Тарас Ященко

Дизайн інтерфейсів (UI/UX) · Windows

0 0
40
Перейти в профіль
Привіт! Я — початківець веб-дизайнер, який наразі проходить курси для покращення своїх навичок. Вже вмію створювати сучасні та привабливі лендінги (односторінкові сайти), які допоможуть вашому бізнесу чи проєкту виглядати професійно й стильно.Також можу розробляти різні блоки для сайтів — адаптивні, зручні та унікальні, що підкреслять індивідуальність вашого ресурсу.Готовий працювати з вами, враховувати ваші побажання і навчатися, щоб кожен проєкт був максимально якісним. Звертайтесь, буду радий допомогти!
Андрей Курганский

Дизайн інтерфейсів (UI/UX) · Дизайн сайтів

0 0
273
Перейти в профіль
Привіт! Мене звати Андрій , я веб дизайнер! Проєктую та розробляю сайти під ключ — від ідеї до готового продукту, без посередників і непотрібних ітерацій.Мій процес: спочатку дизайн у Figma, потім розробка у Webflow. Результат — швидкий, адаптивний сайт, яким клієнт може керувати самостійно, без допомоги розробника.Працюю з малим бізнесом і стартапами, яким потрібна якісна онлайн-присутність без витрат на цілу команду. Беру проєкти, де важливий і вигляд, і результат.Що відрізняє мене від більшості: технічний бекграунд (промислова інженерія) допоміг виробити системне мислення. Я не просто…
Дизайн цільових сторінок для бізнесу
17 924 UAH
126
Дизайн цільових сторінок для бізнесу
Дизайн інтерфейсів (UI/UX)
Концепція цільової сторінки для платформи агенції подорожей Основана на лаконічній структурі, інтуїтивно зрозумілій навігації та чіткому користувацькому інтерфейсі.
Концепція редизайну веб-сайту
35 849 UAH
137
Концепція редизайну веб-сайту
Дизайн інтерфейсів (UI/UX)
Концепція редизайну веб-сайту інтернет-магазину одягу. Основано на мінімалізмі, ясності та покращеній презентації товарів.
Дизайн цільових сторінок для бізнесу
17 924 UAH
126
Дизайн цільових сторінок для бізнесу
Дизайн інтерфейсів (UI/UX)
Дизайн цільової сторінки для освітнього продукту. Основна увага приділяється структурі, читабельності та зручному для користувача розташуванню контенту.
Dasha

Дизайн мобільних додатків · Дизайн інтерфейсів (UI/UX)

50 3
413
Перейти в профіль
Привіт! Я UI/UX дизайнер з 6-річним досвідом роботи на фріланс платформах, агенціях та стартапах. Основні напрямки: App UI/UX Design(iOS) - Website Design - Landing page - CRM Software and SaaS design - ADS, branding for instagram Завжди рада новому співробітництву! https://dribbble.com/DashaShyndyrivska
Dashboard UI/UX design
127
Dashboard UI/UX design
Дизайн інтерфейсів (UI/UX)
Привіт усім! У вас є гарні ідеї? Я готова втілити їх у дизайні. Тож давайте поговоримо або зв'яжіться зі мною в direct.
Tetiana Kozhushko

Дизайн інтерфейсів (UI/UX) · Оформлення сторінок у соціальних мережах

0 0
128
Перейти в профіль
Social Media Designer та Junior Web Designer, який створює сучасний і візуально привабливий контент для digital-платформ. Спеціалізуюся на дизайні для соціальних мереж, створенні візуального контенту та розробці макетів сайтів. Створюю Instagram-пости, Stories, дизайн Reels, візуальні концепції та брендований контент, який допомагає бізнесам формувати сильну онлайн-присутність. Працюю у Figma та Canva, займаюся створенням контенту, ретушшю фотографій і відеомонтажем. Також розробляю дизайни лендингів і концепції сайтів з акцентом на естетику, чистий візуал та зручність користувача. Люблю…
Neon Wave Agency — Дизайн лендінгу для маркетингового агентства
4130 UAH
89
Neon Wave Agency — Дизайн лендінгу для маркетингового агентства
Дизайн інтерфейсів (UI/UX)
Neon Wave Agency — це концепт сучасного лендінгу для маркетингового агентства, розроблений у Figma. Мета проєкту — створити сміливий, візуально виразний і конверсійний сайт для digital-агенції, орієнтованої на сучасні бренди та стартапи. Дизайн…
Олександр Шевченко

Дизайн інтерфейсів (UI/UX) · Дизайн мобільних додатків

0 0
153
Перейти в профіль
I’m a UI/UX designer focused on creating simple, clear, and user-friendly digital products. I care about how people interact with interfaces and aim to make every interaction intuitive and comfortable.I work with mobile apps, web projects, and landing pages — from wireframes and user flows to final UI design and prototypes. I confidently use grids, components, and well-structured layouts to keep designs consistent and easy to scale.I pay close attention to typography and visual hierarchy, creating clean and balanced interfaces that feel modern and easy to read. I’m detail-oriented, constantly…
Landing Page "Parkova Kava"
500 UAH
134
Landing Page "Parkova Kava"
Дизайн інтерфейсів (UI/UX)
A modern one-page website for "Parkova Kava" designed to reflect warmth, simplicity, and the joy of coffee in the park. The project combines clean design, emotional visuals, and user-friendly structure to attract and retain visitors.
Дмитрий

