш рівних стінах і кутах 90-91 градус. У замовника кути були…
Кухня з ручкою GOLA
11 650 UAH
50
Кухня з ручкою GOLA
Креслення та схеми
Створення дизайн-проекту меблів за ескізами замовника, а після підготовка пакета документів для виробництва, в ВИЯР(VIYAR). - збірні креслення - специфікації на фурнітуру BLUM - файл для оформлення замовлення (project) А також інші дрібниці... Якщо у…
Стіл під вікном
5377 UAH
258
Стіл під вікном
Креслення та схеми
Ідеальний стіл для тих, хто цінує комфорт і стиль! Широка робоча поверхня, зручні системи зберігання та сучасний мінімалістичний дизайн. Цей стіл не просто меблі — це робочий простір, який надихає на результат і допомагає підтримувати порядок…
Pavlo Myrutenko

Предметне проєктування · Креслення та схеми

16 0
5.0
484
Перейти в профіль
Працюю в енергетичній компанії інженером проектувальником АСУТП: - проектування електричної частини для автоматизованих ліній, установок, станків, оснащень; - програмування контролерів Siemens, Delta Працюю в програмах: SolidWorks, SolidWorks Electrical
Иван Амелин

Креслення та схеми · 3D моделювання та візуалізація

24 0
478
Перейти в профіль
Дерев'яний вес Летник
3800 UAH
1 333
Дерев'яний вес Летник
Креслення та схеми
Розробка та розрахунок собі витрат, деталізації та малюнків на дерев'яне будівництво
Башни зв'язків КМД
8000 UAH
1 299
Башни зв'язків КМД
Креслення та схеми
Розробка КМД за проектом. Дизайн і деталізація для виробництва
Кукловий будинок з фанера
800 UAH
1 283
Кукловий будинок з фанера
Креслення та схеми
Розробка кукурудзи з лампочки і виготовлення її за допомогою лазерного стрижки
Розробка корпусу для друку на 3D принтері
1000 UAH
691
Розробка корпусу для друку на 3D принтері
Креслення та схеми
Розробка дизайну і моделі сканера штрих кодів з сенсорним монітором для друку його корпусу на 3D принтері. Розрахунок всіх відтінків корпусних деталей і підгонка існуючих електросхемів за вимогою замовника, для подальшого запуску в серійне…
Ковш
4200 UAH
530
Ковш
Креслення та схеми
Розробка та виробництво ковчега на литейне виробництво