Створення сайту під ключ · Дизайн сайтів

328 0
5.0
7 775
Перейти в профіль
Tagi:Tilda, тильда, Wordpress, вордпресс, Elementor, web-дизайнер, web-дизайн, дизайн сайту, Сайт під ключ, zero, Landing, дизайн поліграфії, Photoshop, Figma, UI/UX Design, дизайн інтерфейсу, дизайн логотипу, дизайн упаковки, дизайнер, веб-дизайнер, збирання на Tilda, банер, креативи, оформлення соц.мереж, інстаграм, інтернет-магазин, сайт-візитка, wix, верстка, дизайн сайта, сайт под ключ, дизайн полиграфии, дизайн интерфейса, дизайн логотипа, сборка на Tilda, баннер, креативы, оформление соц.сетей, инстаграм, интернет-магазин, сайт-визитка, прототип, дизайн мобильного приложения, дизайн…
ЖК, прототип
1 215
ЖК, прототип
Дизайн інтерфейсів (UI/UX)
Прототип в Figma - первый этап создания сайта на Тильде
Трубочки из камыша, прототип
1 183
Трубочки из камыша, прототип
Дизайн інтерфейсів (UI/UX)
Прототипирование в Figma - первый этап создание лендинга на Тильде
Прототип посадочной страницы шопинг-клуба
527
Прототип посадочной страницы шопинг-клуба
Дизайн інтерфейсів (UI/UX)
Прототип лендинга шопинг-клуба. Выполнен в Figma. #прототип #UX-Дизайнер
Прототип страницы резюме специалиста
581
Прототип страницы резюме специалиста
Дизайн інтерфейсів (UI/UX)
Резюме #прототип #прототипирование #Prototype #figma
Oleksandra Lubiakova

Дизайн сайтів · Дизайн інтерфейсів (UI/UX)

75 1
5.0
1 182
Перейти в профіль
Я досвідчений, енергійний та амбітний дизайнер. Завжди враховую побажання замовника. Працюючи зі мною, Ви отримуєте унікальний, неперевершений дизайн з урахуванням усіх побажань. Я вкладаю душу в кожен свій проєкт, тому роботи завжди виконуються якісно, повністю і вчасно. Також, я на зв'язку 24 години на добу для будь-яких обговорень, питань, правок, контролю. Підходжу до роботи максимально відповідально. Можете сміливо покластися на мене, для мене важлива моя репутація. Із задоволенням візьмуся за найскладніші проекти, працюю на результат. Хороший сайт - цікавий, привабливий, нестандартний…
Вайт
279
Вайт
Дизайн інтерфейсів (UI/UX)
Розробка дизайну корпоративного сайту для будівельної компанії з фокусом на професійний імідж, довіру та зрозумілу подачу послуг. Метою проєкту є створення сучасного онлайн-представництва, яке відображає експертність компанії, її підхід до роботи та…
Miss Angel e-commerce
205
Miss Angel e-commerce
Дизайн інтерфейсів (UI/UX)
Розроблено естетичний та емоційний дизайн сайту для преміального бренду дизайнерського дитячого одягу Особливу увагу приділено візуальній ієрархії, ритму блоків та UX-логіці: акцент на великі зображення, мінімальну кількість відволікаючих елементів…
KITO чай електронна комерція
131
KITO чай електронна комерція
Дизайн інтерфейсів (UI/UX)
Кіто — не просто магазин, а простір чайного досвіду. Основна ідея проєкту — передати відчуття чайної церемонії через цифровий досвід, де кожен продукт має свою історію, характер і настрій. Дизайн побудований навколо мінімалізму, повітряності та…
IT Майбутнє Онлайн Школа
527
IT Майбутнє Онлайн Школа
Дизайн інтерфейсів (UI/UX)
Цей проект представляє лендінг для IT Future, онлайн-школи програмування для дітей. Основна мета дизайну - в ігровій та цікавій формі донести переваги індивідуальних онлайн-уроків програмування для дітей. Ця цільова сторінка є чудовим прикладом того…
Курс краси
264
Курс краси
Дизайн інтерфейсів (UI/UX)
UX/UI дизайн лендингу для курсу з продажів для бʼюті-майстрів. Створено сучасну й адаптивну сторінку, що допомагає майстрам у сфері краси зрозуміти цінність курсу та легко прийняти рішення про покупку. Проведено аналіз аудиторії, розроблено структуру…
Dmytro Sviatskyi

Дизайн сайтів · Дизайн інтерфейсів (UI/UX)

118 0
5.0
1 140
Перейти в профіль
Вітаю вас у моєму профілі. Познайомимось? ) Мене звуть Дмитро. Я UX / UI / ВЕБ-ДИЗАЙНЕР. Досвід роботи у веб-дизайні понад 4 роки. Створюю якісний, сучасний, зручний та функціональний дизайн: ✅ Сайтів ( Landing page, інтернет-магазин, сайт-візитка, корпоративний сайт, блог і т.п. ) ✅ Інтерфейсів ✅ Мобільних додатків У програмах: ✅ Figma ✅ Adobe Photoshop Ще створюю: ✅ Іконки, банери, презентації, логотипи Також працюю в команді з верстальниками та програмістами: ✅ Створимо сайт будь-якої складності з 0 під ключ…
Дизайн сайту (інтерфейсу) Utility.dev
395
Дизайн сайту (інтерфейсу) Utility.dev
Дизайн інтерфейсів (UI/UX)
#сайт #дизайн #ux #ui #figma #редизайн #Web-дизайн #веб-дизайнер #лендінг #лендінги #landingpagedesign #prototyping #інтерфейс #interfaces #appdesign